İstanbul

Fakir Servis Pendik

Fakir marka ürünlerinizin sorunları için servisi nereden bulabilirim, en yakın servis nerede diye düşünmenize artık gerek kalmayacak. Tek platformda topladığımız Fakir servis ile adresinize en yakın yerdeki servis ekbini bulabilirsiniz. Pendik ve çevresinde fakir kullanıcılarının Fakir servis Pendik bağlantısında tüm aradığınızı güncel bilgilerle bulabilirsiniz.
Başta halı yıkama makinesi ve elektrikli süpürge olmak üzere fakir marka her türlü elektrikli ev aletleri için servis imkanlarını bir arada bulabilirsiniz. Servis hizmetinde aradığınız kaltieyi ve güveni bulabileceğiniz faaliyetlerde sorunsuz bir elektrikli ürün kullanımının keyfini yaşayacaksınız. Fakir servis Pendik için bölge sakinlerinin en yakın yerdeki servis imkanları ile tüm sorunlarınız geride kalacak.


FİRMA ADI: YAZICI ELEKTRİK
ADRES: Dr.Orhan Maltepe cad. No:66/A PENDİK
TELEFON: (216) 375 05 91
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Yorum

 • Reply
  Şeyma Kazan

  Süpürgem arkadan toz atıyor artık iyice sinir bozucu bir hal aldı ev temzilenmiyor herşeyi denedim olmadı ne yapabilirim acaba?

 • Reply
  Fakir Süpürge Servis 7/24 Sizinle! | Yazar Net

  […] zamanda servis hizmeti, onarım hizmeti gibi alanlarda da müşterilerini memnun etmeyi başardı. Fakir Servis Pendik gibi hem İstanbul’un her ilçesine, hem de Türkiye’nin her köşesine dağılmış durumda. […]

 • Reply
  Beren S.

  Hemen hemen her servis tarafından süpürge arızası söz konusu olduğu zaman pek fazla önem gösterilmiyor. Sınıfı küçük ev aletleri olmasından mıdır nedir bilinmez ama teknik servislerde sıklıkla böyle yaklaşımlarla karşılaşıyorum. Tabii ki arada Fakir Servis Pendik merkezi gibi istisnalar var, çünkü en az 4 servisin ilgilenmediği süpürge arızamı kısa sürede giderdiler.

 • Reply
  Fakir Marka Süpürgeleriniz için Servis Hizmeti » Fikiralışverişi

  […] yaygın bir marka olduğu için hemen her ilçede en az bir tane servis bulmanız mümkün. Fakir Servis Pendik’den Gebze’ye, Ya da Beşiktaş’tan Ataşehir’e kadar her yerde bulunuyor. Yapmanız gereken […]

 • Reply
  Ufuk odabaş

  Fakir vc 20 vantilatör ayağı kırıldı temin edebilirmiyiz

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
FAKİR SERVİS444 88 48