İstanbul

Fakir Servis Kadıköy

Kadıköy ve çevresinde Fakir marka ürün kullanıcılarının ihtiyaçları karşılayabileceği Fakir servis Kadıköy profesyonel hizmetleriyle tüm sorunlarınız geride bırakıyor. Halı yıkama makinesi ve elektrik süpürgesi gibi teknolojik cihazların hemen her türlü modelinde yaşanan kullanım sorunları servis ekibinin gerek yedek parça değişimleriyle gerekse tamir ve bakım hizmetleriyle son bulabilmektedir.
Fakir servis Kadıköy ve diğer tüm semtlerin servisleri için tek çatı altında topladığımız platformu ziyaret ederek erişim kolaylığı sağlayabilirsiniz. Güncel adres ve iletişim bilgilerine kolaylıkla erişim sağlamak artık ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde kullanımlarınıza da imkan tanıyacak. Elektrikli süpürgenizi sorunlarıyla kullanmak yerine bir kenara atarak yeni bir ürün almayı düşünmeden önce adresinize en yakın yerdeki Fakir servis Kadıköy ile bağlantı adresimiz üzerinden kolaylıkla erişim sağlayın. Tüm sorunlarınızı geride bırakın.


FİRMA ADI: ELSU ELEKTRİK
ADRES: Bahariye Cad. Nailbey Sok. No.30 – KADIKÖY
TELEFON: (216) 338 78 73
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Bostancı – Suadiye – Erenköy – Göztepe – Feneryolu – Kozyatağı – Koşuyolu – Moda

 • Fakir Süpürgeleriniz Kadıköy'de Bize Emanet | İlker Çay | Blog

  […] sahte parçalara yer vermiyoruz. Hızlı servisin de öneminin farkında olan Özel Fakir Servis Kadıköy sizlere duruma göre aynı gün servis avantajı da sunabilmektedir. 7/24 yani haftanın yedi […]

 • Melda R.

  Herhalde herkes benim gibi elektrikli süpürgeni arızası için iyi bir servis bulmakta zorlanıyordur. Çünkü Fakir gibi son derece popüler ve kaliteli bir markanın süpürgesini kullanmama rağmen, arızalandığı 10 günden beri iyi bir servis bulamadım. Artık çok yoğun olduklarından mı yoksa daha farklı bir sebepten mi bilmiyorum ama sallıyorlar. Fakir Servis Kadıköy merkezi tavsiye edildi, bir de onlara başvuracağım.

 • Demir B.

  Kayınvalidem alzehemir hastası olduğu için çok basit hatalar yapabiliyor. Örneğin halıya kovayla su döküp bunu elektrik süpürgesine çektirmek gibi. İnsan hasta olduğu için kızamıyorsunuz da. Benim kızgınlığım eşime. İnsan biraz takip eder. Her neyse makine yandı düşüncesi ile ben markaları gezmeye başladım fakat gördüğüm rakamlar beni çekindirdi. Makine tamir olur mu düşüncesi ile mahallemizde bulunan Fakir Servis Kadıköy’e bir uğrayayım belki bir çözüm bulabilirler dedim. Açık söyleyeyim elektronikten biraz anladığım için pekte bir umudum yoktu. Getirin bakalım dediler bende hay hay dedim. Sağolsunlar nasıl yaptılar bilmiyorum ama cihazı ertesi gün arayıp gelin alın yada biz adrese götürelim dediler. Ben yeni bir makineyi gözden çıkarmışken küçük rakamlara hallettiler.

 • Nurbanu L

  Çok severek kullandığımız Fakir süpürgenin toz hanesini sabit ve kilit tutmayı sağlayan noktasındaki parça kırıldı. Bende hemen çağrı merkezini aradım ancak hemen aksesuar olmasından dolayı garanti kapsamı dışında kaldığını söylediler. Böyle ufak bir arızada dahi yararlanamayacaksam garanti desteğinin ne anlamı var. Bu yüzden özel Fakir Servis Kadıköy merkezini aradım ki garanti dışı olduğunu belirten yetkili servis merkezine göre çok daha hızlı ve çok daha uygun fiyata bu parçayı bana değiştirdiler. Arıyorsun hemen geliyorlar ve çok ilgili personelleri sorunu hemen çözüyor. Üstelik yetkili noktalara göre dahi çok daha uygun fiyatları, çok daha kaliteli hizmetlerde sunuyor. Ben sürekli kendilerini herkese tavsiye ediyorum.

