İzmir

Fakir Servis Gaziemir

Fakir markası, teknoloji dünyasında kendisini kanıtlamış olması sebebiyle popüler olarak tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Sahip olduğu popülerlikle beraber Fakir ürünlerinin yaygın kullanımıyla yaşam daha rahat ve kolay hale gelmektedir. İzmir’de Fakir servisi arayışı içerisinde olanlar için Fakir Servis Gaziemir tercih edilmesi gereken profesyonel adreslerden biri haline geliyor. Doğru bir servisin elinde uygun fiyatlı olarak çözümler elde edilebilmesi mümkün olduğu gibi bunun tam tersi olarak da amatör servislerin elinde ürünlerin tamamen çöp olabilmesi de mümkündür. Fakir servis hizmetiyle beraber farklı modelde olan tüm ürünlerin tamiri ve onarımı gerçekleştirilebiliyor. Uygun maliyetli bir servis sonrasında Fakir markalı teknoloji ürünlerinin kullanımı istenildiği seviyeye çıkacaktır.


FİRMA ADI: EGE SERVİS
ADRES: Atıfbey Mahallesi 6.Sokak No:3 (Polis Merkezi Karşısı) GAZİEMİR
TELEFON: (232) 252 46 00
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  deniz akay

  Fakir elektrikli süpürgem bilmediğim bir sebepten dolayı bozuldu ve en yakın Gaziemir teknik servisine götürdüm. Gün içerisinde süpürgemin tamiratını yaparak geri gönderdiler. Süpürgem ile ilgili bir daha bir sıkıntı yaşamadım uzun yıllardır kullanmaktayım.

  • Reply
   admin

   Değerlendirmeniz için teşekkürler.

 • Reply
  Zeynep I.

  Gaziemir teknik servise Fakir marka elektrikli süpürgemin bakımını yaptırmak için gittim. Süpürgemin bakımı yapılırken çalışan güler yüzlü personel benim ile oldukça güzel ilgilendiler. Çalışanlarınıza ve firmanıza ilginizden dolayı teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
FAKİR SERVİS444 88 48