İstanbul

Fakir Servis Bağcılar

Servis platformumuz üzerinden erişim sağlayacağınız Fakir servis bağcılar bölgede tüm Fakir markasında servis hizmeti veren işletmeleri güncel adres ve iletişim bilgileriyle bir arada ihtiyaçlarınıza sunmaktadır. Bağlantı adresimizi ziyaret ederek yapacağınız Fakir servis Bağcılar arama işlemi ile adresinize en yakın yerdeki servisi bulma şansına sahipsiniz.
Servis olanaklarında kullanımlarınız sırasında sorun yaşadığınız elektrik süpürgesi ve halı yıkama makinelerinizi servis hizmetinden faydalanarak geride bırakabilirsiniz. Tamir ve bakım hizmeti veren Fakir servis Bağcılar bölge sakinleri için en yakın adres olacak. Hizmeti uzaklarda armaya gerek duymadan Fakir marka ürünlerinizi yaşam alanlarınızda hiç bir sorun yaşamadan sizler de kullanabileceksiniz.


FİRMA ADI: MEHEL TEKNİK SERVİS
ADRES: Yıldıztepe Mh. Bakırköy Cd. 38 Sokak no:7/B Cami Sokağı BAĞCILAR
TELEFON: (212) 436 98 98
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Güneşli

  • Ecem

    Servis firmaları sanki süpürgeleri üründen saymıyorlar. Hiçbir zaman elektrikli süpürgesinde iyi bir servis hizmeti alamadım. Sürekli yenisini almaya yönlendirmeye çalışıyorlar ama diyorum ben cihazdan çok memnunum bakın arızası şu şu. Şunu yaparsanız kolayca çözülür ama yok hep bir yokuşa sürme ve ilgisiz tavırlar. Nasıl esnaflar hiç anlamış değilim. Bu durum sadece Bağcılar’da mı böyle onu da bilmiyorum ama Fakir Servis Bağcılar firmasından çok şikayetçiyim. Elektrik süpürgemin arızasının nasıl giderileceğini ben bile bilirken, çözülemez diye geçiştiriyorlar. Elimde aletler olsa ben kendim yapacağım ama yok işte. Bana sorunum için yardımcı olacak iyi bir servis firması tavsiye edebilirmisiniz?

  • Hasibe

    Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayış içine girdik. Kaliteli ürünleri bünyesinde bulundurduğundan dolayı tercihimiz Fakir markasından yana olmuştu. İlk dönemlerde performans bakımından bizi bir hayli fazla memnun eden bu cihaz nedenini anlayamadığımız bir şekilde etkili bir temizlik ortaya çıkarmamaya başlamıştı. Bu can sıkan sorundan kurtulmak ve elektrik süpürgesini eski veriminde kullanabilmek için soluğu hemen Fakir Servis Bağcılar Güneşli adresinde almayı tercih ettik. Servisin usta ve ilgili ekibi karşımıza çıkan bu verim sorunundan bizi kısa bir süre içinde kurtarmış oldu. Bize de elektrik süpürgesi kullanımı hakkında iyi tavsiyelerde bulunmuş oldular.

  • Sezen

    Kendim emekli bir kadınım. Yaklaşık 10 yıllık olan Fakir marka benim gibi emektar bir elektrik süpürgesi kullanıyorum. Geçen ay kızımı istemeye geleceklerdi. Aksilik bu ya; aynı gün süpürgemin hortumu çatladı. Telaşlı bir şekilde Fakir Servis Bağcılar şubesine gittim. Aciliyetimi, evi temizlemem gerektiğini, çünkü akşama misafirlerimin geleceğini söyledim. Oldukça güleryüzlü ve ilgili olan teknik servis uygun hortumu değiştirip süpürgemi teslim etti.

SERVİSİ ARA