İstanbul

Fakir Servis Ümraniye

Fakir servis ümraniye aradığınız servis hizmetinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak. Ev veya iş yeRlerinizde kullandığınız halı yıkama makinesi ve elektrikli süpürge için Fakir markasının servşis hizmetini Ümraniye ve çevresinde nereden alırım diye düşünüyorsanız bağlantı adresimizle doğru yerdesiniz. Bölge, il ve semtlere göre adresinize en yakın yerdeki Fakir servis Ümraniye için güncel iletişim adreslerine ulaşım sağlayabilirsiniz.
Süpürgem çekmiyor, halı yıkama mkinem bozuldu, ses yapıyor veya çalışmıyor gibi ürünlerin donanım ve aksamlarına dair tüm sorunları uzman ellerin hizmetlerinde sonlandırarak Fakir marka ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Fakir servis Ümraniye ekibine ulaşım sağlamak için kullanıcılarına sağlamış olduğumuz tüm kolaylıklardan erişim rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.


FİRMA ADI: TAM TEKNİK
ADRES: Atatürk Mah. Çavuşbaşı Cad. İrfan Sokak No:16/1 ÜMRANİYE
TELEFON: (216) 481 90 74
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Nilgün

    Boyumun uzun olmasından dolayı kullandığım elektrik süpürgesinin sapı kısa gelmektedir. Acaba bu konuda bana karşı herhangi bir öneriniz var mı ?

  • Reply
    İlker Ç.

    Bir elektrik süpürgesi aldım. Markası Fakir ama gel gör ki arızalanan elektrik süpürgesi için doğru düzgün bir servis hizmeti henüz bulamadım. Çok basit bir arızası olduğunu bilmeme rağmen ekipmanım bulunmadığım müdahalede bulunamadığım Fakir elektrik süpürgem için önerebileceğiniz Fakir Servis Ümraniye bayisi var mı? Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
FAKİR SERVİS444 88 48