İzmir

Fakir Servis Konak

Fakir Servis Konak, İzmir ilinin Konak ilçesinde hizmet vermektedir. Fakir marka elektrik süpürgesi, küçük ev aletleri, saç kurutma makinesi, fırın ya da Fakir marka farklı bir ürün kategorisi ile ilgili sorunlarınız için hızlı çözümler üretmektedir Fakir marka ürünlerinizin onarımını sağlamak için servis arayışından yorulduysanız ve etkili bir servis arayışı içindeyseniz Fakir Servis Konak kesinlikle doğru adres. Evinizde onarılacak ne kadar ürününüz varsa şimdiden hazırlamaya başlayın çünkü, Fakir Servis ürünlerinizi söz verilen tarihte teslim alır ve yine söz verdiği tarihte onarıp teslim eder. Size ise sadece kısa bir süre beklemek kalır. Aşağıda vermiş olduğumuz iletişim numaraları ile servis talebinizi oluşturun biz ise eşyalarınızın onarımını en iyi şekilde gerçekleştirelim.


FİRMA ADI: AYSER ELEKTRİK
ADRES: Konak Mahallesi 856 Sokak No: 3/A – KONAK
TELEFON: (232) 489 92 01
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • ayhan şişman

  Fakir elektrikli süpürgemi yakın olması ile Konak teknik servise götürdüm ve süpürgemin tüm sorunlarını hallederek çok kısa bir sürede beni mağdur etmeden teslim ettiler. Üstelik manikanın tüm bakımları da yapılmış bir biçim de teslim etildi.

 • Vildan R.

  Konak teknik servis evime yakın olduğundan Fakir elektrikli süpürgemi götürdüm ve kısa sürede süpürgemin sorununu giderek bana geri dönüş yaptılar. Şimdi süpürgem sorunsuz bir şekilde ilk günkü gibi çalışıyor, ellerinize, emeğinize sağlık.

 • Funda

  İstanbul merkezli firma olduğu için oldukça profesyonel şekilde hizmet veriyorlar. Sunulan hizmetten sonra 1 yıl parça garantisi de verdiler.

 • Ayşe

  Kullanmış olduğumuz Fakir marka süpürgemizin yerle temas eden parçada arıza meydana geldi. Parçanın altında bulunan tekerlerk kırıldığı için süpürgemizden istediğimiz verimi tam anlamıyla alamıyorduk. Bu yüzden en kısa sürede sorunumuz çözülmeliydi. Vakit kaybetmeden hemen Fakir Servis Konak şubesine ulaştık. Gelen ekip parçanın kalmadığını bu yüzden sıfır parça için sipariş vermeleri gerektiğini söyledi. Şanslıydık ki ertesi gün sipariş ellerine ulaştı ve parça değişimini sağlayıp sorunumuzu çözdüler.