İstanbul

Fakir Servis Beyoğlu

Beyoğlu Fakir Servisi
ADRES:Alt Maltız Sk. No:4
Halıcıoğlu
34445 Beyoğlu/İstanbul
TELEFON:0850 259 69 24
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Fatma

  Fakir elektrik süpürgemiz için toz torbası almak istiyoruz. Beyoğlunda nereden temin edebiliriz?

 • Şule

  Uzun yıllardır kullanmakta olduğum ve performansından da oldukça memnun olduğum Fakir marka elektrli süpürgemin torba konuluna yerin kapağı kırıldı. Tamiri mümkün olmayacağı için servisleri arayarak parça değişim ücretini sormaya başladım. En son bana en uygun fiyatı veren Fakir Servis Beyoğlu firmasıyla anlaştım. Birkaç gün içinde sorunumu çözüm süpürgemi teslim ettiler.

 • Didem

  Elektrik süpürgem bozulunca Fakir servis Beyoğlu şubesi ile tanışma fırsatım oldu. Şimdi kim bilir ne kadar ücret çıkaracaklar diye düşünürken kısa süre içerisinde uygun bir fiyata hemen işimi hallettiler. Bu şekilde çalışanlar ve müşteri memnuniyetini düşünen firmaları çok seviyorum. Bundan sonra sadece fakir ürünlerini kullanırım orası kesin.

 • Muazzez

  Uzun zamandır Fakir’in ürünlerini kullanmaktayım. Birkaç gün önce süpürgem bozulduğu için Fakir servis Beyoğlu şubesine makineyi götürerek sorunu bildirdim. Ücret konusunda endişe yaşadım. Fakat hiç beklemediğim uygun bir fiyata tamir işlemini gerçekleştirdiler. Hızlı ve güvenilir olmaları sayesinde içimde olan korku da gitmiş oldu. Kesinlikle teşekkürü hak ediyorlar.

 • Şükran

  Bir devlet okulunda öğretim görevlisiyim. Aynı zamanda bölüm başkan yardımcısıyım. Odalarımız temizlik personelleri tarafından düzenli bir şekilde temizleniyor ve bölümümüzde bir adet süpürgemiz var. Fakir markasına ait olan bu süpürgemizin geçen gün görevli personel tarafından kablosu koptu. Hemen çağırdığımız Fakir Servis Beyoğlu ekibi gelip makinemizi yerinde ve profesyonelce tamir ederek mağduriyetimizi giderdiler.

 • Ozan

  Beyoğlu ilçesinde işlettiğim bir petshop’ım var. Kedi köpek tüyü çok fazla olduğu için kaliteli bir elektrikli süpürge almak istedim. Bu nedenle tercihimi Fakir markasından yana kullandım. İlk birkaç sene sorunsuz çalışan süpürgem geçtiğimiz hafta doşarıya toz atmaya başladı. Hemen Fakir Servis Beyoğlu şubesini aradım. Oldukça güleryüzlü ve ilgili olan ekip hemen gelip kullandığım toz torbamı değiştirmemi söyledi. Toz torbası değişiminden sonra sorunum ortadan kalkrı.

 • Emine

  Bu markanın en iyi yanı çok hızlı ve güvenilir çalışan servisleri sanırım. Hem ikinci el hem de sıfır ürünlerde çok iyiler. Özellikle Fakir servis Beyoğlu şubesi için bu geçerli. Adamlar işlerini öyle ciddiye almış ki üstüne laf söylenmiyor. Hızınız ve güven verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Sayelerinde ürünlerin bozulunca çöpe atma derdinden kurtulduk.

 • Şükran

  Daha önce birçok elektrikli süpürge kullandım ve hepsinde birçok sıkıntı yaşadım. Ben de en sonunda kaliteli bir şey olsun, sıkıntı yaşamayayım diye Fakir marka elektrikli süpürge aldım. Çekim gücü olarak çok iyi performans gösteren süpürgem son günlerde çok fazla ses çıkarmaya başladı. Ben de Fakir Servis Beyoğlu şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip filtre temizliği yaptıktan sonra daha az gürültülü çalışmaya başladı.

