İstanbul

Fakir Servis Pendik

Fakir marka ürünlerinizin sorunları için servisi nereden bulabilirim, en yakın servis nerede diye düşünmenize artık gerek kalmayacak. Tek platformda topladığımız Fakir servis ile adresinize en yakın yerdeki servis ekbini bulabilirsiniz. Pendik ve çevresinde fakir kullanıcılarının Fakir servis Pendik bağlantısında tüm aradığınızı güncel bilgilerle bulabilirsiniz.
Başta halı yıkama makinesi ve elektrikli süpürge olmak üzere fakir marka her türlü elektrikli ev aletleri için servis imkanlarını bir arada bulabilirsiniz. Servis hizmetinde aradığınız kaltieyi ve güveni bulabileceğiniz faaliyetlerde sorunsuz bir elektrikli ürün kullanımının keyfini yaşayacaksınız. Fakir servis Pendik için bölge sakinlerinin en yakın yerdeki servis imkanları ile tüm sorunlarınız geride kalacak.


FİRMA ADI: YAZICI ELEKTRİK
ADRES: Dr.Orhan Maltepe cad. No:66/A PENDİK
TELEFON: (216) 375 05 91
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Kurtköy – Kaynarca

 • Şeyma Kazan

  Süpürgem arkadan toz atıyor artık iyice sinir bozucu bir hal aldı ev temzilenmiyor herşeyi denedim olmadı ne yapabilirim acaba?

 • Fakir Süpürge Servis 7/24 Sizinle! | Yazar Net

  […] zamanda servis hizmeti, onarım hizmeti gibi alanlarda da müşterilerini memnun etmeyi başardı. Fakir Servis Pendik gibi hem İstanbul’un her ilçesine, hem de Türkiye’nin her köşesine dağılmış durumda. […]

 • Beren S.

  Hemen hemen her servis tarafından süpürge arızası söz konusu olduğu zaman pek fazla önem gösterilmiyor. Sınıfı küçük ev aletleri olmasından mıdır nedir bilinmez ama teknik servislerde sıklıkla böyle yaklaşımlarla karşılaşıyorum. Tabii ki arada Fakir Servis Pendik merkezi gibi istisnalar var, çünkü en az 4 servisin ilgilenmediği süpürge arızamı kısa sürede giderdiler.

 • Fakir Marka Süpürgeleriniz için Servis Hizmeti » Fikiralışverişi

  […] yaygın bir marka olduğu için hemen her ilçede en az bir tane servis bulmanız mümkün. Fakir Servis Pendik’den Gebze’ye, Ya da Beşiktaş’tan Ataşehir’e kadar her yerde bulunuyor. Yapmanız gereken […]

 • Ufuk odabaş

  Fakir vc 20 vantilatör ayağı kırıldı temin edebilirmiyiz

 • Talha

  Fakir Veyron model süpürgem çekmiyor. Ne yapmam lazım?

  • admin

   Servisi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Yusuf

  Daha önce birkaç defa Fakir elektrik süpürgesi kullandım. Kaliteli bir süpürge olduğu için evlendiğimde bende fakir süpürge satın aldım. Çok pahalı fiyata almamıza rağmen bir türlü doğru dürüst kullanamadık. Yerdeki tozları bile süpürmüyordu. Garantili olduğu için servis çağırmak istedik. Fakir Servis Pendik özel servisine başvurduk. Ürünün garantili olduğunu muhtemelen filtresinde bir sorun olduğunu ama ellerlerse garantinin bozulacağını söylediler. Teknik servisi aramamada yardımcı oldular. Teknik servise gittik ve süpürgenin filtresinde sorun olduğu anlaşıldı. Garanti kapsamında filtre değiştirildi ve süpürge şimdi mükemmel çalışıyor. Özel servisteki arkadaşlara şükran boşluyum, sağolsunlar çok ilgilendiler. Ayrıca teknik servis teki ilgide bana doğru bir marka seçimi yaptığımı kanıtladılar kendilerine teşekkür ediyorum.

  • Şule Öztürk

   Merhaba Fakir Carina saç düzleştirici almıştım 7 ay önce plakanın bir tanesi isitmiyor garanti devam ediyor tamiri mümkün mü ? Ne yapmalıyım

 • Zehra

  Adını çok duyduğum ve tanıdıklarımın memnun kaldığı Fakir Veyron elektrik süpürgesi aldım. 4-5 ay kadar çok iyi şekilde kullandım. Çekiş gücü çok iyiydi. Sonra birden yerdeki tozları bile almıyor hale geldi. Bunun üzerine servise götürdüm. Tamirden sonra beni arayacaklarını söylediler. 1 hafta sonra aramadıkları için ben aradım parça değişimi yapılacağını parçanın gelmediğini söylediler. 1 hafta sonra ben tekrar aradım ve hala beklediklerini söyleyince, Fakir Servis Pendik telefonunu buldum. Onları aradım ve süpürgeyi oraya götürdüm. Ben birkaç haftada burada bekleriz diye düşünürken, 2 gün sonra tamir edildiğini söylediler. Süpürgem şimdi eskisi gibi çok iyi şekilde çalışıyor. Arkadaşların verdikleri hizmete çok teşekkür ediyorum.

 • Sevdenur

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Özellikle kalitesiyle ön plana çıktığından dolayı tercihimiz Fakir markasından yana olmuştu. Satın aldığımız Fakir marka elektrik süpürgesi bir süre sonra temizlik konusunda eskisi gibi etkili bir performans ortaya çıkarmamaya başlamıştı. Eski performansıyla bir karşılaştırma yaptığımızda bariz bir şekilde verim sorunu olduğunu anlamıştık. Bu can sıkan sorundan kurtulmak ve bir an önce eski veriminde elektrik süpürgesini kullanmaya devam etmek için soluğu hemen Fakir Servis Pendik (Kurtköy) adresinde aldık. Servis ilgili ekibi ve müthiş hızı sayesinde elektrik süpürgesinde ortaya çıkan bu verim sorunundan kurtulmamızı sağladı.

 • Bilge

  2 yıl önce aldığım Fakir marka süpürgemin çekim gücü azalması ve garanti süresinin de bitmesinden ötürü internette bu şikayetin birden fazla sebebi olabileceğini okuduktan sonra Fakir Pendik Servisine internetten bulduğum adres ve iletişim bilgileriyle ulaştım. Gün içinde gelip sorunun filtreden kaynaklandığını tespit ederek süpürgemi eski çekim gücüne ulaştırarak problemi hallettiler.

 • Zeynep

  Mikserin cirpicilarini takmadan önce kullandığımız yuvarlak aparat kayboldu temin edebilirmiyiz:)

 • Mais

  Ben mikser aldım yeni kolu bozuk çıktı nasıl telafi edebilirim ya da tamir edebilir miyim

SERVİSİ ARA