Kocaeli

Fakir Servis Çayırova

Türkiye pazarına girdiği günden itibaren 350 üzerinde çeşit ürünü olan Fakir markası denilince akla gelen ilk şey elektrik süpürgesidir. Köklü geçmişinden aldığı güç ve öncülüğünün verdiği yenilikçilik anlayışı ile Fakir markası, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine yüksek teknolojili ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hiç ara vermeden devam etmekte olan bir markadır.

Markanın her noktada ulaşabileceğiniz servisleri haftanın 7 günü çalışmakta ve istediğiniz hizmeti vermektedir. Çünkü neredeyse her gün kullanılan elektronik eşyanın arızalanması, hata vermesi, donanımsal parçalarının kırılması gibi sorunlarla karşılaşılması kaçınılmazdır. Fakirin hizmet veren servislerinden biri olan Fakir Servis Çayırova ekibi olarak Fakir süpürgeniz için Çayırova çevresinde güvenilir servis arayışındaysanız size memnun olacağınızın garantisini veriyoruz.

Kullanan müşterilerimiz tarafından oldukça olumlu yorumlar aldığımız ekibimiz, kendini geliştirmeye meraklı, alanında uzman ve güleryüzlü kişilerden oluşmaktadır. İlgili telefon numaralarından bize ulaşarak arıza bildirebilir aklınızdaki soruları sorarak soru işaretlerini müşteri hizmetlerimiz vasıtası ile giderebilirsiniz. Size hizmet vermek için bir telefon kadar uzağınızda telefonun ucunda sizi bekliyor olacağız.


Çayırova Fakir Servisi 
AÇIK ADRES BİLGİSİ:Mandıra Yolu Sk.
Şekerpınar
41420 Çayırova/Kocaeli
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 69 57
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
  • Seda

    Uzun yıllardır sorunsuz bir şekilde kullandığım Fakir Veyron marka süpürgemden geçen gün evi temizlerken birden kapanınca fişten çekip Fakir Servis Çayırova şubesine makinemi teslim ettim. Makinemin motorunun yandığını ve en az 1 ay tamir süresi olduğunu söylemelerine rağmen 1 hafta geçmeden tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler. Daha önce de makinemde arıza meydana geldiğinde memnuniyetle kullandığım Fakir Servis Çayırova şubesine probleminiz olduğunda gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz.

  • Fatma

    Elektrikli süpürgemi her gün olmasa da iki günde bir çalıştırıyorum. Kalabalık bir evde yaşıyoruz ve temizlik en büyük ihtiyacımız. Hal böyle olunca sorunsuz ve çekim gücü yüksek bir makineye ihtiyacımız oluyor. Fakir markasına bu konuda teşekkürlerimi iletmek isterim. Gerek ürün kalitesi gerek servis hizmetleri ile benden tam puan almayı başarıyorlar.
    Çayırova’daki Fakir servisi ile tanışmanızı isterim. Ürün ile ilgili herhangi bir sorun olduğunda ikiletmeden adresime kadar geliyorlar. Başarılı bir firma ve zaten bu firmaya dair yapılan yorumlar da onların ne kadar kıymetli olduğunu daha net bir şekilde ortaya koyuyor. Sizler de dilediğiniz zaman hizmet alabilir ve bire bir tecrübe etme şansı bulabilirsiniz.

SERVİSİ ARA