İstanbul

Fakir Servis Avcılar

FİRMA ADI: YAZICI ELEKTRİK
ADRES: Merkez Mah. Ahmet Taner Kışlalı Cad. No:10/C AVCILAR
TELEFON: (212) 591 87 83
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Gümüşpala – Denizköşkler

 • Avcılar Fakir Süpürge Servis Numarası 444 88 48 | Mehtap Kaya Kadın ve Kadının Hayatına Dair Ne Varsa

  […] tamir sürecinin yetersiz bir şekilde tamamlanması kesinlikle söz konusu olmamaktadır. Fakir Servis Avcılar özel servis hizmetini gerçekleştiren firmamızdan tamir ya da bakım talebini istediğiniz an […]

 • Fulya

  Evlenirken çeyizime aldığım Fakir elektrik süpürgesinin aynısını annemde kullanıyordu. Makineden çok memnun olduğumuz için bana da bir tane almıştık. Annemlerinki sorunsuz yıllardır çalışıyor olmasına rağmen, benimki garantisi bittikten hemen sonra arızalandı. Emiş gücü çok düşen makinem için 3 defa servise başvurdum. Makine gitti geldi ama her seferinde daha kötü oldu. Bu sefer Fakir Servis Avcılar telefonundan arkadaşlara başvurdum. Hızlı bir şekilde geldiler ve sorun tespitini yaparak bir parça değişimi yapmaları gerektiğini söylediler. Onaylayınca parçayı değiştirdiler ve tüm sorun çözüldü. Yetkili servisin aylardır ve 3 seferdir çözemediği sorunu birkaç saat içinde çözdüler. Arkadaşlara kaliteli ve samimi hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

 • Saliha

  Elektrikli süpürgeyi kullanırken artık hiç çekmemeye başladı. Canavar gibi ne bulursa çeken makine şimdi herşeyi yerde bırakıyor. Süpürdüğüm yerleri tekrar tekrar süpürmek zorunda kalıyorum. Bu neden böyle oluyor hiç anlamış değilim. Makinenin kullanım ömrümü doluyor nedir. Şimdi yeni bir elektrikli süpürge almakta istemiyorum gerçekten çok büyük masraf olacak. Sanırım süpürge için servis çağırmak zorunda kalacağım ama bu süpürge servislerini hiç kullanmadım. Avcılar’da hangi firmaya güvenerek çağırabilirim. Süpürge için fahiş fiyatlarda servis ücreti de ödemek istemiyorum açıkçası. Daha önce kullandığınız ve memnun kaldığınız Fakir Servis Avcılar firması varsa bana da söyleyebilirseniz çok sevinirim. Böylelikle başkaları da faydalanmış olur.

 • Dilan

  Elektrik süpürgemizden artık memnun olmadığımız için yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Bu konuda en fazla önerilen markalardan biri olduğundan dolayı Fakir markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli modelleri bünyesinde bulundurması bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız Fakir marka elektrik süpürgesi bir müddet sonra performans bakımından eskisi gibi memnun edici olmamaya başlamıştı. Bu can sıkıcı sorundan bir an önce kurtulmak ve süpürgeyi eski veriminde kullanabilmek için Fakir Servis Avcılar Gümüşpala adresini tercih ettik. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

 • Arsu

  Ben de herkes gibi evlenirken her şeyin kalitelisi olsun istedim ve bu yüzden elektrik süpürgesini de Fakir marka aldım. Benim için performans olarak parasının hakkını sonuna kadar veren bir marka. Fakat yakın zamanda çalışırken kötü temizlemeye başladı. Vakit kaybetmeden Fakir Servis Avcılar şubesine götürdüm. Teknik servis ekibi sorunun emici başlık fırçlardan kaynaklandığını söyleyerek parça değişimi yaptı. Şu an tekrar eski performansıyla çalışmaya devam ediyor.

SERVİSİ ARA