İstanbul

Fakir Servis Fatih

Fakir marka ürün kullanıcılarının Fatih bölgesinde aradıkları servis için başvurabilecekleri nokta platformumuz üzerinden Fakir servis Fatih olacaktır. Fatih bölgesinde hizmet veren tüm fakir servis alanlarının güncel adres ve iletişim bilgileriyle bulabileceğiniz platformumuzda artık elektrikli süpürge ve halı yakıma makinelerinizi sorunsuz bir şekildek ullanabileceksiniz.
Konunun uzmanı deneyimli servis ekiplerinin vermiş oldukları tamir ve bakım hizmetleriyle ürünlerinizi ilk günkü performansında kullanmak memnuniyetinize servis aracılığı ile kalıcı bir itimat sağlayacak. Fakir marka ürünleriniz için servis olanaklarını en yakın nerede bulacağınızı düşünüyorsanız erişim kolaylığında sizler de platformumuzu ziyaret ederek Fakir servis Fatih için arama yapabilirsiniz. Bölgede Fakir markasının tüm servislerini bir arada bulabileceksiniz.


FİRMA ADI: NADİR TEKNİK
ADRES: Hırka-i Şerif Mah. Fevzipaşa Cad. Mevkufatçı Sok. No:5/A – FATİH
TELEFON: (212) 523 85 99
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Topkapı – Şehremini

 • Fakir Süpürge Servis Fatih | Asosyaller

  […] ürünlerinde kullanmakta oldukları teknoloji ile uyumlu bir servis altyapısına sahip olan Fakir Servis Fatih merkezinde, tüm Fatih ilçesi genelinde hem ekonomik hem de kaliteli servis çözümleri dünya […]

 • Suat

  Fakir veyron süpürgeyi çevremde kullananların çok memnun olduklarını sürekli dile getirdiklerinden yeni ofisime bir tane alırken, aynısından eve de bir tane aldım. Evdekinde hiçbir sorun yaşamadan ilk aldığımdan günden beri yoğun olarak kullanıyorum. Ama ofistekinde sürekli arızalarla boğuşuyorum. Bir arızasını yaptırıyorum, başka bir arıza veriyor. Resmen benden çok servis merkezinde kalıyor gibi bir hale geldi. Aynı anda alınan iki tane aynı ürünün biri böyle sorunsuzken, diğerinin böyle olması çok şaşırtıcı. Ne yetkili servis ne de özel servis tam ve stabil bir çözüm sağlayabilmiş değil. Üstelik özel servis konusunda birden fazla Fakir Servis Fatih şubesinden hizmet aldım.

 • Feray

  Astım hastalığım olduğu için, iyi bir elektrik süpürgesi almam gerekiyordu. Bu alanda en kaliteli marka olan Fakir’ den aldığım elektrik süpürgesi 2 yıl boyunca çok güzel çalıştı. Evde hiç toz bırakmıyordu. Ancak sonra birden bire gücü düşmeye başladı ve artık çok güç emmeye başladı. Başvurduğum yetkili servis sorunu çözemedi. Makinem 2-3 defa servise gidip geldi. Torunumun bulduğu Fakir Servis Fatih telefonundan arkadaşlara başvurdum. Eve gelip bir parça değişimi yaptılar ve makine aldığım zamandaki gibi çalışmaya başladı. Yine çok güçlü bir şekilde emiyor ve hiç toz bırakmıyor. Sağlığıma yeniden kavuşturdukları ve kaliteli iş çıkardıkları için arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Artık onları herkese öneriyorum.

 • Feriha

  Fakir elektrikli süpürge arızalanınca hemen servis çağırmak için internette araştırma yaptım. Çünkü tanıdığım ve bildiğim Fatih süpürge servisi yok. O yüzden internette insanların yorumları üzerinden güvenilir bir servis firması seçmeye çalıştım. Hakkındaki yorumlar genellikle iyi ve teşekkür odaklı olan Fakir Servis Fatih firmasını seçtim ve hemen telefon numaralarından aradım. İyi ki bu firmayı seçmişim gerçekten internette hakkında yazılan tüm olumlu yorumları hak ediyorlar. Normalde elektrikli süpürge konusunda bu şekilde çok ilgili birilerini bulmanız çok zordur herkes bilir. Ama bu firma resmen çölde su gibi bir şey. Gerçekten dünya standartları denilen şeyi Fatih’te yaşatan bir firma. Hizmetlerinin devamlılığını ve başarılarını diliyorum.

 • Melike

  Elektrik süpürgemiz artık beklentilerimizi tam olarak karşılayamadığından dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Bu konuda tercihimiz çevremiz tarafından sıklıkla tavsiye edilen Fakir markasından yana olmuştu. Satın aldığımız elektrik süpürgesi ilk dönemlerde kusursuz bir performans sunarken ilerleyen dönemler içinde bu performansını aratmaya başlamıştı. Özellikle hijyen açısından daha fazla sıkıntı çıkmaması için soluğu hemen işin ustası olan Fakir Servis Fatih Topkapı adresinde aldık. Servis ekibinin hızı ve bilgisi sayesinde bu sorundan kısa bir süre içinde bu şekilde kurtulmuş olduk. Fakir Servis Fatih Topkapı ekibi sayesinde tahminimizden daha kısa süre içinde bu sorun çözülmüş oldu.

 • Meral

  Uzun yıllardır evimizin deyim yerindeyse temizlikçiliğini yapan Fakir marka elektrikli süpürgem geçtiğimiz hafta çalıştığı esnada birden kapandı ve uzun denemelerime rağmen çalışmadı. Evimize de yakın olan Fakir Servis Fatih şubesine götürdüğüm süpürgemin kontrol kartında devrenin kesildiği tespit edildi. Yoğunluktan dolayı bana yarına gün verdi. Ertesi gün gittiğimde süpürgem hazırdı. Teşekkür ederim.

 • Ebru

  Fakir markasının methini duymayan yoktur herhalde. Biz de bunu göz önünde bulundurarak yıllar önce elektrikli süpürge tercihimizi Fakir markasından yana kullanmıştık. Ancak geçtiğimiz hafta evde temizlik yaparken süpürgemin tozları hiç çekemediğini farkettim. Ardından süpürgemden yanık kokusu geldi ve durdu. Ben de hemen makinemi Fakir Servis Fatih şubesine götürdüm. Yetkililer süpürgemin motorunun yandığını söyledi ve değişim yaptıktan sonra süpürgem eskisi gibi çalışmaya başladı.

 • Ceyda

  Fatihte hizmet veren Fakir Servisi hakkında konuşmak istiyorum. Daha önceleri bu tür adreslere ürün teslim etmezdim ve ön yargılıydım ancak onlar gerçekten farklı ve bunu da bana kısa bir süre önce ispat ettiler. Elektrikli süpürgemin hortumunda zedelenme vardı ve bu da çekiş gücünü zayıflatıyordu. Yedek parça değişimi ile çözülecek olan bu sorun birçok firma tarafından halledilemedi.
  Sizlere tavsiye ettiğim adres ise aynı gün sorunu çözdü ve çok uygun bir rakam ile bu işi tamamladılar. Eğer düşünürseniz kesinlikle listede yer alması gereken bir adres olduğunu bir kez daha belirtmek isterim. Gerçekten kaliteli iş yapıyorlar ve bu kalite için de uygun rakamlar ödüyorsunuz.

SERVİSİ ARA