Kocaeli

Fakir Servis Darıca

Fakir Servis Darıca, Fakir marka elektrik süpürgesi arızalarına olumlu sonuçlar sunmaktadır. Çeşitli nedenlere bağlı olarak elektrik süpürgelerinde arızalar meydana gelebilir. Bakımların planlı olarak yapılmaması, kullanımdan kaynaklı hatalar vs. gibi konular sıklıkla kullanılan bu cihazların arızasına neden olacaktır. Bu tarz süreçlerde yanınızda olacak Fakir Servis Darıca kısa süre içinde cihazın ilk günkü verimine ulaşmasına yardımcı olur. Bunun için tek yapılması gereken şey dilediğiniz her an servisin müşteri hizmetleri üzerinden servis talebi oluşturmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi aracılığıyla arızalı cihazınız adresinizden teslim alınırken, onarım süreci bittiğinde aynı özenle cihaz tarafınıza teslim edilecektir.

Bu bakımdan her türlü zorluğun geride kalmasına neden olacak bu adres servis sürecini daha kolay hale getirmesiyle beğenileri kazanıyor. Fakir Servis Darıca aynı zamanda onarımı söz konusu olmayan cihaz parçalarının değişimini sağlamaktadır. Değişimi sağlanan parçalar bir yıllık süre boyunca servis garantisi altındadır. Bu süreç içinde değiştirilen parçada arıza olması halinde servis tarafından onarım işlemi ücretsiz olarak yapılır.

Darıca Fakir Servisi 
AÇIK ADRES BİLGİSİ:Akça Sk. No:2
Piri Reis
41700 Darıca/Kocaeli
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 69 02
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
  • Deniz

    Darıca ilçesinde bulunan sanat okulunda Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Geçtiğimiz hafta üçgen yer aparatı ile süpürge arasındaki bağlantı, halıyı süpürme esnasında kırıldı. İşimizden dolayu sorunumuzun acilen çözülmesi gerekiyordu ve kısa sürede Fakir Servis Darıca şubesine ulaştık. Gereğinden fazla hızlı ve programlı bir şekilde çalışan ekip, çok kısa sürede elektrikli süpürgemizin onarımını yapıp, sıkıntımızı gidererek bizi rahatlattılar.

  • Emel

    Uzun senelerdir kullanmakta olduğum Fakir marka elektrikli süpürgemden çok memnundum fakat nazar değdirmiş olacağım ki geçtiğimiz hafta son ayarda çalışırken kendiliğinden birden en düşük ayarda çalışmaya başladı ve bu şekilde çalışırken en ufak bir toz zerresini bile çekemeyecek duruma geldi. Bunun üzerine Fakir Servis Darıca şubesi ile iletişime geçerek problemimi dile getirdim. Hemen gelen ekip yerinde makinemin filtresinden kaynaklanan problemi giderdiler.

SERVİSİ ARA