İstanbul

Fakir Servis Kartal

Fakir markasının kalitesi şüphesiz tartışılmaz. Özellikle süpürge ve halı yıkama makinelerinde şimdi olmasa da bir zamanlar sektörde bir numaraydı. Böyle kaliteli ve sağlam ürünler üreten bir markanın kullanıcılarına servis bulma konusunda yardımcı olmak için bu sayfayı hazırladık.

İstanbul Kartal’da ikamet ediyorsunuz ve Fakir marka süpürge veya halı yıkama makinenizin tamirini, onarımını ya da bakımını yaptırmak istiyorsanız eğer aşağıda yer alan servis bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca aldığınız Fakir Servis hizmetinde yaşadığınız tecrübeleri de burada paylaşarak sorunlarınızın çözülmesine, sizden sonra servis hizmeti alacak kişilere de yardımcı olabilirsiniz. Eğer bilgilerin güncel olmadığını düşünüyorsanız yorum bölümünden belirterek bilgileri güncellememizi de sağlayabilirsiniz.


Fakir Servis Kartal :

GEZMİŞ TİCARET
Petrol İş Mah. İstasyon Cad. Bahadır Sok. No. 12/A – KARTAL
(216) 353 60 73
Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  Fakir Süpürge Servisi Kartal'da 24 Saat Hizmetinizde! | Maiotik

  […] yıl içerisinde arıza meydana getirirse ücretsiz olarak parçayı tekrar değiştirmekteyiz. Fakir Servis Kartal elemanlarımızın tamamı Fakir ürünleri hakkında gerekli teknik bakım ve tamir faaliyetlerine […]

 • Reply
  Kartal Fakir Elektrikli Süpürge Servisi ⋆ EcanBlog

  […] bir sorundur. Bu sebeple çoğu kişi bir an önce arızanın giderilmesini ister. Bu nedenle Kartal Fakir Servisi arama sırasına uygun olarak en hızlı hizmeti sağlamaya […]

 • Reply
  Tuğçe E.

  Fakir süpürgemizi alalı 2 yıl oldu. Şimdiye kadar gayet iyi çalışıyordu, ancak son dönemde eskisi kadar iyi çekim gücü yoktu. Kartal Fakir Servisi aradık, süpürgenin içine baktılar. Parça değişimi gerektiğini söylediler. Süpürgeyi servise götürdüler ve parçanın gelmesinin bir haftayı bulabileceğini söylediler. Bu süreç bizim için biraz zor oldu ama beklediğimize değdi. Makinemiz eskisi gibi çalışıyor artık, servisten gayet memnun kaldık.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
FAKİR SERVİS444 88 48