 • Deniz

  Evimde Fakir markasına ait elektrikli süpürgeyi kullanıyorum. Geçen hafta neredeyse en küçük parçayı bile çekemeyip evimin temizlenmediğini görünce Fakir Servis Beyoğlu ekibine götürdüm ve makineye bakacaklarını söylediler. Ertesi gün arandığımda makinenin tamir olduğunu söyleyerek gelip alabileceğimi belirttiklerinde çok şaşırtan bu servisi eğer Fakir markasına ait bir problem yaşıyorsanız gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 • Elif

  Yaklaşık olarak 5 yıl önce satın almış olduğum Fakir marka süpürgemin çekim gücü azaldı. İnternette bu şikayetin birden fazla sebebi olabileceğini okudum. Ben de garanti süresinin de bitmesinden ötürü Fakir Servis Beyoğlu şubesine internetten bulduğum adres ve iletişim bilgileriyle ulaştım. Gün içinde gelip sorunun filtreden kaynaklandığını tespit ederek süpürgemi eski çekim gücüne ulaştırarak problemi hallettiler.

 • Nazan

  Uzun seneler boyunca bana hiçbir sorun çıkarmadan kullanmış olduğum Fakir marka elektrikli süpürgemin yakın zamanda hortumu duvara çarpmam sonucunda çatladı. Bu şekilde süpürgemden hiçbir verim alamıyordum. Ben de vakit kaybetmeden Fakir Servis Beyoğlu şubesi ile iletişime geçtim. Telefonda problemimi anlattıktan bir gün sonra yeni hortumla beraber adresime geldiler. Çok kısa süre içerisinde hortumu değiştirerek sorunumu gidermiş oldular.

 • Asu

  Yüksek emiş gücü ve kaliteli parça kullanmaları Fakir markasını tercih etmememin en büyük nedenlerinden birisiydi. Fakat kullanmış olduğum Fakir marka elektrikli süpürgemin geçen hafta tekerleği arızalandı ve hiçbir şekilde kullanılamıyordu. Ben de bir yakınımın tavsiyesi üzerine Fakir Servis Beyoğlu şubesine ulaştım. Çok kısa süre içerisinde sorunumu çözen teknik servis ekibi anında süpürgemi teslim etmiş olsa da Fakir markası kullanmış olduğu parçaların kalitesi konusunda kafamda soru işaretleri oluşturdu.

 • Ilgın

  Öğrenci evimizde kalıyoruz ve 2-3 aydır uğramadığımız evimize geri döndüğümüzde inanılmaz hummalı bir çalışma yaparken Fakir markasına ait 2in1 Lucky model süpürgenin ucu kırıldı. Bunun üzerine aradığımız Fakir Servis Beyoğlu ekibi gün içerisinde geldi ve hiç umutlu olmadığımız süpürgenin ucu ile alakalı parça değişimini çok da uygun bir fiyata yaparak bizi süpürge arama derdinden kurtardı.

 • Nilay

  Çok uzun zaman önce iyi bir paraya Fakir marka bir elektrikli süpürge satın almıştım. Fakat yakın zamanda teleskobik borusunda bir arıza olduğunu tespit ettim. Titiz bir insan olduğumdan dolayı hemen vakit kaybetmeden Fakir Servis Beyoğlu şubesine ulaştım. Bana bir fiyat teklifi sundular. Kısa bir araştırmayla en uygun fiyatı kendilerinin verdiğini tespit ederek değişimi kendilerine yaptım. Sonuçtan memnun kaldığım için burdan onlara teşekkür etmeyi istedim.

 • Berna

  Çevremden sürekli olarak temizlik konusunda takıntılı olmam nedeniyle eleştiriler alıyorum. Çünkü evimin temizliğine fazlasıyla önem veririm. Fakat kendim bir şirkette çalışıyorum. Bu yüzden kendim istediğim özeni gösteremiyorum. Sadece hafta sonu kendim evde temizlik yapabiliyorum. Hafta içi yoğun iş temposundan ötürü yalnızca hafta içi çalışmak üzere evimde temizlik işlerini yapan bir yardımcım var. Geçtiğimiz hafta sonu kendim evde temizlik yaparken elektrikli süpürgeyle yerleri süpürmek istedim. Çalıştırdığım anda da çalışma sesinin gelmesiyle kapanması bir oldu ve makineden yanık kokusu geldi. Motorun yandığını düşünerek Fakir marka süpürgemi Fakir Servis Beyoğlu şubesine götürdüm. Çok ilgili ve güler yüzlü olan teknik servis ekibi birkaç gün içinde süpürgemin onarımını yapıp teslim etti.

