İstanbul

Fakir Servis Sarıyer

Fakir markası özellikle ülkemizde süpürge ve halı yıkama makinesi konusunda en çok tercih edilen ana markalardan bir tanesidir. Firma, her ne kadar meydana gelebilecek problemler için destek sunuyor olsa da yine de bakım onarım işlemleri için dışarıdan destek almak isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda ise Fakir Servis Sarıyer ihtiyacımız olan tüm yedek parçaları temin edebilir ve tecrübeli ekibimiz sayesinde uygulama işlemlerini kısa süre içerisinde yapabiliriz. Özelde halı yıkama makinesi tamiri konusunda daha önceden çalışma yapmış kişilerden destek almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Böylece bilinçsiz bir şekilde yapılmış olan işlemlere göre çok daha etkili çözüm yöntemleri elde etmiş olacaksınız.


FİRMA ADI: HİSAR SERVİS
ADRES: Bağlar Mevkii Nuri Paşa Cad. No:126/B – YENİKÖY/SARIYER
TELEFON: (212) 223 27 96
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


FİRMA ADI: SARIYER TEKNİK
ADRES: Merkez Mahallesi Yenimahalle Caddesi No:51/A1 SARIYER
TELEFON: (212) 242 68 68
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Tarabya – Ayazağa

 • İstanbul Sarıyer Fakir Süpürge Servis Merkezi | | Teknolojice

  […] rahatlıkla ulaşılacak bu servis imkânı her türlü sorunda yanınızda olacak bir isimdir. Fakir Servis Sarıyer gibi yerlerde hiçbir zorluk çekmeden her türlü Fakir eşyası için çok kısa bir sürede […]

 • İstanbul Sarıyer Fakir Süpürge Servis Merkezi – Teknoloji Haberleri ve mobil gelişmeler

  […] rahatlıkla ulaşılacak bu servis imkânı her türlü sorunda yanınızda olacak bir isimdir. Fakir Servis Sarıyer gibi yerlerde hiçbir zorluk çekmeden her türlü Fakir eşyası için çok kısa bir sürede […]

 • Ayşe Gül H.

  İlk kez Fakir markalı süpürge kullandığımdan dolayı Fakir Servis Sarıyer ihtiyacı duyuyorum. Süpürgem, dikey pek de eski olmayan geçen sene aldığım bir Fakir marka süpürge. Aldığımdan bugüne kadar sorunsuz bir şekilde çalışıyordu ancak şu an toz torbasında arıza var gibi görünüyor. Emiş gücünde azalma sorunu yaşadığımı görüyorum. Fakir markalı süpürgelerin kronik bir sorunu mu bu?

 • Murat

  Elektrik süpürgemiz oğlumuzun haylazlıkları sebebiyle ne yazık ki motor yakmıştı. Üfleme panelleri üzerine örttüğü battaniye motorun ömrüne son vermiş. Zaten ekonomik olarak oldukça sıkıntılı dönemlerden geçiyoruz. Fakat Fakir Servis Sarıyer’e arkadaşımın önerisi üzerine gitmemle sorun çözüldü. Sağolsunlar arkadaşlar hızlı bir şekilde işlemle ilgilendiler ve motorun hasarlı olan parçalarını yeni parçalar ile değiştirdiler. Ücretin oldukça yüksek olacağını düşünüyordum. Motor tamiratlarının yüksek maliyetli olduğunu duymuştum. Fakat çok cüzzi miktarlar karşılığında arkadaşla sorunumu ortadan kaldırdılar. Üstelik süpürgeyi aldıkları düşük rakamı önemsemeden ev adresime kadar teslim etmişler. Eşim arayıp süpürge geldi dediğinde şaşırmıştım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum ve bundan sonra herkese tavsiye edeceğimin teminatını veriyorum.

 • Seyhan

  Küçük bebeğim olduğu için onu uyutmak için sürekli süpürge açan annelerden bir tanesiyim. Eşim bunun süpürgeye ne kadar zararlı olduğunu söylese de her anne gibi bazen bunalınca kızımı süpürge sesi ile uyutuyorum. Fakat geçtiğimiz hafta süpürgenin motorundan siyah dumanlar çıkması ile telaşa kapıldım ve eşimi aradım. Ertesi gün eve Sarıyer Fakir Servis yetkilileri geldiler. Eşim akşam kendilerini arayıp iletişime geçmiş ve yarın gelip süpürgeme bakmalarını söylemiş. Gerçekten de süpürgemi kontrol edip serviste yapmaları gerektiğini söylediler ve üç saat sonra çalışır vaziyette geri getirdiler. İşinin ustası olan Fakir Servis Sarıyer her zaman için benim bir numaram.

 • Fakir Süpürge Servisi İstanbul Sarıyer | Celal Yurtcu

  […] bu servislerin deneyimi, kullandığı ürün kalitesi ve teknik donanımı son derece önemlidir. Fakir Servis Sarıyer bölgesinde çok fazla olmasına karşın en sık tercih edilen firmamızdır. Çünkü firmamızda […]

 • İzzet

  Fakirin süpürgelerini çevremde görüyordum ve çok methediyorlardı. Benimde süpürgemi değiştirmem gerekiyordu. Fakir veyron bir süpürge aldım. Aldığıma pişman oldum. İlk hafta ayağı kırıldı, aradan 1 ay vakit geçti hortumu tutmaz oldu. Artık Teknik servise başvurayım dedim. Sıfır süpürge garantisi olması lazım. Hortumunda ayağın da garanti dışı olduğunu söylediler, kullanıcı hatasıymış. Parayla almama gerekiyormuş. 2 Aylık süpürge olduğunu değiştirmelerini veya iade almalarını istedim yapamayız dediler. Tavırlarından çok rahatsız oldum. Fakir Servis Sarıyer olarak özel servise gittim. Durumu anlattım ve çok ilgilendiler. Hortumun tutmayışı hortumdan değil başlığındanmış. Yanlış başlık takmışlar. Başlığı değiştirdiler ayağıda satın aldım şimdi en azından doğru dürüst çalışıyor. İlgilerine çok teşekkür ediyorum. Ne zaman bozulacak diye endişe ediyorum.

