İstanbul

Fakir Servis Ataşehir (İçerenköy)

FİRMA ADI: UYSAL ELEKTRİK
ADRES: Karslı Ahmet Cad. No:76/C İÇERENKÖY
TELEFON: (216) 574 03 29
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Numan

  İş yerinde kullanmış olduğumuz halıların içerisine fazla şekilde tüy ve kıl dökülme sorunları yaşanıyor. Ancak kullandığımız elektrik süpürgesi bu konuda yetersiz kalıyor. Daha güçlü bir motoru olan mı alınması gerekiyor ?

 • İçerenköy Fakir Elektrikli Süpürge Servis Merkezi - Kadir Yiğit

  […] ayrıdır. Bu yüzden arayacağınız teknik servisi ona göre aramanızda fayda var. Örneğin Fakir Servis İçerenköy’ü aradığınızda ilk olarak cihazınızı söyleyerek bunun tamir ya da bakımının yapılıp […]

 • Melis

  Elektrikli süpürge gerçekten bir evin eli ayağıymış. Tam 1 haftadır arızalı elektrikli süpürge yüzünden evi adeta toz kapladı ve sanki büyük bir kir içerisinde yaşıyormuşuz gibi. Fişe takıp, düğmesine bastığımızda makineden hiç tepki alamıyoruz. Bu yüzden servisi aradık onlarda uygun fiyata yapabileceklerini söylediler ama henüz yaptırma şansımız olmadı. Eşimde bende çalıştığımız için gündüz evde kimse olmuyor. O yüzden henüz boş vakit yaratıp da Fakir Servis İçerenköy firmasını eve çağıramadık. Kendimizde götüremiyoruz bakalım ne olacak hiç bilmiyorum. Ama firmanın çözüm odaklı yaklaşımından çok memnun kaldım. Müşteri temsilcileri işinde gerçekten çok iyi. Nasıl yaparız diye çok fazla alternatifi düşünüyorlar. Bu bile benim için yeterli.

 • Necla

  Elektrik süpürgemiz artık tam olarak isteklerimize uymadığından dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. İddialı modellere sahip olan Fakir markasında karar kıldık. Satın aldığımız elektrik süpürgesi bir müddet sonra eskisi gibi hijyen konusunda memnun etmemeye başlamıştı. Bu konu bizim açımızdan hijyen sorunlarını ortaya çıkarmaya başlayınca soluğu hemen işin uzmanı olan Fakir Servis İçerenköy adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında durumu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci Fakir Servis İçerenköy sayesinde tamamlanmış oldu. Sorundan bu sayede servisin ilgili ekibi sayesinde kısa sürede kurtulmuş olduk.

 • Nuray

  Yıllar önce aldığımız, evimize uzun süre hizmet eden Fakir marka elektrikli süpürgem kısa süre önce ıslık sesi gibi bir ses çıkartmaya başladı. Kullanırken neredeyse kulaklarımı kapatacak duruma geldim ve bu durum çok rahatsızlık vermeye başladı. Süpürgemi götürdüğüm Fakir Servis Ataşehir şubesi çok uygun bir meblaya filtre değişimi yaparak çıkan gürültüyü kesip sorunumu çözdü.

SERVİSİ ARA