İstanbul

Fakir Servis Beşiktaş

Fakir ürünleri içerisinde yer alan halı yıkama makinesi ve elektrik süpürgesi zaman zaman kullanımda sorunlar yaşanmasına neden olabilmektedir. Yaşadığınız sorunlar için problemsiz bir elektrikli cihaz kullanımında servis hizmetlerinin tamir ve bakım ayrıcalıkları tüm sorunlarınızı geride bırakmanızı sağlayabilmektedir.
Beşiktaş semtinin en yakın Fakir marka ürünleri için servisi Fakir servis Beşiktaş ile mümkün olacak. Halı yıkama makinesinin ve elektrikli süpürgenin her türlü aksamı için tamir, bakım ve onarım işlemleri orijinal yedek parçaları ile Fakir servis Beşiktaş hizmetlerinde. Fakir servislerinin bölge ve semtler olarak tek çatı altında topladığımız platformda Fakir servise erişim kolaylığı sizler de yaşayacaksınız.


FİRMA ADI: DEMİR SERVİS
ADRES: Türkali Mahallesi Ihlamurdere Caddesi Medaah İsmet Sokak Şölen Apt.No:23/10 – BEŞİKTAŞ
TELEFON: (212) 259 95 52
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Yorum

 • Reply
  Ceylan

  Fakir toz torbalı elektrik süpürgesi kullanıyorum ancak küçük tozları çekmiyor ilk zamanlar çok iyi çekim gücü vardı ancak son zamanlarda tozları çekmemeye başladı ne yapmalıyım?

 • Reply
  İstanbul Fakir Elektrikli Süpürge Servisi -

  […] bir Fakir servisi bulmanız oldukça kolay. Mesela Beşiktaş’ta oturuyorsunuz. İnternette Beşiktaş Fakir Servis olarak arattığınızda size en yakın servisi bulabilirsiniz. İsterseniz buradan telefonunu […]

 • Reply
  Fakir Elektrikli Süpürge Servisi Beşiktaş | Neo Piksel

  […] Fakir Servisi hizmetleri bulunuyor. Tamamen özel ve kurumsal hizmet yapısı dahilinde kurulu olan Beşiktaş Fakir Servis hizmetleri dahilinde tüm Fakir markalı süpürge modellerinin mekanik veya elektriksel […]

 • Reply
  Yaren Ö.

  Elektrik süpürgesi için İstanbul’ un göbeğinde servis bulmanın ne gibi bir zorluğu olabileceğini düşünenleri, buraya çağırıyorum. En az 2 aydır sanki traktör motoru çalışıyormuş gibi ses çıkartan Fakir elektrik süpürgesi arıyorum. En son iş yerinden bir arkadaşımın önerisiyle Beşiktaş Fakir Servisi merkezine başvurdum, randevu verdiler. Bakalım sorunumu hemen çözebilecekler mi?

 • Reply
  Semra N.

  Daha önce kullandığım farklı markaların elektrik süpürgelerini ilk arızalanmalarında çöpe attım. Çünkü neredeyse haftalarda yaptıracak düzgün bir servis aradım ki bunların bir çoğuyla da kavga ettim. Ama 3-4 yıl önce aldığım Fakir’ in gerçekten güçlü çekim gücüne sahip olan elektrik süpürgesi traktör gibi bir ses çıkarmaya başlayınca özel Beşiktaş Fakir Servis merkezini aradım. Hemen geldiler ve sorunu çözdüler, gerçekten çok şaşırdım. Herkese kendilerini tavsiye ediyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
FAKİR SERVİS444 88 48