İstanbul

Fakir Servis Beşiktaş

Fakir ürünleri içerisinde yer alan halı yıkama makinesi ve elektrik süpürgesi zaman zaman kullanımda sorunlar yaşanmasına neden olabilmektedir. Yaşadığınız sorunlar için problemsiz bir elektrikli cihaz kullanımında servis hizmetlerinin tamir ve bakım ayrıcalıkları tüm sorunlarınızı geride bırakmanızı sağlayabilmektedir.
Beşiktaş semtinin en yakın Fakir marka ürünleri için servisi Fakir servis Beşiktaş ile mümkün olacak. Halı yıkama makinesinin ve elektrikli süpürgenin her türlü aksamı için tamir, bakım ve onarım işlemleri orijinal yedek parçaları ile Fakir servis Beşiktaş hizmetlerinde. Fakir servislerinin bölge ve semtler olarak tek çatı altında topladığımız platformda Fakir servise erişim kolaylığı sizler de yaşayacaksınız.


FİRMA ADI: DEMİR SERVİS
ADRES: Türkali Mahallesi Ihlamurdere Caddesi Medaah İsmet Sokak Şölen Apt.No:23/10 – BEŞİKTAŞ
TELEFON: (212) 259 95 52
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Etiler – Bebek – Ortaköy

 • Ceylan

  Fakir toz torbalı elektrik süpürgesi kullanıyorum ancak küçük tozları çekmiyor ilk zamanlar çok iyi çekim gücü vardı ancak son zamanlarda tozları çekmemeye başladı ne yapmalıyım?

 • İstanbul Fakir Elektrikli Süpürge Servisi -

  […] bir Fakir servisi bulmanız oldukça kolay. Mesela Beşiktaş’ta oturuyorsunuz. İnternette Beşiktaş Fakir Servis olarak arattığınızda size en yakın servisi bulabilirsiniz. İsterseniz buradan telefonunu […]

 • Fakir Elektrikli Süpürge Servisi Beşiktaş | Neo Piksel

  […] Fakir Servisi hizmetleri bulunuyor. Tamamen özel ve kurumsal hizmet yapısı dahilinde kurulu olan Beşiktaş Fakir Servis hizmetleri dahilinde tüm Fakir markalı süpürge modellerinin mekanik veya elektriksel […]

 • Yaren Ö.

  Elektrik süpürgesi için İstanbul’ un göbeğinde servis bulmanın ne gibi bir zorluğu olabileceğini düşünenleri, buraya çağırıyorum. En az 2 aydır sanki traktör motoru çalışıyormuş gibi ses çıkartan Fakir elektrik süpürgesi arıyorum. En son iş yerinden bir arkadaşımın önerisiyle Beşiktaş Fakir Servisi merkezine başvurdum, randevu verdiler. Bakalım sorunumu hemen çözebilecekler mi?

 • Semra N.

  Daha önce kullandığım farklı markaların elektrik süpürgelerini ilk arızalanmalarında çöpe attım. Çünkü neredeyse haftalarda yaptıracak düzgün bir servis aradım ki bunların bir çoğuyla da kavga ettim. Ama 3-4 yıl önce aldığım Fakir’ in gerçekten güçlü çekim gücüne sahip olan elektrik süpürgesi traktör gibi bir ses çıkarmaya başlayınca özel Beşiktaş Fakir Servis merkezini aradım. Hemen geldiler ve sorunu çözdüler, gerçekten çok şaşırdım. Herkese kendilerini tavsiye ediyorum.

 • Meltem

  Sürekli reklamları dönen Fakir 2600 hygen h20 elektrikli süpürgeden indirimde olduğundan bende bir tane aldım. Süreli sulu elektrikli süpürgelerinin çok iyi olduğundan bahsediliyordu sonunda bende geçtim. Ancak ya bende şans yok ya da genel bir sorun. Altıncı ayından itibaren cihazdan su kaçmaya başladı. Her kullanımda ve hatta durduğu yerde cihaz su akıtıyor. Kaç tane özel servis merkezine başvurmama ve gelip kontrol etmelerine rağmen bir türlü sonuç sağlanamadı. Sürekli tüketici hakem heyetine ayıplı ürün diye başvurmamı söylüyorlar. Ama ben yoğun bir insanım en ufak bir vaktim bile yokken servislerle uğraşmak zorunda kalıyorum. Beşiktaş gibi dünyanın önemli merkezlerinden birisinin göbeğinde oturuyorum ve Fakir Servis Beşiktaş firmalarından birisini sorunumu çözmeleri için evime getiremiyorum.