 • Aykut

  Arabamı temizlemek için aktif olarak kullandığım elektrik süpürgesi bugün iyi bir şekilde çekmemeye başladı. Ayrıca motorundan değişik sesler geliyordu. Bunun üzerine bana en yakın olan Fakir Servis Kadıköy ile iletişime geçerek, tamir edip edemeyeceklerini sordum. Olumlu yanıt aldıktan sonra süpürgeyi kendilerine tamir için teslim ettim. Birkaç gün gibi kısa bir süre içerisinde onarımını yaparak bana geri gönderdiler.

 • Özel Fakir Servis Kadıköy'de Hizmetinizde! — Onay Keleş

  […] Kadıköy ilçesi genelinde tüketicilerin yaşadıkları servis hizmeti alamama sorunları Fakir Servis Kadıköy merkezi ile sona eriyor. Her zaman tüketici odaklı hizmet anlayışı ile tüm elektrikli […]

 • Derya

  Fakirden hediye amaçlı, diğer örneklerine göre de hayli pahalı bir süpürge aldım. Daha ilk ayında arıza oluşturdu en yakında ki teknik servisine başvurdum, arıza giderildi. Çok geçmeden aynı arıza tekrar etti. Tekrar aynı servise başvurdum 10 gün gibi bir süre sonra onarıldığı söylenerek ürün geri verildi. Yaklaşık 2 ay sonra süpürge yeniden arızalandı. Bu defa teknik servisle defalarca yaptığım görüşmelerden olumlu bir sonuç alamadım. 2 yıl garantisi olan süpürge, ilk dört ayda 3 defa arızalandı. Bunun üzerine Fakir Servis Kadıköy olarak yaptığım aramayla başka özel bir servise başvurarak durumumu izah ettim. 2 gün içerisinde onarılan süpürge 1 senedir sorunsuz çalışıyor. Fakir teknik destek konusunda bence sınıfta kaldı.

 • Demet

  Fakir Darky’s İkisi Bir Arada Dik model elektrik süpürgesini kullanıyorum. Çok hafif yapısıyla çok rahat şekilde hareket ettirebildiğim gibi en inatçı pislikleri bile uğraşmadan temizleyebiliyorum. Bu yüzden kullanımından çok memnunum. Son birkaç gündür üzerinde bir sorun var. Sanki birisinin nazarı değmiş gibi çekim gücü çok ama çok düşmeye başladı. Her kullanımda cihaz daha az bir güçle çekim yapıyor. Sanki her seferinde ömrünü doldurmaya bir adım daha yaklaşıyor gibi. Eğer tamamen arızalanırsa benim için şu anda yeni bir tane almak mümkün olmadığı gibi bu kalitede olanını bir daha bulabilmek pek de kolay olmayacak. Bu yüzden cihazı bir kere onardıktan sonra tekrar uzun süre kullanmamı sağlayacak bir Fakir Servis Kadıköy merkezi arıyorum.

 • Selma

  Bir tanıdığımda gördüğüm Fakir Veyron elektrik süpürgesini, bende süpürgemi değiştirmem gerektiği için aldım. Makineden çok memnun kaldım. Ancak kısa süre sonra tutma yeri kırıldı. Tutma yeri kırık olunca süpürgeyi kullanamaz hale geldim. Başvurduğu teknik servisler sorunu bir türlü çözemediler. Tutma yerini bir türlü getirtemediler. Bende Fakir Servis Kadıköy elemanlarına başvurdum. Şansımı burada denemek için başvurduğum servis personelleri, durumla yakından ilgilendiler. 20 gündür bulunamayan parça 1 günde bulundu. Gerekli tamiratı yaptılar ve ben makineme tekrar eskisi gibi kavuştum. Kadıköy’ deki servis personellerine ve ilgilerine çok teşekkür ediyorum. Her servisin aynı olmadığını, işlerini çok iyi yapan servislerin de bulunduğu sayelerinde öğrenmiş oldum.

