İstanbul

Fakir Servis Çekmeköy

Halı yıkama makineleri su ile çalışan cihazlar olduğu için en büyü sorunlardan bir tanesi beklemiş sular dolayısıyla ortaya çıkıyor. Cihazların bakımı konusunda ne kadar hassas davranıyor olsanız bile Fakir gibi kaliteli cihazlarda dahil kullanıma bağlı olarak çeşitli problemler meydana gelebiliyor. Fakir Servis Çekmeköy sulu cihazların kronik sorunları konusunda tüm sorunlarınızda size yardımcı olacaktır. Halı yıkama makinesi ile beraber Fakir markası tarafından üretilmiş süpürgeler konusunda da meydana gelen tüm problemleri çözüme kavuşturabiliriz. Eğer siz de İstanbul’un güzide şehirlerinden bir tanesi Çekmeköy etrafında bulunuyorsanız sizlere de yardımcı olabiliriz. İnternet sitemizden en yakın servisi bulabilir ve telefon numaramız üzerinden destek ekibimize ulaşabilirsiniz.


FİRMA ADI: ERDEM TEKNİK
ADRES: Meclis Mahallesi Teraziler Caddesi No:15 / B – ÇEKMEKÖY
TELEFON: (216) 526 47 70
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Fakir Elektrikli Süpürge Servisi Çekmeköy » güncel blog

  […] servis talebi oluşturan çok fazla Fakir marka süpürge kullanıcısı da bulunmaktadır. Fakir Servis Çekmeköy ise bu kullanıcılara üstün kalitede hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti konusunda çok […]

 • Berrin U.

  Merhabalar. Ben yıllardır Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Oldukça sağlam da çıktı fakat artık eskisi kadar çekim gücüne sahip değil. Yeni elektrikli süpürgeler bu kadar sağlam olmadığı için değiştiremiyorum. Fakir servis Çekmeköy civarında var mı onu da bilmiyorum. Sizce bu durum düzelir mi, yoksa illa yeni bir süpürge mi almalıyım?

 • Seher K.

  Ben 4 yıldır İstanbul-Çekmeköy’de yaşıyorum. Ayrıca Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Cihazımı alalı 4 ay olmasına rağmen, süpürgeden garip sesler gelmeye başladı. Ben de Çekmeköy Fakir Servisinin telefon numarasını buldum ve durumu servis personellerine izah ettim. Servis personelleri adresime geldi ve cihazı teslim aldı. 2 gün içerisinde cihazın tüm sorunları giderilmişti.

 • Hasan

  Fakir’in süpürgeleri çok iyi oluyor diyerek bir adet süpürge aldım. Fakat aldıktan iki hafta sonra makinenin emiş gücü azaldı. Yeni bir cihaz nasıl böyle hemen arıza verebilir diye servisi aradığımda dalga geçer gibi “Bazen olabiliyor böyle şeyler, getirin inceleyelim” dediler. Cihazımı almaya dahi gelmediler. Cihazı kendim götürdüm bana kullanıcı hatası diyerek büyük masraflar çıkardılar. Çekmeköy Fakir Servis’i yol üzerinden geçerken gördüm ve girip konuşmak istedim. Arkadaşlar adres bilgisi alıp evime geldiler ve gün içinde hızlıca tamir ettiler. Yetkili servisin çıkardığı rakamın yarı fiyatına hallettiler ve cihazım artık normal bir şekilde çalışıyor. Herkese mutlaka ama mutlaka tavsiye ederim. Teşekkürler arkadaşlar.

 • Fakir Servis

  Paylaşımınız için teşekkürler.

