İstanbul

Fakir Servis Tuzla

Fakir marka elektrik süpürgelerde arıza onarımı hizmeti veren Fakir Servis Tuzla her türlü arızaya karşı garantili çözüm yolları üretir. Uzun süreli kullanımla birlikte elektrik süpürgelerde arızalar ortaya çıkabilmektedir. Özellikle bakımların planlı olarak yapılmaması arızaların görülme ihtimalinin artmasına neden olur. Arızaları bir sorun olmaktan çıkaran Fakir Servis Tuzla her türlü cihaz arızasına kısa yoldan çare olmaktadır. Bunun için tek yapılması gereken şey ise dilediğiniz her an servisin müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunmaktır. Servis talebi oluşturduktan sonra her adım servis ekibi tarafından yönetilirken servis süreci kısa bir zaman aralığı içinde zahmetsizce sona ermiş olur.

Fakir Servis Tuzla aynı zamanda elektrik süpürgesi bakım işlemleri içinde danışabileceğiniz bir adres konumundadır. Elektrik süpürgesi bakım işlemlerinin düzenli ve özenli bir şekilde yapılması büyük bir önem taşır. Bakım işlemlerini özenli olarak yerine getiren Fakir Servisi cihazın ömrünün uzamasına ve performansında olumlu yönde etkilerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Onarım ve bakım sürecini başlatmak için günün her anı müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.

Tuzla Fakir Servisi
KONUM: Ankara Cd. 30-34
İçmeler
34947 Tuzla/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0216 621 97 36

 • Leyla

  Bir hayvansever olarak evimde tamı tamına 8 kedi 2 köpek besliyorum. Haliyle de temizlik evimin vazgeçilmezi oluyor. Ben de bunu göz önünde bulundurarak süpürgemi Fakir markasından almıştım. Uzun zamandır da sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Fakat yaramaz olan köpeğim hortumunu ısırarak kemirmiş. Bu yüzden kullanılamaz duruma gelmişti. Ben de Fakir Servis Tuzla şubesine gidip parça değişimi talep ettim. Ertesi gün değişim yapılan süpürgemi aldım. Umarım haylaz köpeğim aynı şeyi tekrar bana yaşatmaz.

 • Ayşe

  Daha önce birçok elektrikli süpürge kullandım ve hepsinde birçok sıkıntı yaşadım. Ben de en sonunda kaliteli bir şey olsun, sıkıntı yaşamayayım diye Fakir marka elektrikli süpürge aldım. Çekim gücü olarak çok iyi performans gösteren süpürgem son günlerde çok fazla ses çıkarmaya başladı. Ben de Fakir Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip filtre temizliği yaptıktan sonra ilk başlardaki kadar olmasa da daha az gürültülü çalışmaya başladı.

 • Nilgül

  Fakir kalitesini bir tık daha yukarıya taşımak ve bunu ürünlerimde de görmek adına servis hizmetlerine önem veriyorum. Herhangi bir sorun yaşadığımda elektrikli süpürgemi emanet edebileceğim birilerinin olduğunu da çok iyi biliyorum. Kablo sarma bölümünde hata alıyordum ve elimle toplamak zorunda kalıyordum.
  Tuzla’da hizmet veren Fakir Servisi ile tanıştıktan sonra bu sorun ortadan kalktı. Uzun süredir düzenli hizmet aldığım ve gözü kapalı tercih ettiğim ender firmalardan biri diyebilirim. Zaten firmaya yapılan yorumları incelediğinizde bunu sizler de çok daha net bir şekilde görebileceksiniz. Rakamsal olarak da sizi tatmin edecek ve yüksek rakamlar ödeme zorunda kalmayacaksınız. Aslında en önemli hususlardan bir tanesi de budur.

 • Fakir Süpürge Servis Merkezi Tuzla

  […] acil olarak çözüm aranması yerinde olacaktır. İstanbul’un her alanına hizmet vermekte olan Fakir Servis Tuzla arızalı cihazınızı evinizden teslim alırken, onarım işlemi tamamlandıktan sonra aynı […]

 • Tülay

  Birden fazla markanın servis konusunda birçok sıkıntı yaşadığını biliyorum. Bende korkarak aldığım fakir ürünlerinden sonra herhangi bir sorun yaşamamak için dua ediyordum. Ütüm bozulunca ilk olarak bana yakın olan Fakir servis Tuzla şubesine ütümü götürmek oldu. Hızlı ve uygun fiyata hemen yardımcı oldular. Korkularımı sayelerinde yendim. Teşekkür ederim.

 • Burcu

  Yakın zamanda kullanmakta oldupum Fakir marka elektrikli süpürgemin emiş gücünün epey düştüğünü farketttim. Ben de hemen haznesini temizledim fakat yine aynı problemi yaşayınca Fakir Servis Tuzla şubesi ile irtibata geçerek durumu anlattım. Ertesi gün gelip süpürgeyi götüren ekip akşam üstü makineyi tamir ederek hemen problemi çözmüşler.

 • Buse

  Uzun senelerdir kullanmakta olduğum Fakir marka elektrikli süpürgem geçtiğimiz hafta son ayarda çalışırken kendiliğinden birden en düşük ayarda çalışmaua başladı ve bu şekilde çalışırken en ufak bir toz zerresini bile çekemeyecek duruma geldi. Bunun yanında sesi de kendiliğinden yükselip azalmaya başladı. Bunun üzerine Fakir Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçerek problemimi dile getirdim. Hemen gelen ekip yerinde makinemin filtresinden kaynaklanan problemi giderdiler.

