İstanbul

Fakir Servis Beykoz

Halı yıkama makineleri sulu temizlik yaptığı için diğer temizleme türlerine göre çok daha kısa süre içerisinde etkili sonuçlar verir. Fakat bu cihazların içinde bulunan boru sistemleri zaman içerisinde kirden dolayı problem çıkarabilir. Böyle bir durumda profesyonel bir şekilde destek almak istiyorsanız uzun zamandan beri İstanbul ve çevresinde yaşamakta olan müşterilerimize hizmet veren Fakir Servis Beykoz ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Fakir markaya sahip olan tüm cihazlarınız konusunda size yardımcı olabiliriz. Sadece halı yıkama makinesi değil aynı zamanda süpürge konusunda da elimizde bulunan yedek parçalar sayesinde tüm bakım ve onarım işlemleri kısa süre içerisinde uygulayabiliyoruz. Deniz kenarında yeşil bitki örtüsü ile kendine ziyaretçileri aşık eden Beykoz ve çevresinde bulunuyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


FİRMA ADI: YILMAZ ELEKTRİK
ADRES: Merkez Mahallesi Mehmet Yavuz Caddesi No:13 BEYKOZ
TELEFON: (216) 424 01 83
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Kavacık

 • Beykoz Fakir Elektrikli Süpürge Servisi | Genel Blog by Seha

  […] sahip değildir. Yeşillikler içerisinde olan Beykoz, İstanbul’da anadolu yakasında bulunur. Beykoz Fakir Servisi ihtiyacı olan, süpürgelerinde problemler oluşan bireyler, firmamız ile görüşerek tamirat […]

 • Ayşe Gülyüzü

  Fakir süpürgeler eskiden sağlamlığı ile bilinirdi fakat yeni aldığım süpürgenin borusu kırıldı. Servisi aradım boru kısmının garanti kapsamına girmediğini söylediler. Bu kadar saçma bir şey olabilir mi? Süpürgenin borusu aksesuar kategorisine girdiği için garanti kapsamı dışındaymış. Fakir servis Beykoz’dan geldi yenisini takıp gitti. Garanti kapsamına girmediğini bilseydim en azından kendim alır takardım, bir de servise para verdik. Bu mağduriyetim giderilsin lütfen, yoksa bir daha Fakir marka hiçbir şey almayacağım.

 • Fakir Servis İstanbul

  […] bozulan ürünlerini en yakın servise götürerek veya iletişime geçerek tamir ettirebilirler. Fakir Servis Beykoz şubesi bu bölgede oturanlara da kolaylık sunuyor. Alanında uzman çalışanlar ürünleri en […]

 • Dilanur M.

  5 senedir Fakir markasına ait farklı ürünler kullanıyoruz. Eşimle birlikte satın aldığımız ürünler arasında en son ürün ise bir elektrik süpürgesiydi. Hatta bu elektrik süpürgesini satın aldığımızda sorunsuz bir şekilde kullanabileceğimizi de belirtmişlerdi. Kısa bir zaman sonunda ürünün motoru yandı ve kullanıcı hatası denilerek ürün için herhangi bir onarım sağlanmadı. Ürünün onarımı için talep edilen tutar ise oldukça yüksekti. Fakir servis Beykoz ise tüm bu söylenenlere rağmen tam aksini uyguladı ve ürünümüzün onarımını kısa bir süre içinde gerçekleştirdi. Hem arızamız giderildi, hem de ileriki dönemlerde aynı sorunlar ile karşılaşırsak bize yine yardımcı olabileceklerini söylediler. Umarım bir daha yaşamayız.

 • Cem

  Halı yıkama süpürgelerinin ne kadar garip makineler olduklarını eşimin geçen hafta süpürge arızalandı demesi ile öğrendim. Hangi servisi aradıysam arayayım sorunumu belirttiğimde ortalama olarak bana aynı rakamları sundular. Açıkca söylemek gerekiyor ki bu rakamlar çok yüksek rakamlar. Ben bu rakamları verebilecek güçteyim çok şükür fakat ben bu rakamın hakedildiğini düşünmüyorum. İşyerinde durumu bahsettiğim bir arkadaşım kendisinin geçen ay Beykoz Fakir Servis’i ile görüştüğünü böyle tamirleri ucuza yaptıklarını söyledi. Arkadaşları arayıp bende bir görüşme sağladım. Diğer servislerden çok daha düşük bir rakam söylediler. Süpürgemi alarak kendilerinin yanına gittim. Ben çay içene kadar hazırlamış getirmişler. Çok şaşırdığımı itiraf edeyim. Süpürge arızanız varsa Beykoz Fakir Servis birerbir!