 • Sysenur Ozturk

  Kucuk fakir sfben.Calismiyor.

 • Nida

  Beşiktaş gibi merkezi bir yerde elektrikli süpürge için eve servis getirtemiyorsunuz. Alırken yüzlerce binlerce lira verdiğiniz cihazda bir arıza olduğu zaman servis firmaları çok ağır hareket ediyor ve eve gelmiyorlar. O kadar para verdiğin cihaz arızalanırsa sen servis merkezine götürüyorsun orada tamir ediyorlar sonra tekrar eve götürüyorsun. Diyorum ki ben çalışan insanım böyle bir şey yapmam mümkün değil, nitekim arabamda yok. Ne olur gelseniz eve diyorum ama yok inat etmişler sanki. Neredeyse 1 haftadır makine evde öyle yatıyor, evi de temizleyemiyoruz doğal olarak. Eve kadar gelip, cihazımdaki sorunu çözecek hatta neyse parası verebileceğim bir Fakir Servis Beşiktaş firması arıyorum. Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

 • Melek

  Oldukça kaliteli ürünleri bünyesinde bulundurduğundan dolayı elektrik süpürgesi satın almak için tercihimiz Fakir markasından yana oldu. Seçtiğimiz elektrik süpürgesi ilk dönemlerde kusursuz bir performans sunarken ilerleyen dönemler içinde bu performansını aratmaya başlamıştı. Geçmişe kıyasla bariz bir şekilde performansında düşüşler görülüyordu. Bu sorundan bir an önce kurtulmak için konunun uzman ismi olan Fakir Servis Beşiktaş Etiler adresini tercih ettik. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında verim sorununu çözerek elektrik süpürgesini kısa sürede bize teslim etmiş oldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir süreç Fakir Servis Beşiktaş (Etiler) sayesinde bu şekilde tamamlandı. Servisin ilgili sayesinde sorundan hızlı bir şekilde kurtulmuş olduk.

 • Kardelen

  Eski elektrikli süpürgem beni bezdirdiği için yeni bir süpürge almaya karar vermiştim. Alanında rüştünü ispatlamış olan Fakir markasını tercih ettim. Gerek çekim gücü, gerekse de kullanımı açısından olukça kaliteli bir ürün. Fakat geçtiğimiz günlerde borusu arızalandı. Garanti kapsamında olmadığı için internetten Fakir Servis Beşiktaş şubesini bulup, yerlerine götürdüm. 3-4 gün gibi kısa bir sürede süpürgemi tamir edip teslim ettiler.

 • Sevil

  Fakir marka ürünlerinizi servis firmalarına emanet etmekten çekiniyorsunuz değil mi? Aslında ilk etapta ben de özel servis firmalarına karşı sizin gibi düşünüyor ve bakıyordum. Elektrikli süpürgemin bakımı için artık düzenli bir tercih yapıyorum ve Beşiktaş’taki Fakir Servisi ile çalışıyorum. Ödediğim miktarlar bir hayli az ancak alığım hizmetin kalitesi muazzam bir seviyeye ulaşmış durumda.
  İşini büyük bir saygı ile yapan ve müşteri memnuniyetini nasıl sağlayacağını bilen bu özel ekip ile tanıştığınızda sizler de bana teşekkür edeceksiniz. Gerçekten bu işte bir numaralar ve firma hakkında yapılan yorumlara baktığımda da benim gibi memnun kalan sayısız insanın olduğunu görebiliyorum.

 • Melike

  Almışken en iyisi ve en bilindiği olsun diyerek almış olduğum Fakir markasına ait süpürgemden sürekli garip bir ses gelmeye ve çalıştıktan maksimum 5 dk sonra motoru aşırı ısınmaya başladı. Daha garantisi biteli 2 ay olmadı ama internetten bakınca servis gerektiğini söyleyen kullanıcı yorumlarını okudum. Bakıp arızayı tespit etmeleri için çağırdığım Fakir Servis Beşiktaş ekibi geldiğinde uzun uğraşlar sonucu sonunda makinemi yerinde tamir ettiler.

 • Fakir Elektrikli Süpürge Servisi Beşiktaş

  […] Fakir Servisi hizmetleri bulunuyor. Tamamen özel ve kurumsal hizmet yapısı dahilinde kurulu olan Beşiktaş Fakir Servis hizmetleri dahilinde tüm Fakir markalı süpürge modellerinin mekanik veya elektriksel […]

SERVİSİ ARA