 • Fatma

  Fakir markası ismine tezatla oldukça zengin bir performansa sahip bir marka. Bu yüzden biz de elektrikli süpürge alırken bunu göz önünde bulundururak bu markayı tercih ettik.Yaklaşık 5 yıldır da ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı düşünmekteydik. Fakat son bir aydır süpürgenin çekim gücünde belirgin bir düşüş gözlemledik. Teknik servise götürmeden burdan da sorup, konu hakkında bilgisi olan arkadaşların görüşlerini merak ettim. Acaba daha önce başına böyle bir durum gelen var mı?

 • Aysel

  Kadıköy ilçesinde işlettiğim bir petshop’ım var. Kedi köpek tüyü çok fazla olduğu için kaliteli bir elektrikli süpürge almak istedim. Bu nedenle tercihimi Fakir markasından yana kullandım. İlk birkaç sene sorunsuz çalışan süpürgem geçtiğimiz hafta doşarıya toz atmaya başladı. Hemen Fakir Servis Kadıköy şubesini aradım. Oldukça güleryüzlü ve ilgili olan ekip hemen gelip kullandığım toz torbamı değiştirmemi söyledi. Toz torbası değişiminden sonra sorunum ortadan kalkar?

 • Gülser

  Elektrikli süpürgemde yaşadığım sorunu ve nasıl çözdüğümüzü paylaşmak istiyorum. Süpürge yaparken şiddetli bir ses gelmeye başladığını fark ettim. Toz torbasını ve filtre temizliğini yapmama rağmen bu ses artarak devam etti. Kadıköy’de hizmet veren Fakir Servisine ürünü teslim ettiğimde yedek parça değişimin şart olduğunu söylediler. Önce güvenemedim fakat ürünü teslim aldıktan sonra ne kadar doğru bir iş yaptıklarını kendi gözlerimle gördüm diyebilirim.
  Bu tür firmalar olduğu sürece Fakir marka ürünlerimi gözü kapalı teslim edebilirim. Üstelik çok uygu fiyatlar ile hizmet veriliyor ve bu da ekonomik olarak sizleri rahatlatacaktır. Servis ekibi arayışında iseniz bu adresi listelerinize alabilir ve uygun zamanda sizler de randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 • Aylin

  Kadıköy adresinde bulunan evimizi süpürürken son derece kaliteli olan süpürgemin birden bire çalışmadığını fark ettim. Durumun ne olduğunu anlayamadığım için Fakir Servis Kadıköy ile irtibata geçerek sorunu ilettim. Kısa sürede açık adresime gelerek süpürgemi götürdüler ve çok kısa bir zaman içerisinde de yepyeni şekilde teslim ederek memnun ettiler.

 • Gamze

  Küçük ev aletlerim için yardım istemiştim seneler önce. Hiç düşünmeden hızlı bir şekilde işimi çözdüler. Aynı zamanda bu çevrede işini en iyi şekilde yapan yerlerden biri olan Fakir servis Kadıköy şubesi, ücretleri ve güler yüzlü çalışanı sayesinde bizimde yüzümüzü güldürüyor. Hiç düşünmeden, parça çalarlar mı korkusu olmadan gidilecek yerlerden biri.

 • Merve

  Süpürgem sürekli olarak bozuluyor ve sürekli koku yapıyordu. Sorunun ne olduğunu bir bakışta Fakir servis Kadıköy ekibi çözdüler. Artık kötü kokulardan gerçekten yılmıştım. Ama bu ekiple tanıştıktan sonra içim rahat etti ve süpürgemle alakalı her sorunda kendilerine başvurucam.

