İstanbul

Fakir Servis Kadıköy

Kadıköy ve çevresinde Fakir marka ürün kullanıcılarının ihtiyaçları karşılayabileceği Fakir servis Kadıköy profesyonel hizmetleriyle tüm sorunlarınız geride bırakıyor. Halı yıkama makinesi ve elektrik süpürgesi gibi teknolojik cihazların hemen her türlü modelinde yaşanan kullanım sorunları servis ekibinin gerek yedek parça değişimleriyle gerekse tamir ve bakım hizmetleriyle son bulabilmektedir.
Fakir servis Kadıköy ve diğer tüm semtlerin servisleri için tek çatı altında topladığımız platformu ziyaret ederek erişim kolaylığı sağlayabilirsiniz. Güncel adres ve iletişim bilgilerine kolaylıkla erişim sağlamak artık ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde kullanımlarınıza da imkan tanıyacak. Elektrikli süpürgenizi sorunlarıyla kullanmak yerine bir kenara atarak yeni bir ürün almayı düşünmeden önce adresinize en yakın yerdeki Fakir servis Kadıköy ile bağlantı adresimiz üzerinden kolaylıkla erişim sağlayın. Tüm sorunlarınızı geride bırakın.


FİRMA ADI: ELSU ELEKTRİK
ADRES: Bahariye Cad. Nailbey Sok. No.30 – KADIKÖY
TELEFON: (216) 338 78 73
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Fakir Süpürgeleriniz Kadıköy'de Bize Emanet | İlker Çay | Blog

    […] sahte parçalara yer vermiyoruz. Hızlı servisin de öneminin farkında olan Özel Fakir Servis Kadıköy sizlere duruma göre aynı gün servis avantajı da sunabilmektedir. 7/24 yani haftanın yedi […]

  • Reply
    Melda R.

    Herhalde herkes benim gibi elektrikli süpürgeni arızası için iyi bir servis bulmakta zorlanıyordur. Çünkü Fakir gibi son derece popüler ve kaliteli bir markanın süpürgesini kullanmama rağmen, arızalandığı 10 günden beri iyi bir servis bulamadım. Artık çok yoğun olduklarından mı yoksa daha farklı bir sebepten mi bilmiyorum ama sallıyorlar. Fakir Servis Kadıköy merkezi tavsiye edildi, bir de onlara başvuracağım.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
FAKİR SERVİS444 88 48