İstanbul

Fakir Servis Zeytinburnu

FİRMA ADI: DOĞAN-SİM
ADRES: Yeşiltepe Mahallesi 55. Sokak No:14/A – ZEYTİNBURNU
TELEFON: (212) 582 97 88
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  Simge

  Eşim herhangi bir şekilde karşılaşmış olduğu saç kıllarından dahi rahatsızlık duymaktadır. Titiz bir şekilde yapılacak temizlikte sizleri ne kadar tercih etmemiz doğru olabilir?

 • Reply
  Zuhal

  İyi bir elektrik süpürgesi almak için, uzun araştırmalar yaptım. Arkadaşlarımda, tanıdıklarıma bulunan kullandıkları elektrik süpürgelerine baktım. En son Fakir’ de karar kıldım ve aldım. İlk zamanlar iyiydi, sorunsuz çalışıyordu. Zamanla çekimde bir sorun oluşmaya başladı. Çekim gücü düştü ve servise başvurdum. Bu sorunla ilgili süpürge 3 defa servise geldi gitti. Buna rağmen sorun hala devam ediyordu. İnternetten bulduğum Fakir Servis Zeytinburnu telefonunu aradım. Kısa sürede makineye bakmaya geldiler ve bir parça değişimi yaptılar. Bundan sonra makine ilk aldığım zamanki gibi çalışmaya başladı. Birkç aydır kullanıyorum ve herhangi bir sorun oluşmadı. Arkadaşlara ilgileri ve hızlı servisleri için çok teşekkür ediyorum. Aylardır uğraştığım sorunu hızlıca çözdüler.

 • Reply
  Serap

  2 tane birbirinden yaramaz erkek çocuğuna sahibim. İkisi de elektrikli süpürgemizi sürekli oyuncak gibi kullanıyorlar. Geçen gün oynarken süpürgenin başlığını kırmışlar. Çok korktular ama onlara kızmadım. Çünkü daha önce süpürgem arızlanınca Fakir Servis Zeytinburnu şubesi özenle onarımı yapmıştı. Tekrar onlara götürdüm. Bu sefer de parça değişimi yaparak sorunumuzu çözdüler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA