İstanbul

Fakir Servis Kağıthane

Evin en fazla kullanılan elektronik eşyalarından biri olan elektrik süpürgelerde zamanla çeşitli arızalar ortaya çıkabilmektedir. Günlük işlerin aksamasına neden olacak bu durumun önüne geçmek için teknik servise danışmak büyük bir önem taşır. Her türlü elektrik süpürgesi arızasında yanınızda olacak Fakir Servis Kağıthane konuya garantili olarak olumlu sonuçlar getirmektedir. Servisten teknik destek almak için tek yapmanız gereken şey günün her anı dilediğiniz zaman servis talebi oluşturmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi sayesinde, cihazınız adresinizden teslim alınarak onarım sürecine hızlı bir şekilde geçilmiş olur.

Fakir Servisi aynı zamanda elektrik süpürgeleri için son derece önemli olan bakım hizmeti de vermektedir. Bakım hizmetinin tam ve zamanında yapılması bu cihazlara çok sayıda fayda sunar. Cihaz performansını arttırmak ve cihazın ömrünü uzatmak için bakım sürecine dikkat edilmesi gerekmektedir. Elektrik süpürgesi bakımını en ince detayına kadar gerçekleştiren Fakir Servis Kağıthane sayesinde cihazınızı uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kağıthane Fakir Servisi
ADRES:Sezer Sk.
Hamidiye
34408 Kâğıthane/İstanbul
TELEFON:0850 259 68 64
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
  • Rüya

    Eski kullanmış olduğum elektrikli süpürgem bana çok sorunlar yaşattığı için yeni bir süpürge almaya karar vermiştim. Herkes tarafından kaliteli olarak bilinen Fakir markasını tercih ettim. Hem emiş gücü, hem de kullanımı açısından olukça kaliteli bir ürün. Fakat geçtiğimiz günlerde borusu arızalandı. Garanti kapsamında olmadığı için internetten Fakir Servis Kağıthane şubesini bulup, yerlerine götürdüm. 3-4 gün gibi kısa bir sürede süpürgemi onarımını yapıp teslim ettiler.

  • Kağıthane Fakir Tamir Servisi : 444 78 56

    […] bir süre içinde sona ermesini sağlayabilirsiniz. Her türlü arıza sorununda yanınızda olacak Fakir Servis Kağıthane cihazın ilk günkü verimine geri dönmesine yol açacaktır. Cihazın eskiye nazaran daha […]

  • Cemile

    Kağıthane’de bir çocuk kreşi sahibiyim. Kreşimizde Fakir Veyron marka elektrikli süpürge kullanılıyor. Geçtiğimiz ay temizlik esnasında yaramaz çocuklar tarafından elektrikli süpürgenin başlığı kırılmış. Biz de hemen Fakir Servis Kağıthaneyi arayıp durumu bildirdik. Ertesi gün makineyi yanlarına götürdüm. Bir gün sonra parça değişimi yapılmış halde olan elektrikli süpürgemi teslim aldım. Problemimizi kısa sürede çözen ekibe teşekkür ederim.

SERVİSİ ARA