Kocaeli

Fakir Servis Gebze

Fakir Servis Gebze, Fakir marka elektrik süpürgesi arızalarına karşı olumlu sonuçlar almanıza olanak sağlar. Evin sıklıkla kullanılan elektronik cihazları arasında bulunan elektrik süpürgelerinde zamanla çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak arızalar görülebilir. Arızalara anında müdahale edilmediği takdirde temizlik işlerinin aksaması kaçınılmaz hale gelecektir. Hijyen açısından sıkıntıların oluşmaması için bu dönemde konuyu bir uzmana danışmak büyük bir önem taşır. Fakir Servis Gebze bu konuda hızlı çözümler yaratırken, kısa süre içinde cihazın ilk günkü verimine geri dönmesini kolaylaştırır. Bunun için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebi oluşturmaktır.

Bu adımdan hemen sonra tarafınıza kadar gelecek olan servis ekibi sayesinde cihaz kapınızdan teslim alınırken, onarım sürecinde sona gelindiğinde ise cihaz aynı şekilde adresinize teslim edilecektir. Fakir Servisi aynı zamanda elektrik süpürgeleri için son derece önemli olan bakım hizmeti de sağlar. Cihazın performansının yükselmesine neden olacak bu çalışma aynı zamanda cihazın ömrünü uzatmak için yeterli bir çalışma olacaktır.

Gebze Fakir Servisi 
AÇIK ADRES BİLGİSİ:718. Sk. 4a
Mustafapaşa
41400 Gebze/Kocaeli
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 69 93
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Asya

  Fakir markası herkes tarafından parmakla gösterilen oldukça kaliteli elektrikli ev aletleri üreten firmaların başında geliyor. Biz de elektrikli süpürge alırken tercihimizi Fakir markasından yana kullanmıştık. İlk zamanlar oldukça sorunsuz bir şekilde çalışırken yakın geçmişte motoru arızalandı bozuldu. Biz de hiçbir şekilde verim alamadığımız için hemen Fakir Servis Gebze şubesine ulaştık. Gelen ekip makineyi götürüp birkaç gün içinde motor tamiri yaparak sorunumuzu çözdükten sonra elektrikli süpürgemizi teslim etti.

 • Sezgin

  Uzun senelerdir kullanmakta olduğum Fakir marka elektrikli süpürgem geçtiğimiz hafta son ayarda çalışırken kendiliğinden birden en düşük ayarda çalışmaua başladı ve bu şekilde çalışırken en ufak bir toz zerresini bile çekemeyecek duruma geldi. Bunun yanında sesi de kendiliğinden yükselip azalmaya başladı. Bu konu hakkında bilgili arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

 • Ayşenur

  Fakir marka elektrikli süpürge kullanıcıları için güzel bir haberim var. Gebze’de ikamet ediyorsanız eğer Fakir Servisi ile mutlaka tanışmanız gerekiyor süpürge ile ilgili ne zaman bir sorun yaşasam aynı gün ürünü teslim ediyor ve ertesi gün sorunsuz bir şekilde teslim alıyorum. Bu sektörde bu kadar kaliteli ve hızlı şekilde hizmet veren bir başka firmaya daha rastlamadım.
  Gerçekten güzel işlere imza atıyorlar ve garantili servis hizmeti sundukları için her daim onları tercih ediyorum. Eğer sizler de servis firması arayışı içerisinde iseniz ve gerçek manada güvenebileceğiniz bir adres arıyorsanız bu firmayı listelerinize alabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 • Hülya

  İlk yıllarında emiş gücü bir hayli yüksek olan Fakir marka elektrikli süpürgem, şimdilerde zayıf bir performans sergiliyor ve bu da temizlik yaparken benim için büyük bir işkenceye dönüşüyor. Gebze’deki Fakir Servisi ile görüştüğümde bu sorunun yedek parça değişimine gerek kalmadan bakım çalışması ile birlikte çözüleceğini söylediler.
  Gerçekten söyledikleri gibi de oldu ve çok az bir ödeme ile sorun giderildi. Hızlı ve güvenilir olmalarının yanı sıra rakamsal olarak da beni sıkmamış olmaları tabii ki hoşuma gitti. Eğer servis hizmeti almayı düşünürseniz bu firmaya yer verebilirsiniz. Zaten hizmet aldığınız andan itibaren ne demek istediğimi de çok daha iyi anlamış olacaksınız.

Call Now ButtonSERVİSİ ARA