İzmir

Fakir Servis Buca

Kuruluşu Almanya’ya dayanan ve günümüzde ülkemize kadar ulaşmış olan geniş pazarıyla beraber Fakir ürünleri yoğun olarak kullanılıyor. Hemen her ev için gerekli olan teknoloji ürünlerini satışa sunuyor olmasıyla beraber yoğun kullanım oranına sahip olmasıyla birlikte ürünlerde sorun oluştuğunda pek çok kişi için sorunlar ortaya çıkabiliyor. Benzersiz kullanım kolaylığı sunuyor olmasıyla beraber günümüzde revaçta olan Fakir teknoloji ürünlerinde meydana gelen sorunlar için Fakir Servis Buca hizmeti tercih edilmelidir. Profesyonel bir teknik servisi alma sayesinde Fakir ürünlerinin kullanım rahatlığı fark yaratıcı seviyeye geliyor olmasıyla birlikte aynı zamanda performansları da yükseliş göstermektedir. Buca’da servis arayışı içerisinde olanlar Fakir Servis Buca teknik servisinde ürünlerin teknik sorunlarına yönelik olarak çözüm elde edebilirler.


FİRMA ADI: AYDIN SOĞUTMA
ADRES: 363 Sk. N:41/A ŞİRİNYER
TELEFON: (232) 452 93 57
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  Barış Kalanlar

  Fakir süpürgemizi şimdiye kadar (6 yıl) sorunsuz bir şekilde kullanıyorduk. Filtrelerini falan zamanında yeniliyorduk. Ama geçen gün eskisi gibi çekmediğini farkettim. Eskiden halıya tuttuğumuzda neredeyse halıyı kaldıracak şekilde bir emiş gücü vardı. Servisi aradım, arkadaşlar geldiler ve motorunun kömürlerinin bittiğini istersem yenisi ile değiştirebileceklerini söylediler. Açıkçası ilk başta yaptırma taraftarı değildim, eskisi gibi olmaz diye tereddütlerim vardı. Daha sonra 6 yıldır sorunsuz kullandığım markaya bir şans vermek istedim. Valla hiç beklemediğim kadar iyi oldu şu an süpürge. Buradan Buca Fakir Servis çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Bir ürün alacaksanız sadece o ürüne odaklanmış markalardan alın arkadaşlar. Fakir diyince herkesin aklına süpürge boşuna gelmiyor sonuçta.

 • Reply
  Sevil D.

  Buca süpürge servisine elektrikli süpürgemin bakımını yaptırmak için gittim ve kısa sürede süpürgemin tüm bakımı yapıldı. Şimdi süpürgem ilk günlük gibi sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Çalışanlarınızın güler yüzlülüğünden dolayı da teşekkür ederim.

 • Reply
  Zeliha Ö.

  Buca teknik servise Fakir marka elektrikli süpürgemi götürdüm ve bana gün içerisinde geri dönüş yaptılar. Elektrikli süpürgem artık eskisi gibi sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Hizmetinizden çok memnun kaldım teşekkürler.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
FAKİR SERVİS444 88 48