İzmir

Fakir Servis Çiğli

Çiğli Fakir Servisi
KONUM: 8050. Sk No:24
Köyiçi
35640 Aosb/Çiğli/İzmir
ÇAĞRI MERKEZİ: 0850 888 22 33
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 18:40
Cumartesi : 09:00 – 17:20

  • Feyza

    Yıllar önce almış olduğumuz Fakir marka elektrikli süpürgemiz uzun süre evimizin bir numaralı temizleyicisi olarak görevini sorunsuz bir şekilde yerine getiriyordu. Fakat geçtiğimiz hafta evi süpürüdüğüm sırada süpürme başlığı, halı yüzeyinde gidip gelirken zorlanarak, temizleme konusunda aksaklıklar yaşatmaya başladı. Hemen Fakir Servis Çiğli şubesine ulaştık. Gelen ekip süpürme başlığının tekerleklerinde sorun olduğunu tespit edip değişim gerektiğini söyleyerek değişimi yapıp sorunumuz çözdüler.

  • Songül

    Fakir marka elektrikli süpürgem, son dönemde çalışmamaya başladı ve çalıştırma düğmesine bastığımda iç kısma gömülü kalıyordu. Çiğli’de hizmet veren Fakir Servisi ile görüştüğümde sorunu çözebileceklerini dile getirdiler. Ürünü aynı gün servis ekiplerine teslim ettim ve yedek parça değişimi yapılacağı söylendi.
    Yüksek bir rakam çıkar diye düşünüyordum ancak tahmin ettiğimden çok daha uyguna geldi. Yeni bir makine almak istemiyordum ve bu hamle ile birlikte ekonomik bir alış veriş oldu diye düşünüyorum. Eğer servis hizmetine ihtiyacınız olursa bu firmayı listelerinize alabilirsiniz. Ben bir hayli memnun kaldığım için vakit buldukça tavsiye etmeye çalışıyorum ve benim gibi memnun olanların sayısı da oldukça fazla görünüyor.