 • Dila

  Almışken en iyisi en bilindiği olsun diyerek aldığım Fakir markasına ait süpürgemden sürekli garip bir ses geliyor ve çalıştıktan maksimum 5 dk sonra motoru aşırı ısınıyordu. Daha garantisi biteli 2 ay olmadı ama internetten bakınca servis gerektiğini söyleyen kullanıcı yorumlarını okudum. Bakıp arızayı tespit etmeleri için çağırdığım Fakir Servis Tuzla ekibi geldiğinde uzun uğraşlar sonucu sonunda makinemi yerinde tamir ettiler.

 • Özlem

  Genellikle kullandığım ürünlerin servisleri konusunda sıkıntı yaşayan biriyim. Fakat Fakir servis Tuzla şubesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Hem çok hızlılar hem de güven veriyorlar. Uzun seneler boyunca rahatlıkla gidip sorun çözebileceğim bir yer. Sayelerinde tüm küçük ev aletlerimi fakir markasından aldım. Sorun olursa içim rahat olsun diye.

 • Zuhal

  En sevdiğim markalardan biri olan Fakir servis Gebze şubesi tüm zamanların en hızlı işçilik rekorunu kırdılar. Ütüm su kaçırıyor diye verdim 10 dk sonra yaptık diye geri verdiler. Şu an sorunsuz çalışıyor. Bu ne hız helal olsun. Gerçekten eğitimli ve bilgili insanlara hayranım. Çok teşekkür ederim Fakir.

 • Müge

  Tuzla’da bulunan ofisimizde Fakir marka elektrikli süpürgemiz bu zamana kadar bize hiçbir problem yaratmadan sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde güç ünitesi arızalanınca biz de yakınımzda bulunan Fakir Servis Tuzla şubesine götürdük. Süpürgeyi inceledikten sonra parça değişimi için bizden birkaç gün isteyen teknik servis ekibi dün arayıp parça değişiminin gerçekleştiğini söyleyip teslimat için bizi çağırdıklarında epey şaşırdık. Ofise dönüp kontrol ettiğimizde süpürgemiz sorunsuz bir şekilde çalışıyordu.

 • Mesude

  Aşağı yukarı 10 senedir evimde Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Satın aldığım zamandan bu zamana da herhangi bir sorunuyla karşılaşmamıştım. Ancak geçtiğimiz hafta temizlik yaparken süpürgemin tozları hiç çekmemeye başladağını farkettikten sonra makinemden yanık kokusu geldi ve hiç çalışmamaya başladı. Makineyi götürdüğüm Fakir Servis Tuzla şubesi motorun yandığını tespit etti. Performansından çok memnun olduğum için parça değişimi tekliflerini kabul ettim. Değişimden sonra makinem kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam etmeye başladı.

 • Ayşe

  Uzun yıllardır evimde Fakir markasına ait Veyron modelli süpürgeyi kullanıyorum. Fakir markasını tercih etmemin en önemli sebebi de yüksek emiş gücü ve parçalarının kaliteli olması. Fakat geçen hafta evi süpürdükten sonra makinemin fişini sarıp kaldırmak istedim. O sırada kabloyu saran makara arızalanarak kabloyu saramayınca aynı gün Fakir Servis Tuzla şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip makinemi alıp götürdüler. Ertesi gün parça değişimi yapılıp arızası giderilen süpürgemi teslim aldım.

 • Deniz

  Evimde Fakir markasına ait elektrikli süpürgeyi 4-5 senedir memnuniyetle kullanıyorum. Geçen hafta neredeyse en küçük parçayı bile çekmemeye başlayınca ve evimin temizlenmediğini görünce Fakir Servis Tuzla ekibine götürdüğüm makineme bakacaklarını söylediler. Ertesi gün arandığımda makinenin tamir olduğunu söyleyerek gelip alabileceğimi belirttiklerinde çok şaşırtan bu servisi eğer Fakir markasına ait bir problem yaşıyorsanız gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 • Nilay

  Uzun seneler önce ofisimiz için aldığımız ve büyük bir memnuniyetle kullanmış olduğumuz Fakir marka elektrikli süpürgemizin geçen hafta güç ünitesi arıza yaptı. Ofise çok yakın bir mesafede olan Fakir Servis Tuzla şubesi, gelip ürünü götürdüler. Yedek parça değişimi için benden onay isteyen teknik servis iki gün sonra süpürgemi onarılmış bir şekilde teslim etti.

 • Ceylan

  Bir arkadaşımla beraber işlettiğimiz bir işletmemiz var. Her gün düzenli olarak temizlik için elektrik süpürgesi kullanıyoruz. Fakat uzun zamandır temizlikteki en büyük yardımcımız olan Fakir marka süpürgemizin son birkaç gündür çekim gücü oldukça düştü. Yaklaşık olarak da 5 yıldır da kullanıyoruz. Makinemizin ömrünü tamamlamış olabileceğini düşünmüş olsak da acaba teknik servise göstermemizin bir yararı olur mu?

 • Leyla

  Evlenirken aldığım ve garantisi biteli daha 1 hafta bile olmayan Fakir markasına ait Veyron Turbo XL Kuru Torbasız süpürgemden uzun zamandır kullanmama rağmen hiç sorun çıkartmadığı için aşırı memnundum. Fakat garantisinin bittiğini hissetmiş olacak ki çekim gücü azaldı. Değiştireceğim bir torbası vs. olmadığından Fakir Servis Tuzla ile iletişime geçerek sorunumu bildirdim ve gün içerisinde süpürgemi kendilerine teslim ettim. Ertesi gün aradıklarında ise sorunumu çözdüklerini bildirdiler. Bu yüzden çevremde Fakir markasını kullanan herkese öneriyorum bu servisi.

SERVİSİ ARA