İzmir

Fakir Servis Bornova

Fakir, tasarladığı teknoloji ürünleriyle beraber sevilerek kullanılan markalardan biridir. Gerek ürünlerin dayanıklılığı gerekse de teknoloji açısından gelişmiş olmasıyla beraber tüketicilerin pek çoğu Fakir markasını tercih etmektedir. Fakir, her ne kadar üst düzey teknoloji ürünlerini sunuyor olsa da kullanımdan dolayı veya herhangi farklı nedenlerden dolayı teknik açıdan sorunlar ortaya çıkabiliyor. Özellikle ev aletleri konusunda tasarımlara sahip olan Fakir ürünlerinde sorun oluştuğu durumlarda Fakir Servis Bornova tercih edilmesi gereken en doğru adres olacaktır. İzmir Bornova‘da Fakir servisi ihtiyacı duyulduğunda kolaylıkla ürünlerin tekrar eski çalışır haline gelmesini ve üstün performans üretebilmesi doğru bir yaklaşımla mümkün olacaktır. Fakir markalı ürünlere yapılacak tespit ve tamir işlemleriyle beraber oldukça hızlı bir şekilde ürünleri teslim alabilmek mümkündür.


FİRMA ADI: AY ELEKTRONİK
ADRES: Kazım Dirik Mahallesi 294. Sokak No:5/B
TELEFON: (232) 617 00 40
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


FİRMA ADI: ÖNDER SOĞUTMA
ADRES: Erzene Mahallesi 56. Sokak No: 1/A BORNOVA
TELEFON: (232) 388 56 96
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Buse A.

  Bornova teknik servise Fakir elektrikli süpürgemin bakımını yaptırmak için gittim. Gün içerisinde makinamın bakımını yapıp bana teslim ettiler. Üstelik bu bakım için de oldukça uygun bir miktar ödedim. Süpürgemin bakımını yaptırarak sıkıntısız bir şekilde kullanmaya devam ediyorum.

  • Reply
   admin

   Teşekkürler Buse hanım.

 • Reply
  deniz akay

  Bornova teknik servise süpürgemin haznesinde oluşan sıkıntı için gittim ve kısa sürede süpürgemin tamiri yapılarak gün içerisinde bana teslim edildi. Süpürgemin haznesi dışında da bakım yapılmış ve süpürgem ilk günkü gibi çalışır durumda.

 • Reply
  Yasemin U.

  Fakir elektrikli süpürgemin zaman içerisinde çekim kuvvetinde sıkıntı yaşadım ve bunun için Bornova teknik servise gittim. Çok kısa sürede makinamın tamirini gerçekleştirdiler. Şimdi makinam ile ilgili sorun yaşamadan temizlik yapabiliyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
FAKİR SERVİS444 88 48