İzmir

Fakir Servis Bayraklı

Bayraklı Fakir Servisi
KONUM: 7091. Sk. 13-5
Org. Nafiz Gürman
35510 Bayraklı/İzmir
ÇAĞRI MERKEZİ: 0850 610 06 66
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 18:45
Cumartesi : 09:30 – 17:30

  • Beyhan

    Yıllar önce aldığım, aldığımdan bu zamana kadar da uzun yıllardır kullanmış olduğum Fakir marka elektrik süpürgem kullıyorken bir anda ateş çıkardı ve sonra kapandı. Açtığımda ise hiçbir şekilde elektrik gelmedi. Makinanın üst kapağını açıp, açma/kapama kolunun olduğu yeri kontrol kalemi ile kontrol ettim. Kolu çevirdiğimde elektrik geliyordu. Daha fazla bilgim olmadığı için Fakir Servis Bayraklı şubesini aradım. Gelen ekip motorun yandığını ve değişim yapılması gerektiğini söyledi. Ben de yeni makine almamak için uygun bir fiyata değişimini yaptırtıp sorundan kurtuldum.

  • Sinem

    Elektrikli süpürgemin hortumunda meydana gelen sorun nedeniyle servis hizmeti almak zorunda kaldım. Daha önce hiç başvurmamıştım ve gerçekten ön yargılarım vardı. Bayraklı’daki ofislerini ziyaret ettiğim Fakir Servisi, bu konuda ön yargılarımı ortadan kaldırdı ve beni kendilerine hayran bıraktılar.
    Yüksek rakamlar ödeyeceğimi düşünüyordum ancak yanılmışım. En hızlı şekilde sorunu çözdüler ve hortumun değişmesi ile birlikte makinemi teslim aldım. Eğer ekonomik bir alış veriş ve servis hizmeti hayali kuruyorsanız bu firmayı tercih edebilirsiniz. Kesinlikle sizleri de pişman etmeyecek ve servis taleplerinize çok daha profesyonel şekilde yanıt vereceklerdir. Hemen şimdi randevularınızı alabilir ve sizler de ürünlerinizi bir an önce teslim edebilirsiniz.