İzmir

Fakir Servis Konak

Fakir Servis Konak, İzmir ilinin Konak ilçesinde hizmet vermektedir. Fakir marka elektrik süpürgesi, küçük ev aletleri, saç kurutma makinesi, fırın ya da Fakir marka farklı bir ürün kategorisi ile ilgili sorunlarınız için hızlı çözümler üretmektedir Fakir marka ürünlerinizin onarımını sağlamak için servis arayışından yorulduysanız ve etkili bir servis arayışı içindeyseniz Fakir Servis Konak kesinlikle doğru adres. Evinizde onarılacak ne kadar ürününüz varsa şimdiden hazırlamaya başlayın çünkü, Fakir Servis ürünlerinizi söz verilen tarihte teslim alır ve yine söz verdiği tarihte onarıp teslim eder. Size ise sadece kısa bir süre beklemek kalır. Aşağıda vermiş olduğumuz iletişim numaraları ile servis talebinizi oluşturun biz ise eşyalarınızın onarımını en iyi şekilde gerçekleştirelim.


FİRMA ADI: AYSER ELEKTRİK
ADRES: Konak Mahallesi 856 Sokak No: 3/A – KONAK
TELEFON: (232) 489 92 01
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    ayhan şişman

    Fakir elektrikli süpürgemi yakın olması ile Konak teknik servise götürdüm ve süpürgemin tüm sorunlarını hallederek çok kısa bir sürede beni mağdur etmeden teslim ettiler. Üstelik manikanın tüm bakımları da yapılmış bir biçim de teslim etildi.

  • Reply
    Vildan R.

    Konak teknik servis evime yakın olduğundan Fakir elektrikli süpürgemi götürdüm ve kısa sürede süpürgemin sorununu giderek bana geri dönüş yaptılar. Şimdi süpürgem sorunsuz bir şekilde ilk günkü gibi çalışıyor, ellerinize, emeğinize sağlık.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
FAKİR SERVİS444 88 48