İstanbul

Fakir Servis Ataşehir

Fakir servis Ataşehir, Fakir marka elektrik süpürgelerinde görülen arızalara karşı garantili çözüm yolları sunar. Çeşitli nedenlere bağlı olarak elektrik süpürgelerinde arızalar görülebilir. Bu tarz arızalar cihazın verimli çalışmasına engel olduğundan dolayı acilen çözüm yaratılması gereken durumlar arasındadır. Evin sıklıkla kullanılan cihazlarından biri olan elektrik süpürgelerinde yaşanan bu durum temizlik açısından çeşitli sıkıntılar yaratabilir. Bu nedenle fazla zaman kaybetmeden teknik servise danışmak yerinde bir karar olacaktır. Fakir servisi İstanbul’un her noktasına hizmet verirken, bulunduğunuz adrese kadar gelerek arızalı cihazın teslim alınmasını sağlar. Bu sayede servis sürecinin zorluklarını düşünmeye gerek bile kalmadan her türlü adım Fakir Servis Ataşehir ekibi sayesinde atılmış olacaktır.

Fakir Servis Ataşehir aynı zamanda elektrik süpürgesi bakım hizmeti de verirken, cihazlarda yaşanan performans sorunlarının geride kalmasına imkan sağlar. Bakım ve onarım sürecini kolay hale getiren bu adres cihazın ilk günkü performansına geri dönmesine aracı olacaktır. Yedi gün 24 saat boyunca Fakir Servis Ataşehir adresine servis talebinde bulunabilirsiniz.

Ataşehir Fakir Servisi
ADRES: Kurudere Sk. 61-47
Küçükbakkalköy
34750 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul
TELEFON: 0216 620 95 59
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Ajda

  Yaklaşık 4 yıl önce elektrikli süpürgelerde yaşadığım kötü tecrübeler sonucunda Fakir marka elektrik süpürgesi almıştım. Şu zamana kadar sorunsuz bir şekilde görevini yerine getiriyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde fazla gürültülü çalışmaya başladı. İnanır mısınız apartmandan şikayet gelecek diye çalıştırmaya korkar oldum. Garantisi bittiği için burdan sormak istedim. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

 • Pelin

  Uzun yıllardır evimde Fakir Veyron marka süpürge kullanıyorum. Fakir markasını tercih etmemin başlıca sebebi yüksek emiş gücü ve kaliteli olan parçalarıydı. Fakat geçen hafta süpürme işlemim bitince makinemin fişini sarıp kaldırmak istedim. Ancak makara arızalandı ve kabloyu saramadı. Aynı gün Fakir Servis Ataşehir şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip makinemi alıp götürdüler. Ertesi gün parça değişimi yapılıp arızası giderilen süpürgemi teslim aldım.

 • Ataşehir Fakir Süpürge Servisi - BİRİKTİRDİKLERİM

  […] Fakir Servis Ataşehir – Profesyonel Süpürge Servis Hizmeti […]

 • Seray

  Teknolojik ürünlerin kullanımında olduğu gibi düzenli bakımında da gayet hassas davranıyorum. Bu tür ürünler düzenli bakıma verilmediği takdirde kısa süre içerisinde sorun yaratabiliyor. Performansını arttırmak adına sizlere de tavsiye ediyorum. Fakir servisi ile Ataşehir’de tanıştım ve artık düzenli olarak bu adresi tercih ediyorum.
  Elektrikli süpürgemin bakımını bu adrese teslim ediyorum. Bugüne kadar tek bir an bile sorun yaşamadım. Gerek ekip kalitesi gerek uygun fiyat detayı ile birlikte benden tam puan almayı başarıyorlar. Sizler de bir servis ekibine ihtiyaç duyuyorsanız eğer hiç tereddüt etmeden bu firmaya ulaşabilir ve taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz. Emin olun sorun yaşamayacak ve tam aksine memnun kalacaksınız.

