İstanbul

Fakir Servis Kartal

Fakir markasının kalitesi şüphesiz tartışılmaz. Özellikle süpürge ve halı yıkama makinelerinde şimdi olmasa da bir zamanlar sektörde bir numaraydı. Böyle kaliteli ve sağlam ürünler üreten bir markanın kullanıcılarına servis bulma konusunda yardımcı olmak için bu sayfayı hazırladık.

İstanbul Kartal’da ikamet ediyorsunuz ve Fakir marka süpürge veya halı yıkama makinenizin tamirini, onarımını ya da bakımını yaptırmak istiyorsanız eğer aşağıda yer alan servis bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca aldığınız Fakir Servis hizmetinde yaşadığınız tecrübeleri de burada paylaşarak sorunlarınızın çözülmesine, sizden sonra servis hizmeti alacak kişilere de yardımcı olabilirsiniz. Eğer bilgilerin güncel olmadığını düşünüyorsanız yorum bölümünden belirterek bilgileri güncellememizi de sağlayabilirsiniz.


Fakir Servis Kartal :

GEZMİŞ TİCARET
Petrol İş Mah. İstasyon Cad. Bahadır Sok. No. 12/A – KARTAL
(216) 353 60 73
Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Cevizli – Soğanlık – Uğurmumcu – Yakacık

 • Fakir Süpürge Servisi Kartal'da 24 Saat Hizmetinizde! | Maiotik

  […] yıl içerisinde arıza meydana getirirse ücretsiz olarak parçayı tekrar değiştirmekteyiz. Fakir Servis Kartal elemanlarımızın tamamı Fakir ürünleri hakkında gerekli teknik bakım ve tamir faaliyetlerine […]

 • Kartal Fakir Elektrikli Süpürge Servisi ⋆ EcanBlog

  […] bir sorundur. Bu sebeple çoğu kişi bir an önce arızanın giderilmesini ister. Bu nedenle Kartal Fakir Servisi arama sırasına uygun olarak en hızlı hizmeti sağlamaya […]

 • Tuğçe E.

  Fakir süpürgemizi alalı 2 yıl oldu. Şimdiye kadar gayet iyi çalışıyordu, ancak son dönemde eskisi kadar iyi çekim gücü yoktu. Kartal Fakir Servisi aradık, süpürgenin içine baktılar. Parça değişimi gerektiğini söylediler. Süpürgeyi servise götürdüler ve parçanın gelmesinin bir haftayı bulabileceğini söylediler. Bu süreç bizim için biraz zor oldu ama beklediğimize değdi. Makinemiz eskisi gibi çalışıyor artık, servisten gayet memnun kaldık.

 • Melis

  Fakir Emotion elektrik süpürgesini beğenerek satın aldım. Önceleri çok memnun kaldım, çok iyi çalışıyordu. Birkaç ay sonra süpürgenin ucundaki tekerlek çıkmaya başladı. Artık çok zor süpürebiliyordum. Servise başvurdum tamir ettiler. Daha 2 hafta kullanamadan yine tekerlek yerinden çıkmaya başladı. Bunun üzerine Fakir Servis Kartal telefonunu buldum onlara götürdüm. Diğer serviste 1 hafta süren tamiratı, bu servis 2 günde yaptı. Süpürgemi 5-6 aydır kullanıyorum ve eskisi gibi çok memnunum. Bu arkadaşların baştan beri bana gösterdikleri ilgiye ve işlerini iyi yapmalarına çok teşekkür ediyorum. Diğer servis beni resmen başından savmış. Bundan sonra Fakir markasını sürekli tercih edeceğim. Bu servis markaya müşteri kazandırıyor, diğeri kaybettiriyor.

 • Candan

  Kaliteli bir marka olduğundan dolayı elektrik süpürgesini Fakir’den satın almaya karar verdik. İlk zamanlarda tam olarak aradığımız performansı sunan bu cihaz bir müddet sonra iyi bir şekilde temizlik yapamamaya başlamıştı. Bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için konunun uzman ismi olan Fakir Servis Kartal (Cevizli) adresinde karar kıldık. Servis işinin ehli ekibi sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı yaşadığımız bu sürecin sona ermesine neden oldu. Servisin ilgili ve hızlı ekibi sayesinde bu sorundan çok kısa bir süre içinde sorunsuz bir şekilde kurtulmuş olduk. Tahminimizden daha kısa sürede Fakir servis Kartal Cevizli adresi bu sorunu çözmüş oldu.

 • İstanbul Fakir Süpürge Servisi

  […] Fakir Servis Cevizli – 444 78 56 […]

 • Nezahat

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Fakir marka süpürgemin kablosunun en baştan beri cok ince ve kalitesiz olmasından dolayı önce makine ile bağlantı kısmı incelerek temassızlık problemi oldu ve ardından da kablo koptu. Bunun üzerine Fakir Kartal Servisini arayarak şikayetimi dile getirmem üzerine ertesi gün gelip daha kaliteli bir kablo ile sorunumu çözdüler.

 • Nur

  Servis hizmetleri konusunda kararsız kaldığım zamanları hatırlıyorum. Özel servis sektörü bana ne yazık ki güven vermiyordu ancak elektrikli süpürgemi teslim ettiğim Fakir Servisi bu ön yargıları ve güvensizlik durumunu ortadan kaldırdı diyebilirim.
  Kartal’da faaliyetlerini sürdüren firmayı yakın zamanda keşfettim ve hizmet almaya başladım. Makinem çok gürültülü çalıştığı için rahatsız oluyordum ve filtre bakımı yapıldıktan sonra bu sorun ortadan kalktı. Gayet güler yüzlü insanlar ve bu işi belli ki profesyonel bir seviyede yapıyorlar. Eğer sizler de aratış içerisinde iseniz hiç tereddüt etmeden bu ekibi tercih edebilirsiniz. Bir kez hizmet aldığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlayacak ve düzenli olarak bu firmadan hizmet almaya başlayacaksınız.

 • Melek

  Elektrikli süpürgem iyi bir marka olmasına rağmen çok yoğun çalıştırdığım için filtresinde bir doluluk meydana geldi. Filtreyi kendi imkanlarımla temizlememe ve yıkamama rağmen zamanla koku yapmaya başladı ve hafif bir yanık kokusu da almaya başladım. Bu durumda güvenilir çalıştıklarını bildiğin Fakir servis Kartal ekibine başvuru yaptım ve sorunumuz çözüldü.

 • Fadime

  Kartal’da bulunan fabrikamızın ofisinde Fakir marka elektrikli süpürgemiz bu zamana kadar bize hiçbir problem yaratmadan sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde güç ünitesi arızalanınca biz de yakınımızda bulunan Fakir Servis Kartal şubesine götürdük. Süpürgeyi inceledikten sonra parça değişimi ya da anakart değişimi gerektirdiği için bizden birkaç gün isteyen teknik servis ekibi dün arayıp parça değişiminin gerçekleştiğini söyleyip teslimat için bizi çağırdıklarında epey şaşırtan ekibi herkese gönül rahatlığı ile öneriyorum.

SERVİSİ ARA