İzmir

Fakir Servis Gaziemir

Fakir markası, teknoloji dünyasında kendisini kanıtlamış olması sebebiyle popüler olarak tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Sahip olduğu popülerlikle beraber Fakir ürünlerinin yaygın kullanımıyla yaşam daha rahat ve kolay hale gelmektedir. İzmir’de Fakir servisi arayışı içerisinde olanlar için Fakir Servis Gaziemir tercih edilmesi gereken profesyonel adreslerden biri haline geliyor. Doğru bir servisin elinde uygun fiyatlı olarak çözümler elde edilebilmesi mümkün olduğu gibi bunun tam tersi olarak da amatör servislerin elinde ürünlerin tamamen çöp olabilmesi de mümkündür. Fakir servis hizmetiyle beraber farklı modelde olan tüm ürünlerin tamiri ve onarımı gerçekleştirilebiliyor. Uygun maliyetli bir servis sonrasında Fakir markalı teknoloji ürünlerinin kullanımı istenildiği seviyeye çıkacaktır.


FİRMA ADI: EGE SERVİS
ADRES: Atıfbey Mahallesi 6.Sokak No:3 (Polis Merkezi Karşısı) GAZİEMİR
TELEFON: (232) 252 46 00
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • deniz akay

  Fakir elektrikli süpürgem bilmediğim bir sebepten dolayı bozuldu ve en yakın Gaziemir teknik servisine götürdüm. Gün içerisinde süpürgemin tamiratını yaparak geri gönderdiler. Süpürgem ile ilgili bir daha bir sıkıntı yaşamadım uzun yıllardır kullanmaktayım.

  • admin

   Değerlendirmeniz için teşekkürler.

 • Zeynep I.

  Gaziemir teknik servise Fakir marka elektrikli süpürgemin bakımını yaptırmak için gittim. Süpürgemin bakımı yapılırken çalışan güler yüzlü personel benim ile oldukça güzel ilgilendiler. Çalışanlarınıza ve firmanıza ilginizden dolayı teşekkür ederim.

 • Sevim

  Kampanyada olduğundan Fakir’ in kahve makinesi, çaycı ve elektrikli süpürgesini çok uygun fiyata aldım. Çok uygun şekilde böyle ürünleri aldığıma sevinirken, sevincim kursağımda kaldı. Önce çay makinesi arızalandı. Daha sonra çay makinesi, kahve makinesi ve süpürge aynı anda arızalandı. Çay makinesi ve kahve makinesi arızaları genelde basit arızalar olduğundan hemen çözüyorlar. Zaten garantileri var. Ama elektrik süpürgeye gelince garantisi olmasına rağmen bir türlü onarım sağlamıyorlar. Ne kadar şikayet oluşturursan oluştur, hep birimler arasında yönlendirilip duruyorsun. Artık bıkkınlık geldi neyse parası yaptırmak istediğinde de sonuç olmuyor. Bu yüzden özel servise başvurmayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı veya ne yapmalıyım ya da sorumunu çözecek önereceğiniz Fakir Servis Gaziemir merkezi var mı?

 • Oktay

  Fakir elektrik süpürgesinin farklı modellerini çok uzun sürelerde kullandım. Ancak Fakir elektrik süpürgesi için gerçekten tam anlamıyla servis hizmeti sunan ilk yeri Gaziemir’ de gördüm. Gaziemir’e taşınırken 2 yıl önce aldığım Fakir elektrik süpürgesi bu süreçte hiç arızalanmadığından buradaki servis hizmetlerinin nasıl olduğunu bilmiyordum. Geçen hafta Fakir elektrikli süpürge arızalandığında Fakir Servis Gaziemir merkezini aradım. Telefondaki personel, ne sorun yaşadığım hakkında detaylı sorular sordu ve çok ilgilendi. Çok yakında bir ekip olduğunu ve yönlendirdiğini söyledi. Nitekim 1 saate kadar ekip hemen eve geldi. Ayrıca cihazın onarımını gözümün önünde yaptılar. Diğer firmalar gibi servise kadar götürüp, günler sonra getirme gibi bir yaklaşımları da yok.

 • Duygu

  Fakir süpürgemin hepa filtresi değiştirildi ve genel olarak bakımını yapıldı. Aldığım hizmetten memnun kaldığım için buradan da yazmak istedim. Gönül rahatlığıyla bu firmayı tercih edebilirsiniz.

 • Demet

  Fakir Veyron marka elektrikli süpürgemi senelerdir kullanıyorum. Senelerdir de hiçbir sorun yaşamadan kullanıyordum. Fakat yakın zamanda yüksek sesle çalışıyor diye Fakir Servis Gaziemir şubesini aradım. Gelen ekip filtre değişimi gerektiğini söyleyip değişimi yaptılar ve her sene değiştirmem gerektiğini söylediler. Fakat şu zamana kadar hiçbir şekilde bakım yaptırmadığım halde bundan sonra neden her sene böyle bir bakım yapmam gerektiğini anlayamadım. Bilen arkadaşlar aydınlatabilir mi acaba?