 • Serpil

  Fakir gibi özel bir markanın bu piyasaya olan hakimiyetini kestirmek ve anlamak çok da zor değil. Ben bu markaya ait bir elektrikli süpürge kullanıyorum ve satın aldığım günden itibaren performansından inanılmaz memnunum. Servis hizmetleri konusunda da müşteri memnuniyetini ve yine müşteri taleplerini öncelik olarak belirlemiş durumdalar.
  Ataşehir’de hizmet veren Fakir Servisi de o adreslerin başında geliyor ve ne zaman isterseniz randevu alabiliyorsunuz. Sürekli olarak aktifler ve telefonları her daim açık. Ulaşamadım ya da hizmet alamadım gibi bir sorun yaşamazsınız. Son derece memnun kaldığım için siz değerli Fakir kullanıcılarına da özellikle tavsiye etmek istedim ve eminim pişman olmayacaksınız.

 • Kadriye

  Ütüsünü severek kullanıyordum fakat düşürünce su kaçırmaya başladı. Bana yakın olan bölgedeki Fakir servis Ataşehir şubesine giderek durumu izah ettim. Ütüyü alıp ertesi gün tamir etmiş bir şekilde geri verdiler. Hem çok uyguna yaptılar hem de çok hızlılar. Hala ütüyü güvenle kullanıyorum. Uzun zamandır aldığım en iyi hizmet.

 • Elif

  Son model bir süpürgem olmasına rağmen kullanırken birden bire bir ıslık sesi gelmeye ve süpürgem ötmeye başladı. Ben de korkarak hemen süpürme işlemine son verdim. Fakir servis Ataşehir sayesinde süpürgemi atmama gerek kalmadı. Üstelik oldukça uygun fiyat dahilinde süpürgemin tamiri yapıldı ve verilen hizmetten son derece memnun kaldım.

 • Sibel

  Süpürgemi alalı henüz daha 1 yıl dolmamasına rağmen süpürgem geçen gün evi süpürürken elimde patladı neredeyse. Elimin yanma hissi ve süpürgeden çıkan duman ve toz beni bir hayli korkuttu. Süpürgeyi o an fırlatmak geldi içimden ancak iyi ki fırlatmamışım. Fakir servis Ataşehir sayesinde süpürgem ilk günkü gibi yenilendi.

 • Ebru

  Fakir markasının beyaz eşyalar ve hatta süpürge denildiğinde methini duymayan yoktur herhalde. Biz de bunu göz önünde bulundurarak yıllar önce elektrikli süpürge tercihimizi Fakir markasından yana kullanmıştık. Ancak geçtiğimiz hafta evde temizlik yaparken süpürgemin tozları hiç çekmemeye başladığını frk ettim. Ardından süpürgemden yanık kokusu geldi ve durdu. Ben de hemen makinemi Fakir Servis Ataşehir şubesine götürdüm. Yetkililer süpürgemin motorunun yandığını söyledi ve değişim yaptıktan sonra süpürgem eskisi gibi çalışmaya başladı.

 • Fatma

  Ataşehir‘de bir çocuk kreşi sahibiyim. Kreşimizde Fakir markasına ait Veyron model elektrikli süpürge kullanılıyor. Geçtiğimiz ay temizlik sırasında çocuklar tarafından elektrikli süpürgenin başlığı kırılmış. Biz de hemen Fakir Servis Ataşehir şubesini arayıp durumu bildirdik. Ertesi gün makineyi yanlarına götürdüm. Bir gün sonra parça değişimi yapılmış halde olan elektrikli süpürgemi teslim aldım. Problemimizi kısa sürede çözen ekibe teşekkür ederim.

 • Burcu

  Uzun zamandır evimde Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Büyük bir memnuniyetle kullandığım Fakir marka süpürgemin geçen hafta hortumu ile süpürge ucunu bağlayan demirinin üstündeki plastik aparat çatladı. Bu yüzden süpürgenin demiri hortumundan sürekli çıkıyordu. Ulaştığım Fakir Servis Ataşehir şubesi hemen yedek parçayı bana temin ettiler ve süpürgemi tekrar sağlıklı bir şekilde kullanmaya başladım.