 • Eda

  Markanın kaliteli olmasına güvendiğimiz için Fakirden veyron turbo xl süpürge satın aldık. Pahalı olduğu halde tercih ettiğimiz bu süpürgenin hortumu sabit durmadığı için kullanamadık. Aldığımız yere götürdük, yanlış başlık takılmış olduğunu söyledi ve değiştirdi. Paketindeki bir süpürgede yanlış parça nasıl oluyor anlamadık. Derken kısa bir süre sonra aynı sorun yine başladı. Bu sefer Fakir Servis Beykoz özel servisinden adam çağırdık. Başlığın yine yanlış olduğunu söyledi. Süpürgenin garantisi var dedi. Teknik servisi çağırın bu model başlığı isteyin dedi. Dediğini yaptık, süpürgenin başlığı değişti ve artık sorunsuz çalışıyor. Hala anlamadığım paketinden açılan bir süpürgenin parçasının nasıl yanlış olduğu. Teknik servisteki arkadaşlara teşekkür ediyorum.

 • Fatmanur

  Fakir’ in süpürgelerini akınlarımdan sürekli duyuyordum. Uzun süre araştırdıktan sonra aldığım Fakir veyron elektrik süpürgesi, bir süre kullandıktan sonra çok gürültülü çalışmaya başladı. Önceleri geçer herhalde diye düşünürken, ses artınca servise başvurdum. Makinem servise gitti ve 3 gün sonra tamir edildiğini söyleyerek makinemi ger verdiler. Ama ses hala aynıydı. Tekrar aradım tamir edildiğini bir sorunu olmadığını söylediler. Bunun üzerine Fakir Servis Beykoz servisini buldum ve süpürgeyi onlara götürdüm. Servis 2 gün sonra süpürgenin tamir edildiğini söyledi. Gerçekten de makinede ses kesildiği gibi, süpürge çok daha iyi çalışmaya başladı. Servis personellerinden ve yaptıkları işin kalitesinden çok memnun kaldım. Diğer serviste sorunumu çözmedikleri gibi, süpürgeyi aynen geri verdiler.

 • İstanbul Fakir Süpürge Servis Merkezi | ASD Teknoloji

  […] detaylardan bir tanesi kesinlikle budur ve kalitenin olmadığı bir çalışmada biz yokuz! Beykoz Fakir Servis, yaptığı işin bilincinde ve sunduğu hizmetin de her daim arakasında durmayı görev […]

 • Ezgi

  Elektrik süpürgesi satın almak için arayış içinde olduğumuz dönemde çevremizin önerilerine uyarak Fakir marka bir elektrik süpürgesinde karar kıldık. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemlerde memnun edici bir performans ortaya çıkarırken ilerleyen zamanlar içinde bu performansını aratmaya başlamıştı. Eskisi gibi iyi bir temizlik ortaya çıkarmayan cihaz özellikle hijyen açısından bizim için sıkıntı yaratmaya başladı. bizde bu can sıkan sorundan vakit kaybetmeden kurtulmak ve elektrik süpürgesini eski veriminde kullanmaya devam edebilmek için soluğu hemen Fakir Servis Beykoz Kavacık adresinde almayı tercih ettik. Servisin ilgili ekibi sayesinde bu sorundan çok kısa bir süre içinde sorunsuz bir şekilde kurtulmuş olduk.

 • İzel

  Fakir marka süpürgem yaklaşık 2 haftadır çok fazla koku yapıyor ve çalıştırdığım zaman da inanılmaz derecede ısınıyor. Fakir Beykoz servisini bu şikayetim için aradığımda teknik ekip gelip makineye baktılar ve sorunun motordan kaynaklanabileceğini, tekrar geleceklerini söyleyip gittiler. 2 gündür ne gelen ne giden var her aradığımda da yoğunluk olduğunu söylüyorlar hem süpürgemi kullanamıyorum hem de kandırıldığımla kaldım tamire gelceklerine dair.

 • Dilek

  Fakir dik model Lucky süpürgeden kullanıyorum. Çok estetik tasarımı var ve gerçekten rahat kullanım sunuyor. Uzun süredir çok memnun kalarak, kullanıyordum ama geçen hafta tutma kolunda ufak bir sıkıntı oldu. O gün bugündür kullanırken, burası rahatsızlık yaratıyor. Tam olarak yönlendirmekte zorlanıyorum. Vakit olmadığından arızasıyla ilgilenemediğim gibi serviste çağırma şansım olmadı. Dün gece internette Beykoz için Fakir servisi araştırması yaptım. Yorumlarından yola çıkarak Beykoz Fakir Servisini bu sabah aradım. Gün içerisinde gelmek üzere randevu verdiler. Gelince alacağım hizmetin nasıl olduğuna dair tüm detaylı bilgileri buradan sizlerle de paylaşabilirim. Bu tip konularda bizim gibi kullanıcıların yorumları gerçekten doğru seçim için iyi oluyor.

 • Demre

  Elektrikli süpürgemin kablo kısmı çok düzgün olmasına rağmen bir türlü otomatik şekilde kabloyu içine almıyor. Elimle uğraşıyorum ancak kabloyu sokmayı beceremiyorum. Artık bu durum hem sıkmaya hem de beni yormaya başladı. Fakir Servis Beykoz sayesinde bu yorgunluğuma veda edebildim. Kablo kısmımı düzelttiler ve artık evimi daha keyifle süpürüyorum.

SERVİSİ ARA