 • Zeynep

  Elektrikli süpürgede Fakir gerçekten çok iyi bir marka. Ürünleri gerçekten hem performans hem de dayanıklılık açısından çok iyi. Almadan önce hakkında çok fazla araştırma yaptım sonuçta bir defa alacağımız bir ürün. Yaptığım araştırmalarda da hep Fakir bir adım öndeydi. O yüzden Fakir elektrikli süpürge aldım. Fakir elektrikli süpürgeni bakımını ve tamirini yapan Fakir Servis Sarıyer firması da hizmetlerinde resmen fark yaratıyor. Kesinlikle her ürün ve her marka için verilen servis hizmetleri konusunda diğer firmalara örnek olacak hizmet anlayışları var. Verdikleri hizmet o kadar kaliteli olmasına rağmen şımarmıyorlar ve çok uygun fiyatlar uyguluyorlar. Verdikleri hizmetler için çok teşekkür ediyorum.

 • Pınar

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayış içine girmiştik. Çevremizin tavsiyelerine kulak vererek Fakir marka elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Özellikle kaliteli modelleri bünyesinde bulundurması bizi cezbeden konular arasında olmuştu. Satın aldığımız Fakir marka elektrik süpürgesi bir süre geçtikten sonra kötü bir koku yaymaya başladı. Cihazın çalışması sırasında bu rahatsız edici durumla karşı karşıya kalıyorduk. Bu sorunu acil bir şekilde çözüme kavuşturabilmek için soluğu hemen Fakir Servis Sarıyer (Tarabya) adresinde almayı tercih ettik. Servis ilgili ekibi ve konu hakkındaki hızları sayesinde sorundan kısa bir süre içinde kurtulmamızı sağladı. Bu sayede sorundan tahminimizden daha kısa sürede kurtulmuş olduk

 • Arzu

  Memnuniyetle kullandığım Fakir marka süpürgemin geçen hafta hortumu ile süpürge ucunu bağlayan demirinin üstündeki plastik aparat çatladı. Bu yüzden süpürgenin demiri hortumundan sürekli çıkıyordu. Bulunduğum bölgede nereye gitsem yedek parçasının ellerinde olmadığını söylediler. Fakir Sarıyer servisini bulduğumda ise hemen yedek parçayı bana temin ettiler ve süpürgemi tekrar sağlıklı bir şekilde kullanmaya başladım.

 • Elif

  Fakir markalı ürünler çok dayanıklı ürünler oluyor, çok uzun süreli olarak kullanılabiliyor. Ürünlerinde kullandıkları malzemeler gerçekten kaliteli parçalardan oluşuyor. Bu yüzden kullanmaya başladığınızda diğer markalarla arasındaki farkı doğrudan hissedebiliyorsun. Bu özellikleri yüzünden her elektronik üründe Fakir markalı ürünleri kullanmayı tercih ediliyor. Nitekim uzun süredir kullandığım Fakir markalı süpürge de bunun en önemli kanıtlarından birisi. Geçen gün çok sevdiğim Fakir markalı elektrikli süpürge arızalandı. Doğru düzgün çekim yapmamaya başladı. Hemen Fakir Servis Sarıyer merkezini aradım. Aynı gün içerisinde geldiler ve sorunla hemen ilgilenmeye başladılar. Gerçekten çok ilgili oldukları gibi sorun hakkında bana da çok detaylı şekilde bilgi vermeyi ihmal etmediler.

 • Özge

  Sarıyer ilçesinde bulunan hukuk büromuzda Fakir marka elektrikli süpürgesi uzun zamandır bize hiçbir problem yaratmadan sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde güç ünitesi arızalanınca biz de yakınımzda bulunan Fakir Servis Sarıyer şubesine götürdük. Süpürgeyi inceledikten sonra parça değişimi için bizden birkaç gün isteyen teknik servis ekibi dün arayıp parça değişiminin gerçekleştiğini söyleyip teslimat için bizi çağırdılar. Ofise dönüp kontrol ettiğimizde süpürgemiz sorunsuz bir şekilde çalışıyordu.

 • İlkin

  Elektrikli süprge bakımının çok önemli olduğunu düşünüyorum. Aslında yalnızca süpürgeler için değil, yaşam alanlarımızda tüm teknolojik ürünlerin hassas bir şekilde kontrol edilmesi şart. Bu sayede ürünlerin ömrü uzuyor ve elde edilen performans da bir tık daha yukarıya taşınıyor diyebilirim. Sarıyer’de hizmet vermekte olan Fakir Servisi de benim favorilerimden biri ve herhangi bir sorun yaşadığımda ya da bakım hizmeti almak istediğimde doğrudan bu firmayı arıyorum.
  Telefonlarım her zaman için açılıyor ve hiçbir zaman gecikme yaşatmıyorlar. Profesyonel bir kadro ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz bu adres ile birlikte ürünlerinizdeki değişimi de daha çarpıcı bir şekilde görüntüleme şansı elde ediyor ve ödediğiniz rakamın karşılığını en iyi şekilde alıyorsunuz.

SERVİSİ ARA