İstanbul

Fakir Servis Bahçelievler

İstanbul’un önemli merkezlerinden birisi konumunda bulunan Bahçelievler’de Fakir süpürge kullanıcıları için her zaman çağın ilerisinde servis hizmetlerini ulaştırmayı hedefliyoruz. Uzun yıllardır Fakir Servis Bahçelievler merkezi olarak yer aldığımız özel Fakir süpürge servis hizmetleri alanında tüm müşterilerimize aynı hassasiyet doğrultusunda hizmet vererek, her daim maksimum seviyede müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Fakir markalı süpürge teknolojilerinin en güncel formatına entegreyi düzenli olarak sağlayarak, Fakir Servis Bahçelievler merkezimizde sunduğumuz hizmetlerimizin tüm Fakir süpürge modelleri için uygun olmasına özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin hizmetlerimiz sırasında her zaman en güvenilir çözümlerden yararlanabilmesi için güler yüzlü, sertifikalı uzman personellerimiz aracılığı ile ürün durumu ve gereken ürün arıza onarımı gibi konulara ilişkin olarak ayrıntılı rapor sunumu gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde her zaman en üst seviyede hizmet güvenirliliğini korumayı ve aynı zamanda da maksimum seviyede müşteri memnuniyetini oluşturmayı hedefleyen hizmet anlayışımız ile Fakir Servis Bahçelievler olarak hızlı, güvenilir ve ekonomik Fakir süpürge bakım ve onarım hizmetlerini sizlere ulaştırabilmeyi hedefliyoruz.


FİRMA ADI: İSKİT ELEKTRİK
ADRES: Ferit Selim Paşa Cd. Kızılcık Sk. No.12 BAHÇELİEVLER
TELEFON: (212) 641 03 53
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Şirinevler – Çobançeşme

  • Nuray

    Yıllardır Fakir elektrik süpürgesi kullanan arkadaşımın önerisiyle bende bir fakir aldım. Önceleri makine gerçekten çok iyi çalışıyordu. Bazen büyük halımı bile kaldıracak kadar güçlü emiş gücüne sahipti. Sonra sonra emiş gücü düştü ve artık neredeyse çekirdek kabuğunu bile çekemiyor. Arkadaşımda da aynı sorun var ve ikimizde defalarca yetkili servise başvurduk, sorunu bir türlü çözemiyorlar. Son çare Fakir Servis Bahçelievler telefonundan arkadaşları çağırdım. Eve gelerek bir parça değişimi yaptılar ve makine ilk günkü gibi çok güçlü bir şekilde çalışmaya başladı. Arkadaşımın makinesini de tamir ettirdik ve ikisi de artık müthiş çalışıyor. İşlerini çok iyi yapan servis elemanlarına ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

  • Feray

    Fakir markası herkes tarafından gerek kalitesiyle gerekse de popülaritesiyle bilinen bir marka. Ancak kullandığım Fakir marka elektrikli süpürge aparatının arka kısmında bulunan tekerleğin lastiği parçalandı. Süpürgemin garantisi yakın zamanda bittiği için dışardan bir teknik servis bulmam gerekti. Komşumun tavsiyesiyle Fakir Servis Bahçelievler şubesine ulaştım. Gerekli ilgiyi fazlasıyla gösteren teknik servis ekibi parça değişimi yaparak sorunumu çözdü.

SERVİSİ ARA