İstanbul

Fakir Servis Ümraniye

Fakir servis ümraniye aradığınız servis hizmetinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak. Ev veya iş yeRlerinizde kullandığınız halı yıkama makinesi ve elektrikli süpürge için Fakir markasının servşis hizmetini Ümraniye ve çevresinde nereden alırım diye düşünüyorsanız bağlantı adresimizle doğru yerdesiniz. Bölge, il ve semtlere göre adresinize en yakın yerdeki Fakir servis Ümraniye için güncel iletişim adreslerine ulaşım sağlayabilirsiniz.
Süpürgem çekmiyor, halı yıkama mkinem bozuldu, ses yapıyor veya çalışmıyor gibi ürünlerin donanım ve aksamlarına dair tüm sorunları uzman ellerin hizmetlerinde sonlandırarak Fakir marka ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Fakir servis Ümraniye ekibine ulaşım sağlamak için kullanıcılarına sağlamış olduğumuz tüm kolaylıklardan erişim rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.


FİRMA ADI: TAM TEKNİK
ADRES: Atatürk Mah. Çavuşbaşı Cad. İrfan Sokak No:16/1 ÜMRANİYE
TELEFON: (216) 481 90 74
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Atakent – Dudullu

 • Nilgün

  Boyumun uzun olmasından dolayı kullandığım elektrik süpürgesinin sapı kısa gelmektedir. Acaba bu konuda bana karşı herhangi bir öneriniz var mı ?

 • İlker Ç.

  Bir elektrik süpürgesi aldım. Markası Fakir ama gel gör ki arızalanan elektrik süpürgesi için doğru düzgün bir servis hizmeti henüz bulamadım. Çok basit bir arızası olduğunu bilmeme rağmen ekipmanım bulunmadığım müdahalede bulunamadığım Fakir elektrik süpürgem için önerebileceğiniz Fakir Servis Ümraniye bayisi var mı? Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 • Yıldız

  Eskiyen süpürgemi değiştirmek için memnun kaldığım Fakir veyron süpürgenin yeni modelinden satın aldım. İlk zamanlar iyi çalışıyordu. 4-5 ay sonra süpürge bozulmaya süpürmemeye başladı. Çelim gücü düştü yerdeki ufak parçaları bile çekmemeye başladı. Markaya çok güvendiğim için teknik servis çağırdım. Geldiler incelediler ve herhangi bir sorun olmadığını söyleyerek gittiler. Bunun üzerine Fakir Servis Ümraniye özel servisi çağırdım. Gelen arkadaşa arıza tespit ücretini ödedim. Süpürgeyi inceledi ve arızanın ufak bir plastik parçasından kaynaklandığını, bunun değişmesi gerektiğini söyledi. Süpürgenin garantisi olduğu için tekrar teknik servise başvurmamı ve bu parçayı değiştirmelerini istememi söyledi. Söylediği gibi yaptım, parça değişti, süpürge şimdi eskisinden daha iyi çalışıyor, tuhaf bir durum.

 • Yeliz

  Fakir markalı elektronik ürünlerin neredeyse hepsini evde kullanıyoruz. Şu ana kadar bir tanesinden bile arızalanma yaşamadık. Ancak geçenlerde Fakir elektrik süpürgesinin düğmeleri işlememeye başladı. Cihazın elektrik aldığından eminim ama bir türlü tuşlarına basıp da çalıştıramadım. Bu yüzden Fakir Servis Ümraniye merkezine başvuruda bulundum. Kendileri çok ilgilendiler benimle ve aynı gün içerisinde eve kadar gelerek, cihazı aldılar. Onarımını yaptıktan sonra da aynı gün içerisinde teslim ettiler. Ne beni işlerinden geri bıraktılar ne de cihazda yarım yamalak bir onarım gerçekleştirdiler. Çünkü cihaz onarımdan sonra adeta daha ilk kullanımda aldığı kalitede çekim gücüyle, her yerde çok iyi ve çok kaliteli bir kullanım sağladı.