 • Dilara

  Uzun yıllardır evimde Fakir markasına ait Veyron süpürge kullanıyorum. Fakir markasını tercih etmemin en önemli sebebi de yüksek emiş gücü ve parçalarının kaliteli olmasıydı. Fakat geçen hafta evi süpürdükten sonra makinemin fişini sarıp kaldırmak istedim. O sırada kabloyu saran makara arızalandı ve kabloyu saramadı. Aynı gün Fakir Servis Kadıköy şubesini aradım. Kısa süre içerisinde gelip makinemi alıp götürdüler. Ertesi gün parça değişimi yapılıp arızası giderilen süpürgemi teslim aldım.

 • Birgül

  Uzun senelerdir hiçbir sorun yaşamadan kullanmış olduğum Fakir marka elektrikli süpürgemin yakın zamanda hortumu çatladı. Bu şekilde süpürgemden hiçbir verim alamıyordum. Ben de vakit kaybetmeden Fakir Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçtim. Telefonda problemimi anlattıktan bir gün sonra yeni hortumla beraber adresime geldiler. Çok kısa süre içerisinde hortumu değiştirerek sorunumu gidermiş oldular.

 • Fatmagül

  Kesinlikle Fakir markasının en iyi servisi diyebileceğim yerlerden biri olan Fakir servis Kadıköy şubesi, her anlamda bir numara. Hem çok hızlılar hem de çok iyi şekilde davranıyorlar. Süpürgemin sapı için yardım istedim aynı zamanda ütüm su kaçıyordu. İkisini de hızlı şekilde çözdüler. Güler yüzlü iyi kalpli insanlar.

 • Neslihan

  Kullandığım en iyi markalardan biri olan fakir firması, ürünlere gösterdiği özen kadar servis sağlayıcılarına da o özeni göstermiş. Özellikle kısa süre önce karıştırıcı için almış olduğum hizmet için Fakir servis Kadıköy şubesine teşekkür ederim. Kısa süre içerisinde gerekli olan tamiri yaparak beni mağdur etmediler. Böyle işini seven insanlar ile karşılaşmak çok güzel.

 • Burcu

  Fakir markasına ait elektrikli süpürgeyi uzun zamandır çalıştığımız hukuk büromuzda memnuniyetle kullanıyorduk. Fakat geçen hafta güç ünitesi birdenbire arıza yaptı. Ofise de en yakın servis olan Fakir Servis Kadıköy şubesi gelerek ürünü götürdüler. Hiç beklemediğim halde ertesi gün bana süpürgemin tamir olduğunu söyleyen bu ekibi herkese öneriyorum.

 • Saliha

  Daha önce kullanmış olduğum süpürge her gün farklı bir arıza çıkarınca ben de yeni bir süpürge almaya karar verdim. Çevremin de tavsiyesini dikkate alarak Fakir marka elektrikli süpürge satın aldım. Başlarda sorunsuz bir şekilde çalışan süpürgemin daha sonra süpürme sırasında borunun kendi kendine iç tarafa girdiğini farkettim. Hemen Fakir Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçtim. Süpürgeyi gösterdiğim teknik servis teleskopik boruda sorun olduğunu söyleyip değişim yaptı. Değişimden sonra sorunum giderilmiş oldu.

 • Ecem

  Kadıköy‘de bir çocuk kreşinde hem öğretmenlik yapıyorum hem de sahibiyim. Kreşimizde Fakir markasına ait Veyron modelli elektrikli süpürge yıllardır kullanılıyor. Geçtiğimiz ay temizlik sırasında çocuklar tarafından oyuncakla vurulunca elektrikli süpürgenin başlığı kırılmış. Biz de hemen garantisi biten süpürgemiz için Fakir Servis Kadıköy şubesini arayıp durumu bildirdik. Ertesi gün makineyi yanlarına götürdüm. Bir gün sonra parça değişimi yapılmış halde olan elektrikli süpürgemi teslim aldım. Problemimizi kısa sürede çözen ekibe teşekkür ederim.

Call Now ButtonSERVİSİ ARA