İstanbul

Fakir Servis Maltepe

Fakir servis Maltepe adres ve iletişim bilgilerini nereden bulacağınız düşünüyorsanız pratformumuzu ziyaret ederek ilk adımı atabilirsiniz. Fakir marka elektrik süpürgesi ve halı yıkama makinesi için kullanımlarınız sırasında yaşadığınız her türlü sorun için konunun uzmanı servis ekibinin çözüm odaklı tamir ve bakım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
Servis hizmetleri arasında arızalanan ürünün orijinal parça değişimi, tamiri usta ellerce yapılabilmektedir. Markası Fakir olan ürününüz için tüm endişe ve sorunlarınızı Farkir servis Maltepe ile geride bırakabilrisiniz. Güncel iletişim bilgilerinin yer aldığı platformumuzda Maltepe bölgesi için en yakın yerdeki servisi bulmak zor olmayacak. Hangi model olursa olsun her türlü kullanım sorunlarınıza çözüm olanakları bulacaksınız.


FİRMA ADI: EKİP TEKNİK
ADRES: Bağlarbaşı Mah. Kırlangıç Sok. No:10/A – MALTEPE
TELEFON: (216) 383 00 87
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Küçükyalı – Zümrütevler – Altıntepe

 • Ayşegül Y.

  Fakir marka süpürgemi 3 yıldır kullanıyorum. Toz torbalı benim süpürgem. Şimdiye kadar çekiş gücü gayet iyiydi. Ancak son birkaç haftadır süpürürken eskisi kadar iyi vakumlamadığını fark ettim. Nedenini araştırdığımda hortumun tıkalı olabileceğini öğrendim kontrol ettim. Böyle bir durum yok. Torbayı da değiştirdim ama yine sorun devam etti. Son çare olarak Maltepe Fakir Servisi aradım. Birkaç gün içinde geleceklerini söylediler. Böyle bir sorunu daha önce yaşayan var mı acaba?

 • Fakir Servis Ekibinden Profesyonel Çalışmalar | Pc Webim

  […] sahip olan ekibimizle beraber, arızalı Fakir süpürgeler için üstün hizmet sağlıyoruz. Maltepe Fakir Servisi konumunda sektörün öncüsü olarak yer alıyor olmamızla, her zaman ulaşılabilir […]

 • Fakir Süpürge Servisi Maltepe'de Hizmetinizde | Asosyaller

  […] birçok şubeye sahiptir. Her semtte kullanıcıya bu imkanı sunmakta ve yardımcı olmaktadır. Fakir Servis Maltepe şubesi ile Maltepe’deki müşteriler kolaylıkla yardım alabilir. Telefonla ve internetten […]

 • Salih

  Otomobilimi temizlemek amacı ile dışarı çıkardığım elektrikli süpürgeyi hiçbir şekilde çalıştıramadım. Zaman kaybetmeden Fakir Servis Maltepe adresini öğrenerek bizzat süpürgeyi servise teslim ettim. Arızanın tespit edilip bilgi verileceği söylendi. Aynı gün içinde beni tekrar arayarak arıza hakkında bilgi verdiler ve tamir olmasını istedim. Bunun üzerine birkaç gün sonra tamirini geçekleştirip tekrar benimle iletişime geçerek teslim almamı söylediler.

 • Ertuğrul

  Fakirden aldığım elektrik süpürgesi halının üzerini süpürmüyor. Aldığım yerle konuştum, süpürmüyor dedim. Aynı süpürgeyle mağazada deneme yaptık, benimkiyle alakası yok. Değiştirilmesini istedim. Mağaza teknik servise yönlendirdi, onlar bakmadan değişim yapamayacaklarını söyledi. Teknik servise başvurdum, süpürgeyi götürmemi istediler götürdüm. İnceleme ve tamirat için zaman istediler arayacaklarını söylediler süpürgeyi bıraktım. 10 gün sonra süpürgeyi almamı tamir edildiğini söylediler. Yeni aldığımı değişim istediğimi söyledim, tamir edildi yeni gibi dediler aldım. Eve getirdim aynı sorun halen devam ediyordu. Aradım onardık dediler. Bunun üstüne Fakir Servis Maltepe özel servisini aradım, değiştirmediklerini söyledim. Servis süpürgeyi tamir ederek ertesi günü evime kadar getirdi ve şu an çalışıyor. Ben bu durumu anlamadım, garantili ürünü birde para verip tamir ettirdik.

 • Nergiz

  Bir yıl önce aldığım Fakir veyron elektrik süpürgesinin, hortuma takılan siyah bölümü kırıldı. Servise götürdüm, birkaç güne onarılacağını söylediler. 6-7 gün sonra tamiri yapıldı ve aldım. Süpürgeyi birkaç hafta kullanamadan bu sefer tekerlekleri çıktı. Dahası süpürge eskisi gibi çalışmıyordu. Bende aynı servise yeniden götürmek istemedim ve Fakir Servis Maltepe telefonunu buldum. Süpürgeyi götürdüğüm ilk andan itibaren diğer servisle bariz fark olduğunu anladım. Süpürgeyi 2 gün içinde tamir ettiler. Korkarak eve getirdim ama süpürge yine eskisi gibi çok kaliteli çalışmaya başladı. 3 aydır kullanıyorum ve herhangi bir sorunu kalmadı. Bana gösterdikleri ilgiye çok teşekkür ediyorum. Ayrıca işlerini çok iyi yaptıkları için teşekkür ederim.

 • Fatoş

  Elektrik süpürgesi satın almak için arayış içinde olduğumuz dönemde çevremizin ısrarlarına bağlı olarak Fakir marka elektrik süpürgesi satın aldık. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarıyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde çok gürültülü bir şekilde çalıştığını fark ettik. Eskiye nazaran çalışma sesi rahatsız edici bir düzeye gelmiş durumdaydı. Bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için fazla zaman kaybetmeden soluğu Fakir Servis Maltepe Küçükyalı adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında basit bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirtti. Sorunu çözerek bize cihazı ilk günkü veriminde teslim etti.

 • Ebru

  Aldığım Fakir marka süpürgem ilk başlarda çok yüksek performans göstererek süpürürke halıyı yerinden çekecek güçteydi. Fakat son 1 haftadır neredeyse yerdeki tozları hiç almıyor gibi. Fakir Maltepe servisini aradığımda gelip incelemeleri sonucu bana motor gücünün düşük olduğunu söylediler. Ürün bilgi kartında motor gücünün daha yüksek olduğunu söylüyor. İnternetten başka forumlarda okuduğumda birkaç kişinin daha başına gelmiş diye okudum. Aynı problemi yaşayan var mı?

 • Aygül

  Maltepe’de bulunan evimde derinden bir temizlik yapmak istedim. Süpürgemin filtresini de düzenli olarak temizlememe rağmen o gün iyi çekim gücü olmadığını fark ettim. Fakir servis Maltepe ekibinden yardım istedim. Randevu vererek tam olarak verdikleri saatte kapıma geldiler. Süpürgem kısa sürede onarıldı, arıza giderildi ve böylece aldıkları parayı da haketmiş oldular.

SERVİSİ ARA