İzmir

Fakir Servis Bornova

Fakir, tasarladığı teknoloji ürünleriyle beraber sevilerek kullanılan markalardan biridir. Gerek ürünlerin dayanıklılığı gerekse de teknoloji açısından gelişmiş olmasıyla beraber tüketicilerin pek çoğu Fakir markasını tercih etmektedir.

Fakir, her ne kadar üst düzey teknoloji ürünlerini sunuyor olsa da kullanımdan dolayı veya herhangi farklı nedenlerden dolayı teknik açıdan sorunlar ortaya çıkabiliyor. Özellikle ev aletleri konusunda tasarımlara sahip olan Fakir ürünlerinde sorun oluştuğu durumlarda Fakir Servis Bornova tercih edilmesi gereken en doğru adres olacaktır.

İzmir Bornova‘da Fakir servisi ihtiyacı duyulduğunda kolaylıkla ürünlerin tekrar eski çalışır haline gelmesini ve üstün performans üretebilmesi doğru bir yaklaşımla mümkün olacaktır. Fakir markalı ürünlere yapılacak tespit ve tamir işlemleriyle beraber oldukça hızlı bir şekilde ürünleri teslim alabilmek mümkündür.


FİRMA ADI: AY ELEKTRONİK
ADRES: Kazım Dirik Mahallesi 294. Sokak No:5/B
TELEFON: (232) 617 00 40
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


 

Fakir Servis Bornova ÖNDER SOĞUTMA
ADRES: Erzene Mahallesi 56. Sokak No: 1/A BORNOVA
TELEFON: (232) 388 56 96
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


Fakir Servis Bornova İzmir Hizmetleri

Fakir Servis Bornova
Fakir, hem teknolojisi hem de estetik görsellikleri ile tasarladığı tüm ürünleriyle yaşam alanlarına değer katıyor. Ürünlerindeki yüksek dayanıklılık ve geniş fonksiyonellik ile kaliteli bir performans elde edilmesini sağlıyor. Bu özellikleri, tüketicilerin ilk tercihi pozisyonunda bulunmasını sağlıyor.

Fakir teknolojisi, her ne kadar çok ileri boyutta olsa da kullanım kaynaklı ya da teknik etkenlere bağlı olarak teknik problemler meydana gelebiliyor. Ev aletleri teknolojisinde dünya markası olan Fakir’in ürünlerindeki teknik sorunlar için Fakir teknik servis Bornova hizmetlerinde yüksek kalitesiyle fark oluşturuyor.

İzmir’in en önemli merkezlerinden Bornova kapsamında faaliyet gösteren Fakir Bornova ile profesyonel servis desteği alınabiliyor. Yüksek kalitede uygulanan onarım müdahaleleriyle Fakir markalı ürünler yeniden ilk günkü kalite ve performansına kavuşabiliyor.

Fakir markalı ürünlerdeki arıza tespit ve onarım süreci süratle tamamlanır. Yapılan müdahalelerin ardından ilk günkü kalitesinde ve dayanıklılığında tekrar aktif olarak kullanımının gerçekleştirilmesi sağlanıyor. Üstelik tüm bunları kurumsal hizmet güvencesi altında sağlıyor. Kayıtlı çalışmalar neticesinde herhangi bir mağduriyet olmadan, onarım sonrası teslim alınabiliyor.


Fakir Servis Bornova Fakir Süpürge Servisi Bornova: Gün içerisinde evin her noktasında önemli kolaylıklar sağladığından Fakir elektronik ev aletleri yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu yoğun kullanım ne kadar Fakir teknolojisi taşıyor olsa da cihazlarda kullanım ömrünü yitirmesine ve kullanıcılara çeşitli sorunlar oluşturmasına neden olmaktadır.

Bu tip teknik sorunlar yaşamaları durumunda kullanıcılar, kaliteli ve profesyonel servis ihtiyacına sahip oluyor. İzmir’in en önemli merkezlerinden Bornova ilçesinde oturan Fakir ürünleri kullanıcılarına profesyonel servis hizmetleri sunuluyor. Fakir Servis numarası aracılığı ile kolayca dinamik ve donanımlı bir servis çözümünden yararlanılabilmektedir.

Çok kısa zaman dilimleri içerisinde hem arıza tespit hem de arıza onarım hizmet vermekte olan Fakir servisi, adreste müdahale gerçekleştirilmektedir. Yerinde servis hizmetleriyle zamandan tasarruf ederken, kaliteli hizmetlerle ürünlerin ilk günkü performans kalitesine kavuşması için Fakir Servis numarası ile servis merkezine başvuru gerçekleştirilmelidir. Profesyonel ekipleri ve tam donanımlı servis altyapısı sayesinde tüm Fakir markalı elektronik ev aletleri ilk günkü kalitesine kavuşabiliyor. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen kurumsal güvence altında bulunduğundan, ekonomik çözüm oluşturulabiliyor.

 • Buse A.

  Bornova teknik servise Fakir elektrikli süpürgemin bakımını yaptırmak için gittim. Gün içerisinde makinamın bakımını yapıp bana teslim ettiler. Üstelik bu bakım için de oldukça uygun bir miktar ödedim. Süpürgemin bakımını yaptırarak sıkıntısız bir şekilde kullanmaya devam ediyorum.

  • admin

   Teşekkürler Buse hanım.

 • deniz akay

  Fakir Servis Bornova süpürgemin haznesinde oluşan sıkıntı için gittim ve kısa sürede süpürgemin tamiri yapılarak gün içerisinde bana teslim edildi. Süpürgemin haznesi dışında da bakım yapılmış ve süpürgem ilk günkü gibi çalışır durumda.

 • Yasemin U.

  Fakir elektrikli süpürgemin zaman içerisinde çekim kuvvetinde sıkıntı yaşadım ve bunun için Bornova teknik servise gittim. Çok kısa sürede makinamın tamirini gerçekleştirdiler. Şimdi makinam ile ilgili sorun yaşamadan temizlik yapabiliyorum.

 • Şevki

  Fakir’in elektrikli süpürgelerini çok önerdiklerinden evdeki bozulunca yeni süpürgeyi Fakir markalı aldık. Hanım çekim gücünden, kullanımından falan çok memnundu. Garanti süresi boyunca da en ufak bir arıza ya da performans sorunu yaşamadan da kullandık. Ama garanti süresi bitti ve 3 ay içinde iki kez arızalandı. Her ne kadar arızalar ufak boyutlu olsa da resmen garanti süresine göre üretilmişler. Bornova’da daha önce kullanan kişilerin çok memnun olduğu özel bir Fakir Servis Bornova firması bulunuyor. Garantisi olmadığından ve hizmetlerinin kalitesine dair az çok fikir sahibi olduğumdan hemen müşteri hizmetlerini aradım. İlgililer ve hızlı çalışıyorlar ama yine de temelinde özel servis hizmet mantalitesi olduğu da bir gerçek.

 • Hakan

  Fakir Bornova 1 yıl garantili hizmet veren bölge’nin en kaliteli firması. Verdikleri hizmetten çok memnunum.

 • Müjde

  Bornova’da bulunan klisemizde Fakir Veyron marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Yakın zamanda klisemizi süpürürken tutma aparatının oraya hava geldiğini farkettik. Kontrol ettiğimizde hortumun yırtıldığını tespit ettik. Hemen yakınımızda bulunan Fakir Servis Bornova şubesi çok kısa bir süre içersinde o an elinde olmayan hortumu sipariş etti ve değişim yaptı. Süpürgemiz şu an sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.