İzmir

Fakir Servis Karşıyaka

Satışa sunduğu ürünleriyle beraber büyük bir rağbete sahip olan ve çok sayıda kullanılıyor olmasıyla beraber popülerliğini her geçen gün artırmış olan Fakir ürünlerinde bazı durumlarda sorunlar meydana gelebiliyor. Hayatın içerisinde aktif olarak kullanılabilen ürünler olan Fakir ürünleri, sorun çıkardıkları durumlarda can sıkıcı hale gelebiliyorlar. Fakir markalı teknoloji ürünlerinde var olan sorunun ortadan kaldırılabilmesi adına Fakir Servis Karşıyaka hizmetini alabilirsiniz. Servis hizmetini aldıktan sonra kullanımları tekrar istenilen seviyeye gelebilen teknoloji ürünleri sayesinde üst düzey performanslı ve bununla beraber düşük elektrik tüketim maliyeti alınabilmektedir. Pek çok farklı ürün modelinde sağlanan servis hizmeti sayesinde kolaylıkla ürünlerdeki çeşitli arızalar kısa süre içerisinde giderilebilmektedir.


FİRMA ADI: SEGA SATIŞ SONRASI SERVİS HİZMETLERİ
ADRES: Zübeyde Hanım Caddesi 87/A KARŞIYAKA
TELEFON: (232) 367 36 76
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Hilmi Atalay

  Fakir elektrikli süpürgemin fişini kopardım ve tamirat için Fakir teknik servis Karşıyaka’ya götürdüm. Gün içerisinde süpürgemin fişini onararak bana kısa sürede teslim ettiğiniz için firmanıza teşekkür ederim. Süpürgem ile ilgili bir daha bir sıkıntı da yaşamadım.

  • admin

   Yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

 • Zehra T.

  Karşıyaka teknik servise bozulan Fakir elektrikli süpürgemi götürdüm ve güler yüzlü çalışanları süpürgem yapılana kadar benimle çok güzel ilgilendiler. Beni bekletmeden süpürgemi anında teslim aldım ve halen sorunsuz bir şekilde süpürgemi kullanıyorum.

 • Turgay

  Fakir Veyron 2400 watt elektrikli süpürgeyi 2 yıldır kullanıyorum. Çekim gücü açısından oldukça başarılı bir cihaz ama parçaları aynı kalitede değil. Tüm parçaları resmen sırayla kırılmaya ve bozulmaya başladı. Önce teleskopik borusu arızalandı sonra hortum kısmı yerinden çıkmaya başladı. Bunları onardık derken, bu kez de tutma yeri süpürürken, çat diye kırıldı ve çözüm olmuyor. Kaç gündür araştırmama rağmen de yedek parça konusunda yetkili servisleri çok zayıf olduğundan yanıt veremiyorlar, verseler de çok yüksek fiyat söylüyorlar. Karşıyaka gibi merkezi bir ilçede böyle benden kaynaklı olmayan bir sorunu uygun fiyatlara çözebileceğim, anlayışlı ve kaliteli bir Fakir Servis Karşıyaka firması arıyorum.

 • Sunay

  Fakir elektrikli süpürgemin açma kapama düğmesi çalışmıyor. Servis gelip bakıyor mu?

  • admin

   Merhaba, iletişim bilgilerinden servisi ararsanız yardımcı olacaklardır.

 • Elif

  Fakir markası tüm çevrelerce kalburüsrü diye tabir edilen markalardan birisi. Biz de mesleği hakim ve savcı olan evli bir çiftiz. Bu yüzden biz de elektrikli süpürge alırken bunu göz önünde bulundururak bu markayı tercih ettik. Aldığımız günden beri de performansından oldukça memnunduk. Ancak son bir aydır süpürgenin emiş gücünde belirgin bir düşüş gözlemledik. Teknik servise götürmeden burdan da sorup, konu hakkında bilgisi olan arkadaşların görüşlerini merak ettik daha önce başına böyle bir durum gelen var mı?