İzmir

Fakir Servis Buca

Kuruluşu Almanya’ya dayanan ve günümüzde ülkemize kadar ulaşmış olan geniş pazarıyla beraber Fakir ürünleri yoğun olarak kullanılıyor. Hemen her ev için gerekli olan teknoloji ürünlerini satışa sunuyor olmasıyla beraber yoğun kullanım oranına sahip olmasıyla birlikte ürünlerde sorun oluştuğunda pek çok kişi için sorunlar ortaya çıkabiliyor. Benzersiz kullanım kolaylığı sunuyor olmasıyla beraber günümüzde revaçta olan Fakir teknoloji ürünlerinde meydana gelen sorunlar için Fakir Servis Buca hizmeti tercih edilmelidir. Profesyonel bir teknik servisi alma sayesinde Fakir ürünlerinin kullanım rahatlığı fark yaratıcı seviyeye geliyor olmasıyla birlikte aynı zamanda performansları da yükseliş göstermektedir. Buca’da servis arayışı içerisinde olanlar Fakir Servis Buca teknik servisinde ürünlerin teknik sorunlarına yönelik olarak çözüm elde edebilirler.


FİRMA ADI: AYDIN SOĞUTMA
ADRES: 363 Sk. N:41/A ŞİRİNYER
TELEFON: (232) 452 93 57
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Barış Kalanlar

  Fakir süpürgemizi şimdiye kadar (6 yıl) sorunsuz bir şekilde kullanıyorduk. Filtrelerini falan zamanında yeniliyorduk. Ama geçen gün eskisi gibi çekmediğini farkettim. Eskiden halıya tuttuğumuzda neredeyse halıyı kaldıracak şekilde bir emiş gücü vardı. Servisi aradım, arkadaşlar geldiler ve motorunun kömürlerinin bittiğini istersem yenisi ile değiştirebileceklerini söylediler. Açıkçası ilk başta yaptırma taraftarı değildim, eskisi gibi olmaz diye tereddütlerim vardı. Daha sonra 6 yıldır sorunsuz kullandığım markaya bir şans vermek istedim. Valla hiç beklemediğim kadar iyi oldu şu an süpürge. Buradan Buca Fakir Servis çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Bir ürün alacaksanız sadece o ürüne odaklanmış markalardan alın arkadaşlar. Fakir diyince herkesin aklına süpürge boşuna gelmiyor sonuçta.

 • Sevil D.

  Buca süpürge servisine elektrikli süpürgemin bakımını yaptırmak için gittim ve kısa sürede süpürgemin tüm bakımı yapıldı. Şimdi süpürgem ilk günlük gibi sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Çalışanlarınızın güler yüzlülüğünden dolayı da teşekkür ederim.

 • Zeliha Ö.

  Buca teknik servise Fakir marka elektrikli süpürgemi götürdüm ve bana gün içerisinde geri dönüş yaptılar. Elektrikli süpürgem artık eskisi gibi sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Hizmetinizden çok memnun kaldım teşekkürler.

 • Dilek

  İzmir Buca’daki Media Mark’tan aldığım Fakir Veyron turbo xl toz torbasız elektrikli süpürgesinin sopası daha ilk defa kullandığımda bozuldu. Yetkili merkeze başvurduğumda sadece modeli söylediğim anda sopasının mı arızalı olduğu söylendi. Sorunu söylemeden sorunu anlamalarından kronik bir problem olduğunu anladım ama onaylamadılar. Yetkili servis merkezi ise yine sorunu hemen anladı ama bu kronik problem için kullanıcı hatası dedi. Her ne kadar kabul etmesem de bir ton görüşme sonucunda elimde sıfır sonuç vardı. Bu yüzden özel Fakir Servis Buca merkezine başvurmak zorunda kaldım. En azından para vereceksem onlara vermek istemedim. Nitekim çok yüksek olmasa da uygun bir fiyata orijinalliğiyle parçayı değiştirdiler. Ama yedeğinde de bu kronik sorunun olduğundan şüphem yok.

 • Seda

  İzmir gibi bir şehrin simge ilçelerinden birisinde oturuyorum, merkezi lokasyondayım ancak Fakir markalı elektrikli süpürge için eve bir tane bile servis ekibi getirtemiyorum. Sürekli çok yoğun olduklarından bahsediyor ve uygunsam servis merkezine kadar getirirsem, ilgilenebileceklerini söyleyip, duruyorlar. Buca genelinde sayısını unuttuğum Fakir servisiyle görüşme yaptım ama bir tanesinden olumlu yanıt alamadım. Fakir Servis Buca bölgesinde doğru, kaliteli ve iş ahlakına uyan bir servis arayışı içerisindeyim. Bu konuda gerçekten daha önce kullanıp, memnun kaldığından tavsiye edebilecek birileri var ise dinleyebilirim. Süpürgeyi kullanamadığımızdan, evde bebekte var her taraf leş gibi geliyor. En hızlı şekilde bu meseleyi çözmem gerekecek, işlerimi de aksatmadan.

 • Filiz

  Fakir markasını tercih etmemin en büyük sebebi emiş gücü ve oldukça sağlam olan parçaları idi. Fakat kullanmış olduğum Fakir Veyron toz torbasız elektrikli süpürgemin geçen hafta fiş sarma makarası arızalandı ve hiçbir şekilde kabloyu sarmalamıyordu. Ben de Buca ilçesinde bulunan Fakir Servis Buca şubesine ulaştım. Çok kısa süre içersinde sorunumu çözen teknik servis ekibi süpürgemi teslim etti. Ancak Fakir markası kalite konusunda kafamda soru işaretleri oluştu.