İstanbul

Fakir Servis Sancaktepe

Fakir servisi, Fakir marka elektrikli süpürgelerde görülen arızalara karşı garantili çözüm yolları sunar. Çeşitli nedenlere bağlı olarak elektrik süpürgelerinde arızalar görülebilmektedir. Bu tarz arızalar cihazın verimli şekilde kullanılmasına engel olmakta, çoğu zamanda cihazı tamamen kullanılamaz hale getirmektedir. Evin sıklıkla kullanılan eşyalarından biri olan elektrik süpürgelerinde görülen bu arızalar temizlik açısından çeşitli sıkıntıların ortaya çıkışına neden olabilir. Bu durumdan giderek hane halkı açısından sıkıntı yaratacağından dolayı konuya acil olarak müdahale edilmesi gerekecektir.

Fakir Servis İstanbul’un her noktasına servis hizmeti sağlarken cihazın ilk günkü verimine geri dönmesine olanak sağlar. Bu adresten destek almak için tek yapmanız gereken şey servisin müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi sayesinde arızalı cihaz adresinizden alınırken, onarım sürecinde sona gelindiğinde cihaz adresinize kadar teslim edilmektedir. Servis sürecini kolay hale getiren Fakir Servis Sancaktepe aynı zamanda onarımı söz konusu olmayan cihaz parçalarının garantili olarak değişimini sağlar.

Sancaktepe Fakir Servisi
ADRES: Metin Cd. 13-1
Osmangazi
34887 Sancaktepe/İstanbul
TELEFON: 0216 620 95 59

  • Selma

    Sancaktepede bulunan hukuk büromuzda Fakir marka elektrikli süpürgesini uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullanıyorduk. Ancak geçtiğimiz hafta güç ünitesi arızalanınca biz de yakınımzda bulunan Fakir Servis Sancaktepe şubesine götürdük. Parça değişimi için bizden birkaç gün isteyen teknik servis ekibi dün arayıp parça değişiminin olduğunu söyleyip teslimat için bizi çağırdılar. Ofise getirdiğimizde süpürgemiz sorunsuz bir şekilde çalışıyordu.

  • Cemile

    Uzun senelerdir hiçbir sorun yaşamadan kullanmış olduğum Fakir marka elektrikli süpürgemin yakın zamanda hortumu çatladı. Bu şekilde süpürgemden hiçbir verim alamıyordum. Ben de vakit kaybetmeden Fakir Servis Sancaktepe şubesi ile iletişime geçtim. Telefonda problemimi anlattıktan bir gün sonra yeni hortumla beraber adresime geldiler. Çok kısa süre içerisinde hortumu değiştirerek sorunumu gidermiş oldular.

  • Elif

    Sancaktepe’de ikamet ediyorum. Evimi süpürürken birden bire süpürgemin torbasının patladığını ve süpürme işleminin dışarıya verildiğini fark ettim. Aynı zamanda etrafı da kötü bir koku kaplamıştı. Derhal Fakir servis Sancaktepe ekibini çağırdım. Randevu verdikleri saatte evime gelerek süpürgemi aldılar ve hemen onlara teslimatı gerçekleştirdim. Kısa süre içinde de aldım.

SERVİSİ ARA