İstanbul

Fakir Servis Çekmeköy

Halı yıkama makineleri su ile çalışan cihazlar olduğu için en büyü sorunlardan bir tanesi beklemiş sular dolayısıyla ortaya çıkıyor. Cihazların bakımı konusunda ne kadar hassas davranıyor olsanız bile Fakir gibi kaliteli cihazlarda dahil kullanıma bağlı olarak çeşitli problemler meydana gelebiliyor. Fakir Servis Çekmeköy sulu cihazların kronik sorunları konusunda tüm sorunlarınızda size yardımcı olacaktır. Halı yıkama makinesi ile beraber Fakir markası tarafından üretilmiş süpürgeler konusunda da meydana gelen tüm problemleri çözüme kavuşturabiliriz. Eğer siz de İstanbul’un güzide şehirlerinden bir tanesi Çekmeköy etrafında bulunuyorsanız sizlere de yardımcı olabiliriz. İnternet sitemizden en yakın servisi bulabilir ve telefon numaramız üzerinden destek ekibimize ulaşabilirsiniz.


FİRMA ADI: ERDEM TEKNİK
ADRES: Meclis Mahallesi Teraziler Caddesi No:15 / B – ÇEKMEKÖY
TELEFON: (216) 526 47 70
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Fakir Elektrikli Süpürge Servisi Çekmeköy » güncel blog

  […] servis talebi oluşturan çok fazla Fakir marka süpürge kullanıcısı da bulunmaktadır. Fakir Servis Çekmeköy ise bu kullanıcılara üstün kalitede hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti konusunda çok […]

 • Reply
  Berrin U.

  Merhabalar. Ben yıllardır Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Oldukça sağlam da çıktı fakat artık eskisi kadar çekim gücüne sahip değil. Yeni elektrikli süpürgeler bu kadar sağlam olmadığı için değiştiremiyorum. Fakir servis Çekmeköy civarında var mı onu da bilmiyorum. Sizce bu durum düzelir mi, yoksa illa yeni bir süpürge mi almalıyım?

 • Reply
  Seher K.

  Ben 4 yıldır İstanbul-Çekmeköy’de yaşıyorum. Ayrıca Fakir marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Cihazımı alalı 4 ay olmasına rağmen, süpürgeden garip sesler gelmeye başladı. Ben de Çekmeköy Fakir Servisinin telefon numarasını buldum ve durumu servis personellerine izah ettim. Servis personelleri adresime geldi ve cihazı teslim aldı. 2 gün içerisinde cihazın tüm sorunları giderilmişti.

 • Reply
  Hasan

  Fakir’in süpürgeleri çok iyi oluyor diyerek bir adet süpürge aldım. Fakat aldıktan iki hafta sonra makinenin emiş gücü azaldı. Yeni bir cihaz nasıl böyle hemen arıza verebilir diye servisi aradığımda dalga geçer gibi “Bazen olabiliyor böyle şeyler, getirin inceleyelim” dediler. Cihazımı almaya dahi gelmediler. Cihazı kendim götürdüm bana kullanıcı hatası diyerek büyük masraflar çıkardılar. Çekmeköy Fakir Servis’i yol üzerinden geçerken gördüm ve girip konuşmak istedim. Arkadaşlar adres bilgisi alıp evime geldiler ve gün içinde hızlıca tamir ettiler. Yetkili servisin çıkardığı rakamın yarı fiyatına hallettiler ve cihazım artık normal bir şekilde çalışıyor. Herkese mutlaka ama mutlaka tavsiye ederim. Teşekkürler arkadaşlar.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
FAKİR SERVİS444 88 48