 • Yiğit

  Fakirden veyron süpürge satın aldım. 7-8 aydır gayet güzel kullanıyordum. Halıların süpürülmesi için kullanılan fırçalı ayağı bozuldu ve dönememeye başladı. Servis çağırdım garantili ama süpürgeyi götürmem gerektiğini söylediler. Başlığı götürdüm değiştirmelerini istedim. İçini açıp gerekli onarımı yaptıklarını söylediler. Eve geldim hemen denemek istedim ve yapılmadığını hatta bir parçasının da kırıldığını gördüm. Tekrar servisi arayıp bunu değiştirmelerini istedim. Ayağın garanti dışı olduğunu söylediler. Fakir Servis Çekmeköy özel servisini çağırdım. Sağolsunlar çok ilgilendiler ve elip ürünü inceleyerek parçanın değişmesinin şart olduğunu, istersek ekonomik olarak satabileceklerini ve hatta arıza tespit içinde ücret almayacaklarını söylediler. Dedikleri gibi yaptıkda sorunumuz çözüldü. Markanın teknik servisi ve garantisi ne işe yarıyor anlamış değilim.

 • Simge

  Süpürgemi değiştirmem gerektiği için, kaliteli olduğu sürekli duyduğum Fakir marka elektrik süpürgesi aldım. Önceleri süpürgeden çok memnundum, ama birkaç ay sonra süpürge birden bir çalışırken kapatamayaya başladım. Çalışırken hızı kendiliğinden yükselmeye alçalmaya başladı ve kontrol edemiyordum. Başvurduğum servis beni 2 hafta oyalayıp sorunu çözmeyince Fakir Servis Çekmeköy servisine başvurdum. Süpürgeyi götürdüm ve sorunu 2 gün içinde çözdüler. Makine şimdi eskisi gibi çok kullanışlı şekilde çalışıyor. Diğer servis personellerinin beni niye 2 hafta oyaladığını bilmiyorum. Bundan sonra markanın ürünlerini bu servis olduğu için kullanamaya devam edeceğim. Güler yüzlü ve hızlı hizmetleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. İlk andan itibaren bana çok kibar ve iyi davrandılar.

 • Belgüzar

  Elektrik süpürgesi satın almak için arayış içinde olduğumuz dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Fakir markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli ürünlere sahip olduğunu duyduğumuz için tercihimiz bu yönde olmuştu. Satın aldığımız bu cihaz bir müddet sonra çok gürültülü bir şekilde çalışmaya başlamıştı. Sorunun nedenini araştırsakta tam olarak hangi sorundan kaynaklı olarak karşımıza çıktığını çözemedik. Bizde fazla vakit kaybetmeden soluğu hemen Fakir Servis Çekmeköy adresinde aldık. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında durumu çözerek bizi bu sorundan kurtardı. Bize de elektrik süpürgesi kullanımı hakkında önemli tavsiyelerde bulundu. Her açıdan oldukça fazla memnun kaldığımız bir servis süreci Fakir Servis Çekmeköy sayesinde bu şekilde tamamlanmış oldu.

 • Fatma

  Fakir marka süpürgemin torba kısmının kapağı kırıldı. Aslında parça değişimi gerekli ve henüz bu parça için gerekli piyasa araştırması yapmadan Fakir Çekmeköy servisini aradım bana en yakın bu servisi bulduğum için. Gelip gördüklerinde aslında telefondan da verebilecekleri fiyat teklifini haddinden fazla vererek bir de üstüne servis ücreti alacaklarını söylediler. Kendi servisi olmasına rağmen yüksek ücret olduğu için yaptırmayarak başka servis aramak zorunda kaldım.

 • Zeliha

  Fakir marka elektrikli süpürgemi yaklaşık 3 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Tabi dönem dönem servis hizmeti aldığım da oldu ancak bu konuda sizleri uyarmak isterim. Servis ekiplerini iyi seçin çünkü yapılacak müdahaleler ürünlerinizin ömrünü de belirliyor. Ben Çekmeköy’de hizmet veren Fakir Servisini tercih ettim ve hiçbir şekilde pişmanlık duymadım.
  Onların sayesinde daha kaliteli bir ürüne sahip olduğumu düşünüyorum ve şu an ürünümden aldığım performans da muazzam seviyede. Henüz onları tanımıyorsanız dijital dünya aracılığı ile detaylı bir araştırma yapabilirsiniz ve ne kadar kıymetli bir firma olduğunu kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Emin olun ürünlerinizdeki değişim de gözle görülebilir bir hal alacaktır.

SERVİSİ ARA