İstanbul

Fakir Servis Pendik

Fakir marka ürünlerinizin sorunları için servisi nereden bulabilirim, en yakın servis nerede diye düşünmenize artık gerek kalmayacak. Tek platformda topladığımız Fakir servis ile adresinize en yakın yerdeki servis ekbini bulabilirsiniz. Pendik ve çevresinde fakir kullanıcılarının Fakir servis Pendik bağlantısında tüm aradığınızı güncel bilgilerle bulabilirsiniz.
Başta halı yıkama makinesi ve elektrikli süpürge olmak üzere fakir marka her türlü elektrikli ev aletleri için servis imkanlarını bir arada bulabilirsiniz. Servis hizmetinde aradığınız kaltieyi ve güveni bulabileceğiniz faaliyetlerde sorunsuz bir elektrikli ürün kullanımının keyfini yaşayacaksınız. Fakir servis Pendik için bölge sakinlerinin en yakın yerdeki servis imkanları ile tüm sorunlarınız geride kalacak.


FİRMA ADI: YAZICI ELEKTRİK
ADRES: Dr.Orhan Maltepe cad. No:66/A PENDİK
TELEFON: (216) 375 05 91
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Şeyma Kazan

    Süpürgem arkadan toz atıyor artık iyice sinir bozucu bir hal aldı ev temzilenmiyor herşeyi denedim olmadı ne yapabilirim acaba?

  • Reply
    Fakir Süpürge Servis 7/24 Sizinle! | Yazar Net

    […] zamanda servis hizmeti, onarım hizmeti gibi alanlarda da müşterilerini memnun etmeyi başardı. Fakir Servis Pendik gibi hem İstanbul’un her ilçesine, hem de Türkiye’nin her köşesine dağılmış durumda. […]

Görüşünüzü Paylaşın