 • Emel

  Fakir whisper süpürgemi yaklaşık 1 yıldır keyifle kullanıyorum. Süpürge gerçekten iyi. Uzun zaman araştırarak almıştım. Ancak çok iyi çalışan süpürgenin motoru yandı. Çalışmamaya başlayınca götürdüğüm servis, motorun yanmış olduğunu ve kullanıcı hatasından kaynaklandığını söyledi. Tamir edilmesini istedim. Önce 1 hafta boyunca ger dönmediler. Ben gidince parça beklendiği söylendi. Yaklaşık 2 hafta daha bekledi, gittim ve ne zaman tamir olacağını bile söylemediler. Fakir Servis Ümraniye telefon numarasını buldum ve onları aradım. Süpürgeyi onlara verdim 2 gün içerinde tamiratı yaparak makineme kavuşmama sağladılar. Başka bir serviste 3 hafta tamir edilemeyen şeyi, burada 2 gün içinde tamir ettiler. Siz siz olun her servise güvenmeyin, arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

 • Nimet

  Elektrik süpürgemiz bozulduğu için yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Bu arayış içinde olduğumuz dönemde dikkatimizi en çok Fakir marka bir elektrik süpürgesi modeli çekmişti. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemlerde başarılı bir performans sunarken ilerleyen günler içinde eski performansını aratmaya başlamıştı. Özellikle eskiye göre bir karşılaştırma yapıldığında bariz bir şekilde eski performansını aratıyordu. Bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için soluğu hemen Fakir Servis Ümraniye Atakent adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek elektrik süpürgesini bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu. Oldukça hızlı bir servis süreciydi.

 • Deniz

  3 yaşında yaramaz bir erkek çocuğuna sahibim. Süpürge ile oynamayı çok seviyor ve geçen gün oynarken süpürgenin orta kısmını kırdı. Hangi servisi aradıysam gelip modelini görünce bu parçanın ellerinde olmadığını söylediler. En son aradığım Fakir Ümraniye servisi parçanın ellerinde olmadığını fakat temin edebileceklerini söyleyerek 2 gün sonra parçayı getirip makinemi çöp olmaktan kurtardılar.

 • Ayşin

  Özel servis sektörüne duyulan güvensizliğin birçok farklı nedeni var ancak bu sektördeki her firmayı aynı kefeye koymamak gerekiyor. Mesela Ümraniye’da faaliyetlerine devam eden Fakir Servisi bana soracak olursanız inanılmaz başarılı bir adres. Hizmet öncesi gösterilen ilgi, hizmet sonrası dönemde de devam ediyor. Herhangi bir sorun yaşadığınızda ikiletmeden adreslerinize kadar geliyor ve sorunu çözüyorlar.
  Aslında olması gereken budur ancak firmaların büyük bir kısmı gerçekten umursamaz bir tavır sergiliyor ve memnuniyet konusunda sıkıntı yaşatıyorlar. Tavsiye ettiğim adres bu konuda biraz daha farklı ve zaten hizmet almaya başladığınızda ne demek istediğimi sizler de çok daha iyi anlıyor olacaksınız.

 • Nurcan

  Fakir en sevdiğim dayanıklı ürünlerden biri fakat bazen sorunlar çıkabiliyor. Bende süpürgemin sapını kırınca Fakir servis Ümraniye şubesinden yardım istemiştim. Kısa süre içerisinde uygun olan sap ile birlikte uygun fiyata hizmet verdiler. Hem şaşırdım hem de hoşuma gitti. Teşekkürü hak ediyorlar. İşini bu şekilde severek yapan insanlar lazım bize.

 • Melis

  Yaklaşık olarak 5 yıl önce bana defalarca sorun çıkartan süpürgemi, Fakir marka yeni bir süpürgeyle değiştirmiştim. 5 yıl boyunca da sorunsuz bir şekilde çalışarak benden tam not aldı. Fakat geçen hafta makinemi çalıştırmak için power düğmesine basınca hiç tepki vermedi. Ben de vakit kaybetmeden süpürgemi Fakir Servis Ümraniye şubesine götürdüm. İncelemeler sonucu makinemin güç düğmesinde arıza olduğunu tespit eden ekip ertesi gün makinemi onarılmış şekilde teslim etti.

 • BEHİYE SAĞDİÇ

  Çay makinem kırıldı küçük ev aletleri tamiri yapıyor musunuz?

SERVİSİ ARA