İstanbul

Fakir Servis Üsküdar

Fakir marka halı yıkama makinesi zaman içerisinde herhangi bir aksamında kullanım sorunlarına neden olabilmektedir. Halı yıkama makinesinin temizliği tam anlamı ile yapamaması Fakir marka kullanıcıları için her kullanımda sorun teşkil edebilmektedir. Aynı şekilde elektrikli süpürge kullanımları için de yaşadığınız sorunlara karşılık servis imkanlarından faydalanmak en akılcı çözüm olacaktır. Sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşımlarıyla elektrik süpürgenizi ve halı yıkama makinenizi ilk günkü gibi kullanmanızı sağlayan servis ekibi memnuniyetinize kalıcı bir çözüm sağlayacak tamir ve bakım hizmeti verebilmektedir.
Üküdar ve çevresinde en yakın servisin nerede olduğunu bulmak için platformumuzu ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Fakir servis Üsküdar iletişim ve ulaşım adresini en kolay ve pratik yolla bizimle bulabileceksiniz.


FİRMA ADI: ERDEM TEKNİK
ADRES: Selmani Pak Cad. Köse Dayı Sok. No. 3/A – ÜSKÜDAR
TELEFON: (216) 492 51 65
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Bulgurlu – Altunizade – Acıbadem

 • Fakir Süpürgeleriniz için Üsküdar'da Hizmetinizdeyiz | Parafikir - Para Kazanma Fikirleri

  […] sektörün en popüler ve kaliteli markalarının bir tanesidir. Fakir Servis Üsküdar olarak tüm fakir ürünlerinin arızalarına çözüm üretmekteyiz. Elektrik süpürgelerinizde, […]

 • İlker I.

  Fakir’ ün ev teknolojilerinden gerçekten her zaman memnun kaldım. Hem ürünlerin yüksek performansından hem de özel ya da yetkili servisi hizmetlerinden. Nitekim geçen ay arızalanan Fakir elektrik süpürgesi için aradığım Fakir Servis Üsküdar merkezinin personelleri çok ilgilendiler ve aslında çok yüksek maliyete çözmek durumunda kalacağım süpürgenin kartındaki parçayı garantili bir şekilde onardılar.

 • Fakir Elektrikli Süpürge Servis Numarası: 444 88 48 - Dolapadam - Teknoloji ve Aradığın Herşey

  […] süpürgelerinin arızalanması durumunda İstanbul’ un Üsküdar ilçesinde kullanıcılar, Fakir Servis Üsküdar merkezine başvuru gerçekleştirebilme imkanına sahip […]

 • Gülhan R.

  Daha önce hiçbir elektrik süpürgede ayakların kronik problem haline geldiğini görmemiştim. Her elektrik süpürgesinde ayaklar en çabuk kırılan parçalar olsa da değiştirdiğinde uzun süre sorun yaşamadan kullanmaya devam edebiliyorsun. Ama aldığımın ilk yılından itibaren Fakir süpürgenin ayakları kronik bir problem haline geldi. Süpürge performans ve ses açısından gerçekten çok sevindiğim bir ürün ancak gel gör ki ayakları sürekli sürekli arızalanıyor. Bende mi sorun var diye araştırmadım değil ve kesinlikle elektrik süpürgenin ayaklarının kolay şekilde kırılmasına neden olan bu husus var. Ayaklarının değişmesi için parça almaktan ve Fakir Servis Üsküdar merkezine başvuruda bulunmaktan fazlasıyla sıkıldım. Buna kalıcı çözüm için en yapacağım bilmiyorum.

 • Ömer

  Astım hastası anneme markanın kendi bayisinden özel olarak önermesiyle Fakir veyron süpürge aldım. Makinenin ulpa filtresi olduğu ve tozları özel olarak filtrelediği, aradığım süpürgenin bu olduğunu söylediler. Daha ilk kullanımda süpürgenin tozları bile alamadığını görerek şaşırdım. Süpürgenin içini açınca, toz içinde kaldığını ve filtrenin de toz içinde kaldığını gördüm. Yerden alabildiği az miktardaki tozu da filtrelemeden dışarıya atıyor. Aldığım yer teknik servise yönlendirdi ancak ne onarıldı ne çözüm getirildi. Mecbur kullanmak zorunda kaldığım için Fakir Servis Üsküdar özel servislerinden birine başvurdum. Paketini açarak kullanmaya başladığım süpürgenin filtresinin yanlış olduğu anlaşıldı. Başka bir modelin filtresi takılmış. Servis orijinal filtreyi takarak sorunu çözdü. Sorunu çözmek için illa para vermem gerekiyormuş garantili ürüne.

