İstanbul

Fakir Servis Büyükçekmece

FİRMA ADI: BÜYÜKÇEKMECE EV ALETLERİ YETKİLİSİ SERVİSİ
ADRES: 19 Mayıs Mahallesi Miray Sokak No:2/C BÜYÜKÇEKMECE
TELEFON: (212) 236 74 84
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


FİRMA ADI: YAZICI ELEKTRİK
ADRES: 19 Mayıs Mahallesi Kamer Sokak No:13/A BÜYÜKÇEKMECE
TELEFON: (212) 236 74 84
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

  • Burcu

    Süpürge sorunsuz bir şekilde çalışırken elektrik gidip geliyor kablolarını kontrol ettim ancak sorun devam ediyor sizce neden olabilir

  • Sinan

    Anneme hediye olarak aldığım Fakir elektrik süpürgesini annem çok beğendi. Kaliteli bir süpürge almışım ve bu çok hoşuna gitti. Derken birkaç ay sonra çekim gücü düşmüş, artık neredeyse hiç süpürmüyormuş. Garantisi olduğu için servis çağırdık. Makineyi tamir ettiler ancak aynı sorun devam ediyormuş. 4 defa bu sorun nedeniyle servise gönderdik. Sorun çözülmeyince bana inat oldu ve başka servis bakmaya başladım. Fakir Servis Büyükçekmece telefonundan yardım istedim. Kısa sürede gelmişler ve durumu anlattığımızda, bir parça değişimi yaparak sorunu tamamen çözdüler. Annem şimdi yine çok mutlu makine düzelmiş. Bu kadar kolay halledilebiliyorsa, neden daha önce bu sorunu çözmediler anlamadım. Arkadaşlara çok teşekkür ederim.

  • Berze

    Fakir markasını birçok alanda çıkardığı kaliteli ürünlerden biliyorum. Bu yüzden yeni elektrikli süpürge alırken tercihimi Fakir markasından yana kullanmıştım. Ancak gün geçtikçe süpürgemin çekim gücününn azaldığını sezdim. Evi temizleyemeyecek duruma geldiğinde de Fakir Servis Büyükçekmece şubesine götürdüm. İlgili olan ekip filtre değişimi yapmam gerektiğini, bu yüzden de çekim gücünün düştüğünü söyledi. Değişimin ardından çekim gücüm ilk günkü kadar olmasa da bir miktar tatmin etti.

SERVİSİ ARA