İzmir

Fakir Servis Menemen

Fakir Servis Menemen, fakir marka ev eşyalarınızın onarılması ve bakımı üzerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Evinizde onarılmayı bekleyen ürünler varsa ve sorunlar her geçen gün daha da artıyorsa servisimiz ile iletişime geçebilir, onarımlarınızı yaptırabilirsiniz. Elektrik süpürgesinden ütüye, saç kurutma makinesinden fırına kadar her türlü teknolojik ürününüz en kaliteli şekilde onarılır ve söz verilen tarihte teslim edilir. İzmir Menemen’de yaşıyor ve servis arıyorsanız Fakir Servis Menemen sizin için en kalıcı çözümleri üretecektir. Eviniz için büyük sorun olan eşyalarınızı onarıp eskisinden çok daha iyi halde size teslim edebilmemiz için aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim numaralarından servisimiz ile iletişime geçebilir ürünleriniz için servis talebi oluşturabilirsiniz.


FİRMA ADI: AY ELEKTRONİK
ADRES: Mermerli Mahallesi Dr.Selahattin Özkurt Caddesi No:22/B MENEMEN (1. Noter Sokağı)
TELEFON: (232) 832 02 31
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  Kursat

  Fakir elektrikli süpürgemi tamir için Menemen teknik servise götürdüm ve çok memnun kaldım. Süpürgem ilk günkü gibi sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve bir daha da bir sıkıntı yaşamadım. Çok teşekkür ederim.

 • Reply
  aslı kazan

  fakir halı yıkama makinemizi alıp götürdüler tamirini ve bakımını tertemiz bir şekilde yapıp getirdiler, teşekkürler fakir servis.

 • Reply
  Yelda N.

  Menemen teknik servise Fakir elektrikli süpürgemin bakımı için gittim ve kısa sürede süpürgemin bakımı yapılarak teslim edildi. Makinam şimdi ilk günkü gibi çalışmaya devam ediyor. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

Servis Çağır
FAKİR SERVİS444 88 48