İstanbul

Fakir Servis Sultanbeyli

İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde yaşayanların Fakir marka ürünleri için servis hizmetini nereden alacağı gibi sorunları geride kalıyor. Platformumuz üzerinde Fakir servis Sultanbeyli için arama yaparak güncel adres ve iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz bilgiler yer almaktadır. Başta Fakir marka halı yıkama makinesi ve elektrikli süpürgesi olmak üzere tamir, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarınız konunun uzmanı kişilerce son buluyor.
Uzman ellerde ilk günkü performansı ile sorunsuz kullanabileceğiniz mkainelerinizin Fakir markasında her türlü modeli için tüm kullanım problemlerinizi geride bırakabilirsiniz. Fakir servis Sultanbeyli deneimli servis ekibi tüm soru ve sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşımlarıyla hizmet verecek. Fakir marka kullanıcılarının bölgede en yakın servis imkanları artık elinin altında olacak.


FİRMA ADI: ELİF TEKNİK
ADRES: A.GaziMah.Fatih Bulv.İhya SK. No:5 – SULTANBEYLİ
TELEFON: (216) 419 62 00
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • İstanbul Fakir Süpürge Servisi 7/24 Sizinle

  […] kısa süre içerisinde çözüme kavuşmanız için gerekli olan şartlar arasında yer alıyor. Fakir Servis Sultanbeyli ekibi olarak uzun yıllardan beri fakir markaya sahip olan tüm cihazların bakım onarım […]

 • Gülşah

  En kalitelisi olması için, Fakir’ den elektrik süpürgesi aldık. Süpürgeyi almadan önce bayağı araştırmıştım. Süpürgemi aldığımda çok memnundum. Çok yüksek çekiş gücü vardı ve halıyı bile kaldırabiliyordu. Hatta süpürmekte zorlandığım bile oluyordu. Ama zamanla emiş gücü düşmeye başladı. Artık geride toz bırakır hale gelince yetkili servisi aradım. 2 defa bu şekilde makinem servise giip geldi ancak bir düzelme olmadı. En son Fakir Servis Sultanbeyli telefonuna başvurdum ve ürüne bakmalarını istedim. Kısa sürede adresime geldiler ve bir parça değişimi yaptıktan sonra, makinem ilk günkü gibi çalışmaya başladı. Arkadaşların ilgisine de bilgisine de çok teşekkür ediyorum. Güler yüzlü ve hızlı bir şekilde sorunumu çözdüler.

 • Seda

  Fakir markasının cihazları ve tüm ürünleri gerçekten çok iyi. Hangi ürününü kullandıysam gerçekten performansından çok memnun kaldım. Elektrikli süpürgeleri de çok fazla ses çıkarmadan, halıdaki her şey silip, süpürüyor. Eşim çok rahat şekilde kullandığını söylüyor. Hatta cihaz arızalanmasın diye üzerine titriyor. Ama geçen gün çocuk fark etmediğimiz sırada oynarken, arkasındaki filtresinin tırnağını kırmış. İnternette baktığım çözüm önerilerinde bu filtreyi kolayca bulabileceğimi gördüm. Hemen Fakir Servis Sultanbeyli firmasını aradım ve bana bu konuda yardımcı olmalarını istedim. Onlarda çok yardımcı oldular. Dün gidip servisten orijinal yedeğini çok uygun fiyata satın aldım. İnternette dolandırılma riskine girmeden, çok uygun fiyata güvenle servis firması sayesinde sorunu çözdüm herkese tavsiye ederim.

 • Figen

  Elektrik süpürgesi satın almak için arayış içinde olduğumuz dönemde çevremizin tavsiyelerine bakarak Fakir marka bir elektrik süpürgesinde karar kıldık. İlk dönemlerde memnun edici bir performans ortaya çıkaran bu elektrik süpürgesi, bir süre sonra verim açısından bazı sorunlar yaratmış durumdaydı. Bu konu bizim için can sıkıcı bir hale geldiğinden dolayı soluğu hemen Fakir Servis Sultanbeyli adresinde almayı tercih ettik. Servis basit bir arızadan kaynaklı olarak bu durumla karşı karşıya geldiğimizi belirterek sorunu kısa süre içinde çözüme kavuşturmuş oldu. Fakir Servis Sultanbeyli servisinin ilgili ekibi sayesinde bu sorundan tahminimizden daha kısa süre içinde basit bir şekilde kurtulmuş olduk.

 • Aleyna

  Yaklaşık 3 yıl önce Fakir marka elektrikli süpürge almıştım.Yalnız yaşadığımve çalıştığım için kullanmaya fazla ihtiyaç duymuyordum. Ancak haftasonu kullanırken yoğun bir yanık kokusu gelmeye başladı. Süpürgeyi götürdüğüm Fakir Servis Sultanbeyli şubesi sorunun kayıştan kaynaklandığını söyleyerek tamirini yaptı ancak çok sık kullanmadığım süpürgenin böyle bir arıza vermesi, oldukça kaliteli olarak bilinen marka için kafamda soru işaretleri oluşturdu.

 • Melisa

  Daha önce kullanmış olduğum süpürgelerimin her biri her gün farklı bir arıza çıkarınca ben de yeni bir süpürge almaya karar verirken çok ince eleyip sık dokudum. Çevremin de tavsiyesini dikkate alarak Fakir marka elektrikli süpürge satın aldım. Başlarda sorunsuz bir şekilde çalışan süpürgemin daha sonra süpürme sırasında borusunun kendi kendine iç tarafa girdiğini farkettim. Hemen Fakir Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçtim. Süpürgeyi gösterdiğim teknik servis teleskopik boruda sorun olduğunu söyleyip parçasını değiştirdi.

SERVİSİ ARA