İstanbul

Fakir Servis Bakırköy

Fakir marka halı yıkama makinesi veya elektrik süpürgesi kullanıma bağlı olarak zaman geçtikçe pek çok aksamında sornlar yaşanmasına neden olabilmektedir. İlk günkü çekim gücü ile sorunsuz kullanım için amir ve bakımını yaptıracağınız servisi en yakın nerede bulurum diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Fakir servisleri bölgede tek çatı altında topladığımız platformda deneimli servis ekiplerinin hizmetlerinden faydalanmak için platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.
Bakırköy ve çevresinde en yakın servisi bulmak için Fakir servis Bakırköy ile adresinize en akın yerdeki servisin güncel adres ve iletişim bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz. Fakir servis Bakırköy Fakir marka ürün kullanıcıları için tüm sorunlara çözüm odaklı yaklaşımlar sağlamaktadır.


FİRMA ADI: BERKANT ELEKTRİK
ADRES: Zuhuratbaba Cad. no: 22 BAKIRKÖY
TELEFON: (212) 571 20 89
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Hüsam Atan

  Haznesine su koyulan bir süpürgem var son zamanlarda ne kadar temizlersem temizleyeyim çalıştırdığımda koku yapıyordu servisi çağırdım sağolsunlar halletiler makinenin çok arkasında pislik birikmiş ekibe teşekkür ederim büyük dertten kurtuldum .

 • Reply
  Fakir Elektrikli Süpürge Servisi Bakırköy - Sekomon - Kişisel Blog

  […] içeriyor olsun fark etmeksizin en kısa süre içerisinde sorununun çözümü alanında uzman Fakir Servis Bakırköy merkezi ekipleri tarafından sağlanıyor. Uzman teknik ekipleri yerinde müdahaleler ile elektrik […]

 • Reply
  Serap U.

  Elektrik süpürgeleri her zaman değiştirilen ve yeni alınan ürünler arasında yer almıyor. Bu yüzden uzun ömürlü bir kullanıma sahip dayanıklılıkta olması ve tabii ki yaşayabileceğim sorunlarda kaliteli, hızlı ve iyi bir servis hizmeti alabilmem çok önemli. Bu yüzden de yıllardır Fakir elektrik süpürgesi kullanıyorum. Çünkü en basit sorundan, en komplike sorunlara kadar elektrik süpürgem için Fakir Servis Bakırköy merkezinden kaliteli bir servis hizmeti alıyorum.

 • Reply
  Gülseren Y.

  Elektrik süpürgesi seçiminde herkese önerim, önce oturduğunuz yerdeki elektrik süpürgesi servisi hizmetlerinin nasıl olduğuna bakın. Aksi halde en basit bir elektrik süpürgesi arızasını bile çok uğraşarak çözdürebiliyorsunuz. Benim gibi Bakırköy’ de oturanlara elektrik süpürgesi konusunda Fakir Servis Bakırköy şubesini öneririm. Kesinlikle sorunları en hızlı ve en ekonomik şekilde çözdürebiliyorsunuz.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
FAKİR SERVİS444 88 48