 • Şeyma

  Fakir markasının beyaz eşyalar ve hatta süpürge denildiği zaman akla gelen ilk marka olduğu aşikar. Biz de bunu göz önünde bulundurarak yıllar önce elektrikli süpürge tercihimizi Fakir markasından yana kullanarak süpürgemizi Fakir markasından satın almıştık. Ancak geçtiğimiz hafta evde temizlik yaparken süpürgemin tozları hiç çekmemeye başladığını fark ettim. Ardından süpürgemden yanık kokusu geldi ve durdu. Ben de hemen makinemi Fakir Servis Ataşehir şubesine götürdüm. Yetkililer süpürgemin motorunun yandığını söyledi ve değişim yaptıktan sonra süpürgem eskisi gibi çalışmaya başladı.

 • Şükran

  Daha önce birçok markaya ve modele ait elektrikli süpürge kullandım ve hepsinde birçok sıkıntı yaşadığım için ben de en sonunda kaliteli bir şey olsun, sıkıntı yaşamayayım diye Fakir markasına ait elektrikli süpürge aldım. Çekim gücü olarak çok iyi performans gösteren süpürgem son günlerde çok fazla ses çıkarmaya başladı. Ben de Fakir Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip filtre temizliği yaptıktan sonra daha az gürültülü çalışmaya başlayan makinem şu anda sorunsuz çalışıyor.

 • Gönül

  Yakın zamanda yeni bir iş yeri açtım evimde Fakir marka elektrikli süpürgemden memnun olduğum için iş yerine de Fakir marka süpürge aldım. Benim için performans olarak parasının hakkını sonuna kadar veren bir marka. Fakat yakın zamanda çalışırken kötü temizlemeye başladı. Vakit kaybetmeden Fakir Servis Ataşehir şubesine götürdüm. Teknik servis ekibi sorunun emici başlık fırçlardan kaynaklandığını söyleyerek parça değişimi yaptı. Şu an tekrar eski performansıyla çalışmaya devam ediyor.

 • Neval

  Geçtiğimiz ay evimizde küçük çaplı bir tadilat gerçekleşti. Tadilat sonrası temizlik yapmam gerekiyordu. Süpürme işlemini de Fakir marka süpürgemle yapıyordum. Fakat süpürme esnasında kesici bir şeyi çekmiş olmalıyım ki; süpürgemin hortumu çatladı. Ben de kısa süre içersinde Fakir Servis Ataşehir şubesiyle iletişime geçip yeni bir hortum aldım ve sorunum ortadan kalktı.

 • Suna

  Fakir markasına ait Cross Electronic 4A Toz Torbasız modelli elektrik süpürgemden oldukça memnun olmama rağmen geçenlerde evdeki 2 ve 4 yaşındaki çocuklarım tarafından yere düşürülmek suretiyle hortumu tutacak kısmı kırıldı. Yakınlarında oturduğum için hemen Fakir Servis Ataşehir ekibi ile iletişime geçerek problemimden bahsettim ve gelen ekip yerinde yedek parça değişimi yaparak problemimi hallettiler.

 • Büşra

  Merhaba, matea çaycımın plastik demlik kapağı eridi. Web sitesinde satılmıyor, fotoğrafını göndersem siz temin edip gönderebilir misiniz?

 • Güvenilir FAKİR Servis Telefonu : 444 88 48

  […] Ataşehir Fakir Servis firması, her geçen gün kaliteyi bir üst seviyeye taşımayı başaran ve bu kaliteyi çok uygun rakamlar ile bizimle buluşturan firma, ürünleriniz ile yakından ilgileniyor ve sizleri de memnun etmeyi başarıyor. Fakir marka ürünlerinizi sizler de bu özel firmaya emanet edebilir ve karşılığını da fazlasıyla alabilirsiniz. İşini iyi yapan, eğitimli bir kadroya sahipler ve bu kadroyu biraz olsun detaylı araştırırsanız, sizler de ne kadar farklı ve ne kadar kaliteli olduklarını daha net bir şekilde görebilirsiniz. […]

SERVİSİ ARA