 • Emine

  Fakir su hazneli elektrik süpürgeyi tam 2 yıldır hiçbir sorun yaşamadan kullanıyorum. Üstelik hemen hemen her gün çalıştırmama rağmen bir kere bile arızalanmadı. Süpürgenin kendi temizliğini ve bakımını da hiç aksatmıyorum. Arada bir bakımı için ya da ek bir parçası için başvurduğum Fakir Servis Üsküdar merkezinin personelleri, bu bakımı yaptırmamın etkisinin arıza yapmamasından çok etkili olduğunu söylüyor. Özellikle de çok düşük kalitedeki süpürgelerde bile kapsamlı bakımının yapılması durumunda çok uzun ömürlü kullanılabileceğini dahi dile getiriyorlar. Ben hizmetlerinden ve yakın ilgilerinden çok memnun kaldığımdan, çevremdeki herkese kendilerini tavsiye ediyorum. Hatta Fakir cihazlarını kullanmayanları da sırf servis kalitesi yüzünden geçiş yapmaya teşvik ediyorum.

 • Öykü

  Fakir’ in sürekli gördüğüm tost makinesini nihayet satın aldım. Uzun süre araştırarak aldığım için çok heyecanlıydım. 3 çocuğum var sürekli tost yapmam gerekiyor. Bu yüzden hem işimi görecek büyüklükte, hem de kaliteli bir ürün olması için bayağı uğraştım. Birkaç ay kullandığım makinemin, bir kaza yüzünden tutma yeri kırıldı. Tutma yerinin kırılması makine ısınınca kullanılamamasına zor kullanılmasına sebep oldu. Fakir Servis Üsküdar makinenin kırık parçasının bulunamadığını ancak konuyla ilgilenerek geri döneceğini söyledi. Ertesi gün makinenin tamir edilmiş olduğunu söylediler. Bu parçanın olmadığını ve makineyi bir daha kullanacağımı düşünürken, onlar 1 günde makineyi tamir ettiler. İlgilerine ve verdikleri hizmete çok teşekkür ediyorum.

 • Sunay

  Uzun bir zamandan beri kullanmakta olduğumuz elektrik süpürgemiz bozulunca çareyi yeni bir elektrik süpürgesi satın almakta bulduk. Çevremizin önerilerine uyarak Fakir marka bir elektrik süpürgesinde karar kıldık. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemlerde kusursuz bir performans sunarken ilerleyen dönemler içinde bu performansını aratmaya başlamıştı. Hijyen açısından büyük bir sorun yaratan bu durumu bitirebilmek için soluğu hemen Fakir Servis Üsküdar Bulgurlu adresinde almayı tercih ettik. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında bu sorunun basit bir arızadan kaynaklı olduğunu ortaya çıkardı. İlgili ekibi sayesinde bu can sıkıcı sorundan kısa bir süre içinde kurtulmuş olduk. Her açıdan beğendiğimiz bir servis süreci oldu.

 • Rümeysa

  Geçen ay aldığım Fakir marka süpürgem ilk denemede bile düşük performans göstererek çok az çekim gücü gösterdi. Birkaç denemeden sonra yine aynı olduğunu görünce Fakir Üsküdar servisine ulaşarak randevu aldım. Ertesi gün gelip garanti kapsamında makinemi tamir ettiler ve beni süpürgeyi taşıyarak yorma zahmetinden kurtarmış oldular gönül rahatlığıyla bu şubeye güvenebilirsiniz.

 • Emel

  Daha önce kullanmış olduğum süpürge her gün farklı bir arıza çıkarınca ben de yeni bir süpürge almaya karar vermiştim. Komşumun tavsiyesini dikkate alarak Fakir marka elektrikli süpürge satın aldım. İlk yıllarda sorunsuz bir şekilde çalışan süpürgemin daha sonra süpürme sırasında borunun kendi kendine iç tarafa girdiğini farkettim. Bu da çok sıkıntılı bir durumdu. Hemen Fakir Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçtim. Süpürgeyi gösterdiğim teknik servis teleskopik boruda sorun olduğunu söyleyip değişim yaptı. Değişimden sonra sorunum giderilmiş oldu.

 • Hayal

  Servisler arasında en hızlısı kesinlikle Fakir servis Üsküdar şubesi olduğu kesin. Senelerdir kullandığım çırpıcım bozulunca atmayı düşündüm. Daha sonra bir şubeye giderek şansımı denemek istedim. Servisler oldum olası ilgisizlikleri ile meşhurdur. Fakat korktuğum gibi olmadı. Hızlı şekilde sorunu çözüp işimi halettiler. Bende şaşırdım fakat ön yargımı da kırmış oldular.

SERVİSİ ARA