İstanbul

Fakir Servis Maltepe

Fakir servis Maltepe adres ve iletişim bilgilerini nereden bulacağınız düşünüyorsanız pratformumuzu ziyaret ederek ilk adımı atabilirsiniz. Fakir marka elektrik süpürgesi ve halı yıkama makinesi için kullanımlarınız sırasında yaşadığınız her türlü sorun için konunun uzmanı servis ekibinin çözüm odaklı tamir ve bakım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
Servis hizmetleri arasında arızalanan ürünün orijinal parça değişimi, tamiri usta ellerce yapılabilmektedir. Markası Fakir olan ürününüz için tüm endişe ve sorunlarınızı Farkir servis Maltepe ile geride bırakabilrisiniz. Güncel iletişim bilgilerinin yer aldığı platformumuzda Maltepe bölgesi için en yakın yerdeki servisi bulmak zor olmayacak. Hangi model olursa olsun her türlü kullanım sorunlarınıza çözüm olanakları bulacaksınız.


FİRMA ADI: EKİP TEKNİK
ADRES: Bağlarbaşı Mah. Kırlangıç Sok. No:10/A – MALTEPE
TELEFON: (216) 383 00 87
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  Ayşegül Y.

  Fakir marka süpürgemi 3 yıldır kullanıyorum. Toz torbalı benim süpürgem. Şimdiye kadar çekiş gücü gayet iyiydi. Ancak son birkaç haftadır süpürürken eskisi kadar iyi vakumlamadığını fark ettim. Nedenini araştırdığımda hortumun tıkalı olabileceğini öğrendim kontrol ettim. Böyle bir durum yok. Torbayı da değiştirdim ama yine sorun devam etti. Son çare olarak Maltepe Fakir Servisi aradım. Birkaç gün içinde geleceklerini söylediler. Böyle bir sorunu daha önce yaşayan var mı acaba?

 • Reply
  Fakir Servis Ekibinden Profesyonel Çalışmalar | Pc Webim

  […] sahip olan ekibimizle beraber, arızalı Fakir süpürgeler için üstün hizmet sağlıyoruz. Maltepe Fakir Servisi konumunda sektörün öncüsü olarak yer alıyor olmamızla, her zaman ulaşılabilir […]

 • Reply
  Fakir Süpürge Servisi Maltepe'de Hizmetinizde | Asosyaller

  […] birçok şubeye sahiptir. Her semtte kullanıcıya bu imkanı sunmakta ve yardımcı olmaktadır. Fakir Servis Maltepe şubesi ile Maltepe’deki müşteriler kolaylıkla yardım alabilir. Telefonla ve internetten […]

Görüşünüzü Paylaşın