 • Seçil

  Üniversitenin civarında küçük bir cafe işletiyoruz 2 aydır kapalı olan cafemiz yeni açıldı ve bu yüzden geç saatlere kadar açık olan cafemiz günde neredeyse 10 kere süpürülüyor müşterilerin yere döktüklerinden dolayı. Geçen gün dükkanı kapatırken etrafı süpürdüğüm sırada Fakir markasına elektrikli süpürgemiz kendiliğinden kapandı ve bir daha açılmadı. Ertesi gün, sabahın erken saatlerinde aradığımız Fakir Servis Beyoğlu ekibi yarım saat içinde gelip süpürgemizi götürdüler ve ertesi gün tamir olmuş bir şekilde sorunsuz olarak makineyi teslim ettiler.

 • Sinem

  Kaliteli parça kullanmalarından ve yüksek emiş gücüne sahip elektrikli süpürge üretmelerinden dolayı yıllar önce süpürge satın alırken Fakir markasını tercih etmiştik. Fakat kullanmış olduğum Fakir elektrikli süpürgemin geçen hafta fiş sarma makarası arızalandı ve hiçbir şekilde kabloyu sarmalamıyordu. Ben de Beyoğlu ilçesinde bulunan Fakir Servis Beyoğlu şubesine ulaştım. Çok kısa süre içerisinde sorunumu çözen teknik servis ekibi süpürgemi teslim etti. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Ceyda

  Takribi olarak 10 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanmakta olduğum Fakir marka elektrikli süpürgem son 10 gündür oldukça fazla koku yapıyor ve bunun yanı sıra inanılmaz derecede ısınıyordu. Geçtiğimiz hafta makinemi götürdüğüm Fakir Servis Beyoğlu sorunun motordan kaynaklandığını söyleyip benden bir miktar süre istedi. Dün telefonla bana ulaşan ekip süpürgemin tamir olduğunu söyleyip teslimat için çağırdılar. Süpürgemi evde denediğimde sorunum ortadan kalkmıştı

 • Fatmagül

  Bir kreşte öğretmenim ve çocuklarla zor olduğu kadar onların temizlik ve hijyenlerinden de sorumlu olmak bir o kadar zor olmaması sebebi ile okuldaki temizlik personellerinin yanı sıra biz de bazen çocuk yemek yerken bile dökülenlerden ötürü temizlik yapabiliyoruz. Geçen gün yine yere dökülen eşyaları süpürürken çocuklardan birisi oyuncağını süpürgeye atarak kapak kısmını kırdı. Hava kaçırdığından ötürü eski emiş performansını sergileyemediğinden ötürü Beyoğlu ekibini aradıktan sonra gelen ekibe süpürgemizi teslim ettik ve ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde teslim aldık.

 • Gamze

  Ev hanımlarının eli ayağı olan elektronik eşyalardan birisi de özellikle herkesin evde olduğu ve oldukça toz çıktığı dönemde süpürgeler bence. Geçenlerde evi süpürürken birden duvara çarpmamla Fakir marka süpürgemin kapağı kırıldı ve hava kaçırdığı için eskisi gibi çekmemeye başladı. Ben de bunun üzerine Fakir Servis Beyoğlu yetkilileri ile iletişime geçerek süpürgemi teslim etmem üzerine 2 gün sonra tamir olmuş bir şekilde geri aldım.

 • Aynı Gün ve Yerinde Fakir Süpürge Tamiri : 444 88 48 » Bilgilerce

  […] sahip olduğu özellikler, ülkemizin koşullarına göre çeşitli eşsiz özelliklere sahiptir. Fakir Servis Beyoğlu hizmetlerimiz, tüm bu özelliklerin devamlı ve verimli olarak kullanılabilmesinin garantisi […]

SERVİSİ ARA