İstanbul

Fakir Servis Bakırköy

Fakir marka halı yıkama makinesi veya elektrik süpürgesi kullanıma bağlı olarak zaman geçtikçe pek çok aksamında sornlar yaşanmasına neden olabilmektedir. İlk günkü çekim gücü ile sorunsuz kullanım için amir ve bakımını yaptıracağınız servisi en yakın nerede bulurum diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Fakir servisleri bölgede tek çatı altında topladığımız platformda deneimli servis ekiplerinin hizmetlerinden faydalanmak için platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.
Bakırköy ve çevresinde en yakın servisi bulmak için Fakir servis Bakırköy ile adresinize en akın yerdeki servisin güncel adres ve iletişim bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz. Fakir servis Bakırköy Fakir marka ürün kullanıcıları için tüm sorunlara çözüm odaklı yaklaşımlar sağlamaktadır.


FİRMA ADI: BERKANT ELEKTRİK
ADRES: Zuhuratbaba Cad. no: 22 BAKIRKÖY
TELEFON: (212) 571 20 89
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Ataköy – Florya

 • Hüsam Atan

  Haznesine su koyulan bir süpürgem var son zamanlarda ne kadar temizlersem temizleyeyim çalıştırdığımda koku yapıyordu servisi çağırdım sağolsunlar halletiler makinenin çok arkasında pislik birikmiş ekibe teşekkür ederim büyük dertten kurtuldum .

 • Fakir Elektrikli Süpürge Servisi Bakırköy - Sekomon - Kişisel Blog

  […] içeriyor olsun fark etmeksizin en kısa süre içerisinde sorununun çözümü alanında uzman Fakir Servis Bakırköy merkezi ekipleri tarafından sağlanıyor. Uzman teknik ekipleri yerinde müdahaleler ile elektrik […]

 • Serap U.

  Elektrik süpürgeleri her zaman değiştirilen ve yeni alınan ürünler arasında yer almıyor. Bu yüzden uzun ömürlü bir kullanıma sahip dayanıklılıkta olması ve tabii ki yaşayabileceğim sorunlarda kaliteli, hızlı ve iyi bir servis hizmeti alabilmem çok önemli. Bu yüzden de yıllardır Fakir elektrik süpürgesi kullanıyorum. Çünkü en basit sorundan, en komplike sorunlara kadar elektrik süpürgem için Fakir Servis Bakırköy merkezinden kaliteli bir servis hizmeti alıyorum.

 • Gülseren Y.

  Elektrik süpürgesi seçiminde herkese önerim, önce oturduğunuz yerdeki elektrik süpürgesi servisi hizmetlerinin nasıl olduğuna bakın. Aksi halde en basit bir elektrik süpürgesi arızasını bile çok uğraşarak çözdürebiliyorsunuz. Benim gibi Bakırköy’ de oturanlara elektrik süpürgesi konusunda Fakir Servis Bakırköy şubesini öneririm. Kesinlikle sorunları en hızlı ve en ekonomik şekilde çözdürebiliyorsunuz.

 • Gözde

  Daha önce Şişli’de otururken, uzun yıllardır kullandığım Fakir elektrikli süpürge arızalandığında eve bir tane servis getirebilmek için resmen kırk takla atıyordum. Arızalı ürün süpürge olunca hiç sallanmıyorsun. Kimse seninle doğru düzgün ilgilenmiyor. Süpürge fiyatları da arttığından yeni bir tane almak şu an için mümkün değil. Bu yüzden sürekli arızalanıp, duran süpürgeyi kullanmaya çalışıyorum. 2 ay önce taşındığım Bakırköy’de ev temizliği sırasında süpürge yine arızalandı. Bu sefer Fakir Servis Bakırköy merkezini aradım. Aynı gün içinde geldiler ve Şişli’dekilerin kaç defa uğraşmalarına rağmen bir türlü çözemedikleri sorunu hemen halettiler. Üstelik öyle yüksek maliyetlere de değil. Şimdi 2 aydır sorun yaşamadan süpürgeyi kullanabiliyorum.

 • Eylül

  Yeni elektrikli süpürge alırken tercihimizi Fakir markasından yana yaptık. Özellikle de Fakir elektrikli süpürge modellerinin kalitelerinin çok iyi olması sebebiyle tercih ettiğimiz marka her yönden iyi ve doğru bir seçim yaptığımızı gösterdi. Ürün kaliteli olsa da sonuçta elektronik bir cihaz o yüzden kısa bir süre çok gürültülü şekilde çalışmaya başladı. Ben filtresini falan kontrol ettim ama neden böyle bir şey yaptığını anlayamadım. Bilgim yetersiz kalınca zorunlu olarak Fakir Servis Bakırköy firmasını aradık. Ertesi gün geldiler ve cihaza baktılar. Sorunun motorundaki bir parçaya bilmem ne olmasıymış. Tam anlayamadım ama teknik bir şeydi. Neyse sorunu çözdüler ve çok düşük bir fatura çıkardılar.

 • Gülsüm

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar vermiştik. Yapmış olduğumuz araştırmalardan sonra bizim için en doğru ürünün Fakir marka bir elektrik süpürgesi olduğuna karar verdik. İlk dönemler içinde bizi performans bakımından bir hayli fazla memnun eden bu cihaz sonraki dönemlerde eski performansını aratmaya başlamıştı. Bu sorun bizim için hijyen açısından büyük sıkıntılar yarattığından dolayı fazla zaman kaybetmeden soluğu hemen Fakir Servis Bakırköy (Ataköy) adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında durumu çözerek bize süpürgeyi teslim etti. Servisin ilgili ekibi ve hızı sayesinde bu can sıkıcı sorundan bu şekilde çok kısa bir süre içinde kurtulmuş olduk.

 • Fatma

  Kendim oldukça titiz birisiyim ve bana göre her evin demirbaşı olan süpürgeler evin temizlik simgesidir. Ben de bu yüzden kaliteli olmasına dikkat ederek yaklaşık 4 yıl önce Fakir marka süpürge almıştım. 4 yıl boyunca beni bir kere bile yanıltmayan süpürgemin geçtiğimiz günlerde kullanım sırasında emici çekiş başlığında bulunan tekeleklerin bir tanesi yerinden çıktı. Ertesi sabah eşim süpürgeyi Fakir Servis Bakırköy şubesine götürdü. Akşamına da tamir olmuş şekilde getirerek süpürgeme kavuştum.

 • Oya

  Kullandığım robotumdan garip garip sesler gelince hemen Fakir servis Bakırköy şubesine giderek yardım talep ettim. Uzun süre makinenin kalacağını düşünürken. Siz oturun şimdi bakalım dediler. Kısa bir süre sonra tamir edilmiş bir şekilde ürünümü geri verdiler. Hem güler yüzlü çalışanları hem de hızları sayesinde benden 10 almayı hak ettiler. Tebrikler.

SERVİSİ ARA