İstanbul

Fakir Servis Şişli

FİRMA ADI: YEŞİM ELEKTRİK
ADRES: Abide-i Hürriyet Cad. KocaMansur Sok. No. 97 ŞİŞLİ
TELEFON: (212) 232 49 00
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Mecidiyeköy – Okmeydanı – Teşvikiye

 • Hilal

  Kaliteli olması için özellikle aldığım Fakir elektrik süpürgem, halıyı bile kaldıracak kadar güçlü çekim gücüne sahipti. Zamanla bu çekiş gücü iyice düştü. Artık çekirdek bile çekemiyor bazen. Halıyı defalarca geçmek zorunda kalıyorum. Bu sorunla ilgili 2 defa teknik servise gitti. Her defasında düzeldiği söylenerek geldi ve ilk günkü durumuna bir daha hiç ulaşamamıştı. Bu sefer internetten bulduğum Fakir Servis Şişli telefonuna başvurdum. Güler yüzlü servis elemanları yarım saat içinde geldiler. Bir parça değişimi yaptılar ve makine ilk günkü gibi çalışmaya başladı. 2-3 haftadır kullanıyorum ve uzun zamandır çözülemeyen sorun, sadece birkaç saat içinde çözüldü. Arkadaşların ilgisine ve güler yüzlü hizmetlerine çok teşekkür ediyorum.

 • Cansın

  Fakir markasının ütülerinden mutfak robotlarına kadar farklı ürünlerini kullanıyorum ve çok beğeniyorum. Geçen yıl elektrikli süpürgesini de aldım. Ondan da çok memnun kaldım. Geçen gün borusu yanlışlıkla kırıldı. Hemen Fakir Servis Şişli firmasını aradım ve böyle böyle diye sorunu anlattım. Çok ilgilendiler sağolsunlar. Kendileri gelirse yoğunluktan dolayı birkaç gün sonra gelebilecekleri ama benim imkanım varsa cihazı götürürsem hemen onarabileceklerini söylediler. Bugün gidip götüreceğim bakalım. Böyle samimi olduktan sonra servis firmalarından insanlar sürekli şikayet edip durmaz. Sorunumu da çözerlerse kesinlikle bundan sonra herkese Fakir kullanmalarını ve arızalarda da bu firmayı aramalarını tavsiye etmeye başlayacağım. Umarım her zaman böyle hizmet veriyorlardır.

 • Tuğçe

  Kaliteli ürünleri bünyesinde bulundurduğundan dolayı elektrik süpürgesini Fakir markasından satın almaya karar verdik. İlk dönemlerde seçmiş olduğumuz Fakir marka elektrik süpürgesi kusursuz bir performans ortaya çıkarıyordu. Ancak bir süre sonra nedenini anlayamadığımız bir şekilde verimde düşüşlerin olduğunu fark ettik. Bariz bir şekilde performansında düşüşler vardı. Bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için doğrudan Fakir Servis Şişli Mecidiyeköy adresini tercih ettik. Servis ilgili ekibi sayesinde verim sorununu kısa bir süre içinde çözmüş oldu. Bize de elektrik süpürgesinden alınan verimi arttırmanın bazı yollarını anlattı. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlanmış oldu.

 • Aslı

  Evimde ev aletleri olarak Fakir markasından asla şaşmam. Her ne kadar muadillerinden bir miktar pahalı olsa da kalite olarak olarak iki miktar öndedir benim için. Yalnız elektrik süpürgesinde beni biraz yanılttığını düşünüyorum. Çünkü kullanmakta olduğum süpürgemin durduk yere hız ayar düğmesi bozuldu.Neyse ki makineyi götürdüğüm Fakir Servis Şişli şubesi aynı gün içinde süpürgemi tamir edip teslim etti.

SERVİSİ ARA