İstanbul

Fakir Servis Sultanbeyli

İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde yaşayanların Fakir marka ürünleri için servis hizmetini nereden alacağı gibi sorunları geride kalıyor. Platformumuz üzerinde Fakir servis Sultanbeyli için arama yaparak güncel adres ve iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz bilgiler yer almaktadır. Başta Fakir marka halı yıkama makinesi ve elektrikli süpürgesi olmak üzere tamir, bakım ve yedek parça ihtiyaçlarınız konunun uzmanı kişilerce son buluyor.
Uzman ellerde ilk günkü performansı ile sorunsuz kullanabileceğiniz mkainelerinizin Fakir markasında her türlü modeli için tüm kullanım problemlerinizi geride bırakabilirsiniz. Fakir servis Sultanbeyli deneimli servis ekibi tüm soru ve sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşımlarıyla hizmet verecek. Fakir marka kullanıcılarının bölgede en yakın servis imkanları artık elinin altında olacak.


FİRMA ADI: ELİF TEKNİK
ADRES: A.GaziMah.Fatih Bulv.İhya SK. No:5 – SULTANBEYLİ
TELEFON: (216) 419 62 00
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Yorum

  • Reply
    İstanbul Fakir Süpürge Servisi 7/24 Sizinle

    […] kısa süre içerisinde çözüme kavuşmanız için gerekli olan şartlar arasında yer alıyor. Fakir Servis Sultanbeyli ekibi olarak uzun yıllardan beri fakir markaya sahip olan tüm cihazların bakım onarım […]

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
FAKİR SERVİS444 88 48