İzmir

Fakir Servis Karşıyaka

Satışa sunduğu ürünleriyle beraber büyük bir rağbete sahip olan ve çok sayıda kullanılıyor olmasıyla beraber popülerliğini her geçen gün artırmış olan Fakir ürünlerinde bazı durumlarda sorunlar meydana gelebiliyor. Hayatın içerisinde aktif olarak kullanılabilen ürünler olan Fakir ürünleri, sorun çıkardıkları durumlarda can sıkıcı hale gelebiliyorlar. Fakir markalı teknoloji ürünlerinde var olan sorunun ortadan kaldırılabilmesi adına Fakir Servis Karşıyaka hizmetini alabilirsiniz. Servis hizmetini aldıktan sonra kullanımları tekrar istenilen seviyeye gelebilen teknoloji ürünleri sayesinde üst düzey performanslı ve bununla beraber düşük elektrik tüketim maliyeti alınabilmektedir. Pek çok farklı ürün modelinde sağlanan servis hizmeti sayesinde kolaylıkla ürünlerdeki çeşitli arızalar kısa süre içerisinde giderilebilmektedir.


FİRMA ADI: SEGA SATIŞ SONRASI SERVİS HİZMETLERİ
ADRES: Zübeyde Hanım Caddesi 87/A KARŞIYAKA
TELEFON: (232) 367 36 76
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  Hilmi Atalay

  Fakir elektrikli süpürgemin fişini kopardım ve tamirat için Fakir teknik servis Karşıyaka’ya götürdüm. Gün içerisinde süpürgemin fişini onararak bana kısa sürede teslim ettiğiniz için firmanıza teşekkür ederim. Süpürgem ile ilgili bir daha bir sıkıntı da yaşamadım.

  • Reply
   admin

   Yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

 • Reply
  Zehra T.

  Karşıyaka teknik servise bozulan Fakir elektrikli süpürgemi götürdüm ve güler yüzlü çalışanları süpürgem yapılana kadar benimle çok güzel ilgilendiler. Beni bekletmeden süpürgemi anında teslim aldım ve halen sorunsuz bir şekilde süpürgemi kullanıyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
FAKİR SERVİS444 88 48