İstanbul

Fakir Servis Esenyurt

Fakir Servis Esenyurt YAZICI ELEKTRİK
AÇIK ADRES BİLGİSİ: Merkez Mah. Ahmet Taner Kışlalı Cad. No:10/C AVCILAR
ÇAĞRI MERKEZİ: (212) 591 87 83
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Nüket U

  Fakir elektrikli süpürgemi çalıştırdıktan sonra pis kokular gelmeye başladı. Bu arızayı nasıl çözebilirim?

  • canan

   blendir aparatı dönmüyor

 • Fatma

  Evlenirken düğün hediyesi olarak gelen Fakir elektrik süpürgesinden çok memnun kaldım. Çok güçlü bir çekime sahipti ve evde toz bırakmıyordu. Derken makinenin çekim gücünde düşme yaşandı ve giderekte artmaya devam etti. Artık toz bile alamamaya başlayınca garanti kapsamında teknik servise başvurduk. Düzelttik diyerek geri geldi ancak bir düzelme yoktu. 3 defa bu şekilde gidip geldi. Bu sefer Fakir Servis Esenyurt telefonuna başvurdum. Gelen arkadaşlar çok ilgiliydi ve garanti kapsamında olduğu için garantinin bozulacağını söylediler. Kabul edince bir parça değişimi yaptılar ve makine ilk günkü gibi çalışmaya başladı. Arkadaşların verdikleri bu hızlı ve çok kaliteli hizmet için, kendilerin çok teşekkür ediyorum.

 • Necla

  Bir ürün alacağım zaman öncelikle internetten servis hizmetlerinin nasıl olduğuna bakarım. Özellikle de oturduğum Esenyurt bölgesine bakan servis firmalarının hangisi olduğunu araştırırım ve hangilerinin iyi olduğuna bakarım. Eğer hiç iyi değiller ve insanları sürekli uğraştırdıklarına dair yorumlar görürsem hiç o markayı almam. Elektrikli süpürge alırken de aynı araştırmayı yaptım. Seçenekler içerisinde en iyi Fakirdi. Çünkü Fakir Servis Esenyurt firması hakkında internette sürekli iyi yorumlar yapılmış. Bazıları ucuz olduğundan bazıları çok kaliteli olduğundan bahsetmiş. Bende kısa bir süre önce deneyim ettiğimden, kesinlikle bu iyi yorumların boşa olmadığını söyleyebilirim. Firmaya kesinlikle her koşulda güvenerek hizmet alabilirsiniz. Kendilerine çok teşekkür ederim.

 • Hülya

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Araştırma sürecinin sonucunda bizim için en doğru seçeneğin Fakir marka bir elektrik süpürgesi olduğunu anladık. Yapmış olduğumuz bu seçim ilk zamanlarda bizi memnun etse de, sonraki dönemlerde performansında bariz bir düşüş ortaya çıkmıştı. Eski performansıyla kıyas yaptığımızda bariz bir şekilde verim sorunları görülüyordu. Bu durumdan bir an önce kurtulmak için fazla vakit kaybetmeden işin uzmanı olan Fakir Servis Esenyurt adresini tercih ettik. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında durumu çözerek bize elektrik süpürgesini ilk günkü veriminde teslim etti. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci tamamlanmış oldu.

 • Nur

  Esenyurt ilçesinde kendimize ait bir etüt merkezimiz var. Küçük yaşta öğrenciler de olduğu için temizlik oldukça problemli. Biz de bu sebeple kaliteli bir süpürge almaya karar verip, Fakir marka süpürge satın aldık. İlk zamanlarında oldukça sorunsuz temizliğimizi yapan süpürge daha sonra çalışırken dışarı toz atmaya başladı. Aradığımız servis bize bunun kalitesiz torba kullanımından dolayı olabileceğini söyledi ve gerçekten de öyle oldu. Daha sonra kullandığımız torbalarda hiç böyle bir sorun yaşamadık. Kendilerine teşekkür ederiz..

Call Now ButtonSERVİSİ ARA